بهاری دیگر (1389)

با عرض سلام خدمت کلیۀ بازدیدکنندگان محترم، اعضای فید، مشترکین محترم ایمیل و کلیۀ افرادی که مطالب این وبلاگ را به هر نحو و طریقی دنبال می کنند. ضمن عرض خسته نباشید، نوروز 1389 را خدمت شما تبریک و شادباش عرض می نمایم.

من از صمیم قلب امیدوارم تصمیماتی که در زندگی اتخاذ می کنید، ترکیبی از عقل و احساس بوده و با منطق طبیعت هماهنگ باشد تا سیل موهبت ها به سمت شما روانه گردد. دست طبیعت آنچنان قدرتمند است که چنانچه به کمک ما آید – و یا بهتر بگویم، ما او را دعوت به کمک کنیم – بهترین نتایج عایدمان می گردد.

همچنین امیدوارم مانند یک آهنربا که فقط فلزات را جذب می کند، فقط تفکرات مثبت، دوستان مثبت، رویدادها و حوادث مثبت و هر آنچه که مثبت بوده و باعث رشد شما می شود را جذب نمایید.

بدینوسیله خواهشمندم تبریک مرا پذیرا بوده و در صورتیکه در مورد بهتر شدن مطالب وبلاگ و یا نقد آنها مطلبی دارید، از طریق صفحۀ تماس با من و یا به صورت کامنت برایم ارسال فرمایید. همچنین می توانید با عضویت در فید (خوراک) این وبلاگ و یا اشتراک از طریق ایمیل، مطالب مرا دنبال نمایید. در زیر نیز پروفایل من در فیسبوک و لینک مربوط به فید پورعلی.نت و نیز ایمیل عنوان شده است.

من در فیسبوک فید پورعلی.نت ایمیل من


کلیدواژه ها: ،
  1. یک فراهانی نوشته است:

    به نام خدا
    در فصل بهار و نو بهاری،همه خوش / چون قند و نبات در کناری ،همه خوش (مولوی) http://1farahani.bloghaa.com/1389/01/01/beautiful