(طبق قانون جذب) ما چه کسانی را جذب می‏کنیم؟

بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟

هر فردی در زندگی یک سری دوستان خاصی دارد که تقریبا همه آن دوستان، از خصوصیاتی نسبتا شبیه به هم برخوردارند و با به عبارتی دیگرمعمولا طیف دوستان و همنشینان هر شخص، افراد خاصی هستند که خصوصیات اخلاقی نسبتا شبیه هم دارند.

قانون جذب فقط منحصر به اشیا و خواسته‏های مادی و معنوی نیست بلکه در مورد افراد نیز صادق است. یعنی ما تا اندازه‏ای می‏توانیم تعیین کنیم که چه کسی را جذب خواهیم نمود.

طبق یافته‏های دانشمندان، هر کسی دربردارندۀ هاله‏ای از انرژی در اطراف خود است که این هالۀ انرژی به تفکرات فرد بستگی دارد؛  تفکرات مثبت هاله‏های انرژی مثبت و تفکرات منفی هاله‏های انرژی منفی را تولید می‏کنند. پس با توجه به اینکه هاله‏های انرژی در اطراف هر شخصی وجود دارد، مجاورت با افراد مثبت‏اندیش یا منفی‏نگر باعث تاثیر در رفتار ما می‏شود. برای مثال با خود تصور کنید که چرا یک کودک در بغل مادر خود احساسی بسیار خوب دارد؟ یقینا به این دلیل است که مادر با عشق خالص و ناب خود به کودک، انرژی خود را به او منتقل نموده و با بغل کردن کودک، وی را در فضای انرژی مثبت خود قرار می‏دهد. همینطور در مورد هاله‏های انرژی افراد خوب، مثبت نگر و … . و نیز هاله‏های انرژی افراد منفی نیز همینطور است. حتما تابحال همنشینی با افرادی که تفکرات منفی دارند همنشین شده‏اید. قطعا تا چند دقیقه یا ساعت دچار نوعی کاهش انرژی شده و حالت شادابی خود را از دست داده‏اید.

قانون جذب می‏گوید :
هر انرژی تمایل به جذب انرژی همانند خود را (در شکل کاملتر) دارد.

به همین دلیل است که قانون جذب به ما می‏گوید شما بخواهید (به خواستۀ خود فکر کنید) سپس ما با تصور کردن و تلقین به نفس و در واقع با تابش انرژی به هستی، آن چیزی که به آن فکر می‏کرده‏ایم را به شکل پرتراکم خود (یعنی جسم و تجسم یافته) به دست می‏آوریم. این اساس قانون جذب است. همچنین یک قانون در علوم پایه وجود دارد که می‏گوید :

همیشه شکل کم تراکم هر انرژی تمایل به جذب شکل پرتراکم و انبوه خود دارد.

در مورد جذب انسانها و اینکه ما چه کسانی را جذب می‏کنیم، نمی‏توان افرادی را که حضورشان در زندگی ما به دست خودمان نبوده و ناچارا در زندگی ما وارد شده‏اند را به حساب آورد، مانند پدر، مادر، برادر، معلم، همسایه و … . اما جذب دوستان و همسر مسئله‏ای است که تا اندازه‏ای می‏توان در آن به صورت اختیاری عمل نمود.

ما همیشه افرادی را جذب می‏کنیم که مانند ما اندیشیده و نیز رفتاری مانند خودمان دارند اما نه تنها دقیقا شبیه خودمان، بلکه بسیار بیشتر و شدیدتر از خودمان در آن رفتار و تفکرات زندگی خود را سپری می‏کنند. برای مثال اگر ما روزی 5 بار غیبت کرده و دروغ می‏گوییم، فردی را جذب خواهیم کرد که روزی 50 بار دروغ گفته و غیبت می‏کند. همچنین مثلا اگر ما تا اندازۀ 20 نمره امیدوار به رحمت خدا هستیم، فردی را جذب می‏کنیم که به اندازۀ 200 نمره به رحمت خدا اطمینان و یقین دارد.

پس در واقع افرادی را که ما ناخودآگاه جذب می‏کنیم، دقیقا همان بازگشت رفتار خودمان است که به صورت یک انسان در حضورمان ظاهر شده است. همان طور که بزرگان و مشاهیر جهان از قدیم گفته‏اند، انسانها و دوستان در واقع آینۀ رفتار ما هستند و دوستان می‏آیند تا ما خود را بشناسیم و جملاتی از این قبیل.

از طرفی طبق ضرب المثل “موش داخل کاسۀ آدم وسواسی میرود”، همیشه حساسیت بیش از حد به یک مسئله یا امری مهم و یا حتی غیرمهم باعث کشاندن و جذب کردن آن مسئله به سمت خودمان است (به دلیل ترس از به وجود آمدن مسئله). برای مثال ما از مریضی می‏ترسیم و همیشه اولین کسی که مریضی خاصی را می‏گیرد، خودمان هستیم و در مورد جذب انسانها، مثلا ما از افراد دروغگو خیلی بدمان می‏آید و همیشه به خود می‏گوییم “من از آدمهای دروغگو حالم بهم می‏خورد” و بالاخره دوستی می‏یابیم که الهۀ دروغگویی است و یا همیشه با خود می‏گوییم “من از انسانهای خسیس بدمان می‏آید” و در واقع این بد آمدن ناشی از ترسِ گرفتار شدن در دام آنهاست و نتیجتا یک انسان که اصلا شلوارش جیب ندارد (!) نصیب ما می‏شود. پس در قدم اول ما با تفکر منفی و ترس از گرفتارِ انسانهایی با اخلاق ناپسند شدن، در واقع به آنها فکر کرده و با قراردادن آن تفکرات در هالۀ انرژی خودمان، آنها را جذب می‏نماییم.

همچنین یکی دیگر از عواملی که بعضی افراد بد (یا به اصطلاح مریض روحی) جذب ما می‏شوند، سرزنش‏های قبلی است که به دیگران کرده‏ایم (طبق قانون کارما). برای مثال دوست ما همسری دارد که بسیار بداخلاق و خشن است. او را سرزنش کرده و مثلا به او می‏گوییم “توباید در انتخاب همسر بیشتر دقت می‏کردی، این چه همسری است که انتخاب کرده‏ای” و با این کار بومرنگ خود را به سمتی پرتاب می‏کنیم که باعث ناراحتی و دلخوری فرد می‏شود و باید منتظر بازگشت بومرنگ خود باشیم (زندگی بازی بومرنگهاست). چه بسا افرادی که در امر انتخاب دوست و یا همسر بسیار بیشتر از ما دقت کرده‏اند اما باز هم گرفتار نوع مشکل‏دار آن شده‏اند (در راستای امتحان الهی).

البته هیچ کس گناهکار و مسئله‏دار به دنیا نیامده است و آن دوستان و اطرافیان ناجور بوده‏اند که وی را به راه خطا کشانده‏اند، پس طبق گفتۀ لوییزهی، بهتر است فرد گناهکار را مریض بنامیم و بدانیم که یک مریض نیازمند درمان جسمی و روحی است.

چه کنیم تا آدمهای خوبتر را جذب کنیم؟

خیلی راحت است؛ خودمان خوب باشیم، همه را دوست داشته باشیم، به بدیهای افراد فکر نکنیم و اصلا از این نترسیم که نکند فردی با این اخلاق ناپسند نصیب ما شود و یا نکند دوستی با این مشخصات در زندگی ما قدم بگذارد. (همیشه بدانیم که ما آنقدر خوب هستیم که افرادی که شاید مریض باشند از همنشینی با ما درمان شوند. پس اصلا به همنشینی با افراد مریض فکر هم نکنیم) البته ناگفته نماند که خالق طبیعت به وسیله‏های گوناگون گاهی افراد را امتحان می‏کند که این از دست ما خارج است.

منبع : سخنان استاد حورایی، برداشتهای شخصی من

 1. ناشناس نوشته است:

  سلام . یه سوال داشتم خدمتتون .آخه وقتی من خودم پیج رنکم شد 5 لینک دادن بقیه به چه دردم می خوره . هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .

  حالا اینجا را شما بخون http://www.persifun.com/about/ ببین هدف ما چند نفر چیه . خیلی خوشحال میشیم که تو این راه از مطالب و نظرات با تجربه هایی مثل شما کمک بگیریم .

  در ضمن این سه مطلب اخیرمون را هم اگه ببینی بد نیست :

  http://www.persifun.com/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%

  http://www.persifun.com/%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D9%87%

  http://www.persifun.com/%D8%A7%D8%B9%D8%AC%D8%A7%

  از وقتی که گذاشتی ممنون هستم .

 2. samane نوشته است:

  salam
  aghaye pur ali mamnon az matalebeton jaleb va mele hamishe jazab lotfan javabe mailamo bedin? tanx

 3. zeynab نوشته است:

  سلام . اقاي پورعلي چطور ميشه ايمان به استجابت بعضي خواسته ها رو توي وجود خودمون تقويت كنيم ؟ من با قانون جذب رابطه خوبي دارم اما ناخوداگاه روي مسائلي كه بيشترين درجه اهميت رو برام دارن تمركزم كمي بهم ميريزه و كمي شك ميكنم كه همين باعث نرسيدن به ارزوم ميشه . خوشحال ميشم جواب سوالم رو بديد .

 4. رضا نوشته است:

  باسلام
  اگر به خواستتون نمی رسید دلیلش اینه : اولا به این قانون اعتقاد و باور قلبی ندارید.دوما به راه رسیدن خواسته هاتون به خودتون فکر می کنید،یعنی فکر می کنید از چه راهی قراره اون خواستتون بهتون برسه و چون راه از نظر خودتون منطقی پیدا نمی کنید باورتونو از دست می دید.قانون جذب می گه فقط به خواستت فکر کن و اطمینان داشته باش که کائنات اونو به تو می رسونه،قانون جذب می گه به راه رسیدن کاری نداشته باش.
  من به این قانون اعتقاد 100% دارم و تاثیرشو تو زندگی خودم و اطرافیانم دیدم.این قانون به من درآمد و جذابیت شخصتی داد که حتی تو خوابم نمی دیدم.دوستان من ازین قانون استفاده کردم و نتایجشو تو زندگیم دیدم.آماده پاسخگویی به هر سوالی در این رابطه هستم چون دوست دارم کمک کنم تا دیگران هم به خواسته ها و آرزوهاشون برسن.
  این ایمیلمه : zibatarin_gonah_asheghi65@yahoo.com

 5. فری نوشته است:

  سلام آقا رضا ، میشه لطف کنی بیشتر در مورد این قانون صحبت کنی و بگویید چگونه اونو اجرا کنیم تا به خواسته هامون برسیم ، مثلا چگونه می توانیم به کسی که علاقه داریم بهش برسیم با این قانون ؟آیا عملی هست …؟؟؟

  لطفا پاسخ دهیدخیلی برام مهم
  با تشکر

 6. samane نوشته است:

  سلام اقای پور علی من واستون میل زدم اما جواب ندادین؟؟؟؟؟؟

 7. samane نوشته است:

  سلام اقای پورعلی من این مطلب رو خوندم مرسی میشه یه جواب کاملتر راجع به اینکه چه طور ایمانمون رو نسبت به اون چیزی که می خوایم بیشتر کنیم بگین ؟راستی من یه جمله از انتونی رابینز خوندم که میگه((اگر پیشرو نباشی اوضاع هیچوقت تغییر نمی کنه منتظر نباش تا کشتی به سمتت بیاد به سمتش شنا کن))در کل میگه به سمت ارزوهاتتون حرکت کنید هر کاری که می دونید شما رو به هدفتون می رسونه انجام بدین وایمان داشته باشین که براورده میشه چون قرار ما با خدا این است که به هر چه ایمان کامل بدون هیچ نویزی داشته باشیم برامون واقعی می کنه.مرسی منتظر جوابتونم

 8. اما نوشته است:

  سلام دوست عزیز قرار نیست شما فقط حلوا حلوا بگی تا دهنت شیرین بشه تلاش هم لازمه چیزی که میخوایی باید بهش فکر کنی ومن هم دیدم که شدنی هست ولی باید خودتون هم کمی شبیه به اون چیز بشید مثلا همسر تحصیل کرده همسر تحصیل کرده میخواد

 9. samane نوشته است:

  سلام اقای پور علی میشه یه جواب کاملتر راجع به اینکه چه طوری ایمانمون را برای رسیدن به هدفمون قوی کنیم بدین مرسی

 10. سارا نوشته است:

  با سلام از مطالبتون لذت بردم البتهقبلا هم يه چيزهايي خونده بودم ولي يه سوال از خدمت تون دارم ايا فكر كردن راجع به كسي كه دوسش داري باعث ميشه كه اون شخص به طرف ما بيايد ؟

 11. اکرم نوشته است:

  اره عزیزم من با استفاده از قانون جذب کاری کردم ک با تمام غیرممکنا عاشقم بشه .خدارو شکر

 12. فرزانه نوشته است:

  سلام اکرم جان میشه منم راهنمایی کنی اخه منم دو ساله کسی رو دوست دارم ونمیشه یعنی درست بلد نیستم اینم ایمیلمgolbarg1471@yahoo.comتوروخدا کمکم کن دارم دیوونه میشم خیلی سختی کشیدم شاید کار خدا بوده که یکی مثل شما که اینجوری به ارزوش رسیده سرراهم قرار بگیره.مرسی

 13. هستی نوشته است:

  سلام میخواستم بدونم اکرم جوابتو داد اگه داد منم راهنمایی کنید.

 14. معصومه نوشته است:

  سلام اكرم جان من معصومه هستم صبح برات پيام گذاشتم ولي ايميلم و اشتباه زدم با حروف بزرگ زده بودم

 15. عاطفه نوشته است:

  اکرم جان میشه یه مقداری برامون توضیح بدی که چجوری این کارو کردی؟
  دیگه دلم داره از سینه بیرون میزنه 🙁

 16. اکرم 2 نوشته است:

  سلام , نمیدونم چرا به هر چی فکر میکنم بر عکسش میشه , من الان 4 ساله با یکی دوستم یعنی دیوونه وار دوسش دارم بخاطرش هر کاری کردم ولی اون به من اهمیت نمیده , یعنی دیگه واقعا خسته شدم چطوری باید جذبش کنم ؟ (البته بگم خیلی خوشگله احساس میکنم به خوشگلیش مینازه منم متوسطم )

 17. معصومه نوشته است:

  سلام اكرم جان من تازه امروز اين سايت و پيدا كردم وقتي نظرات و خوندم رسيدم به حرف شما ديدم گفتي با استفاده از قانون جذب تمام غير ممكنا رو عاشقه خودت كردي ميشه به من بگي چطوري . من الان تقريبا 20 روز هستش كه از كسي كه واقعا دوسش دارم جدا شدم نمي دونم چرا دليليش چي بود دارم مي سوزم ميخام دوباره برگرده

 18. مهسا نوشته است:

  يادش بخير روزي كه اين پيام و برا اكرم زدم 20 روز بود از عشقم جدا شده بودم ولي الان نزديكه 4 ماهه كه نيست هر روز فك ميكردم فرداش مياد ولي 4 ماهه نيومده پس قانون جذب كو ببينيد تا خدا نخواهد نميشه ولي اگه اون بخواد همه چي درست ميشه

 19. sheyda نوشته است:

  سلام اکرم جان میشه منم بیشتر راهنمایی کنی sheydanazarh16@yahoo.com

 20. مرضیه نوشته است:

  سلام اکرم جان در مورد موضوعی میخواستم صحبت کنم ایمیلم mahmoodimarzie634@yahoo.com

 21. اسمان نوشته است:

  سلام. اگه امكان داره اكرم جان بمنم بگو چه كردي؟ چطوري با افكار منفي كه بذهن خطور ميكنه مقابله كردي؟ ازت متشكرم و خوشحالم كه به خواسته دلت رسيدي عزيز.

 22. زهرا نوشته است:

  با سلام از مطالبتون لذت بردم البتهقبلا هم یه چیزهایی خونده بودم ولی یه سوال از خدمت تون دارم ایا فکر کردن راجع به کسی که دوسش داری باعث میشه که اون شخص به طرف ما بیاید ؟

 23. سهراب نوشته است:

  سلام زهرا جان بله . میشه اون شخص به طرف شما بیاد .به شرطی که مدام صحنه ای رو که دوست داری که با او داشته باشی تصور کنی

 24. فاطمه نوشته است:

  سلام از مطالبتون ممنونم
  من هم بارها و بارها از قانون جذب در مسایل مختلف استفاده کردم و جواب گرفتم ولی در بعضی مسایلی که توی زندگی خیلی برام مهمه مثلا ازدواج نمیدونم چرا وسواس گرفتم نمیتونم انتخاب کنم میترسم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 25. سارا نوشته است:

  من به قانون جذب خيلي اعتقاد دارم چون با تمرين زياد به نتايج مطلوب هم رسيدم ميشه بيشتر راجع به قانون جذب توضيح بديد .

 26. arman_azereng1@yahoo نوشته است:

  قانون جازب طبیعی است

 27. الناز نوشته است:

  جاذب صحیح است. نه جازب.

 28. سارا نوشته است:

  سلام خسته نباشيد ممنونم از راهنمائيتون استفاده بردم.

 29. هانیه نوشته است:

  سلام

  من دختری هستم 24 ساله و قرار بود با کسی ازدواج کنم و هر دو نفرمون همدیگرو دوست داشتیم ولی خانوادش راضی نشودن و اون پاشو کنار گذاشت ولی من هنوز دوستش دارم. ازتون خواهش می کنم چطور می تونم اونو به سمت خودم جذبش کنم، ازتون خواهش می کنم کمکم کنید، خواهش می کنم

 30. م.پورعلی نوشته است:

  سلام؛
  شما همونطور که خودتون می فرمایید، همدیگرو دوست داشته اید. پس نیازی به جذب ایشون ندارید. اما مسئلۀ مهم این است که یک مانع که شاید انتظار آن هم می رفته استف باعث جدایی شما دو نفر از همدیگر شده. این مسئله را دو نوع می توان تعبیر نمود :

  1 – گاهی اوقات بعضی مسائل آنچنان باعث ناراحتی فرد می شوند که گویی دنیا را از وی گرفته اند اما پس از گذشت مدتی کوتاه و یا بلند معلوم می شود که همان مسئله ای که باعث ناراحتی شده بود بهتر که پیش آمد و اگر پیش نمی آمد شاید اوضاع بسیار بد و یا بدتر می شد. پس برخی مسائل در جریان هستند تا بهترین ها نصیب ما شود خواه خوشحال کننده و خواه ناراحت کننده.

  2 – بعضی مسائل در نهایتی ما تلاش می کنم و تمام هم و غم خود را بکار میگیریم، نتیجۀ دلخواه را به ما نمی دهند. ما شبانه روز بر روی آنها تمرکز کرده و وقت می گذاریم اما نمی شود. ولی وقتی روی مسئله ای زیاد تمرکز نمی کنیم و به حال عادی خود طی می شود، نتیجه ای دلخواه را می گیریم. این مسئله به وابستگی به هدف بر میگردد. وابستگی به اهداف گاهی اوقات نه تنها باعث بدست نیاوردن نتیجۀ دلخواه نمی شود، بلکه شاید باعث نرسیدن به هدف نیز گردد. پس چه بهتر که هدف خود را در سایۀ تلاش برای رسیدن به مقصود به دست هستی و خالق هستی بسپارید و با تفکر مثبت، بهترین ها را انتظار داشته باشید و از اینکه شاید به هدف خود نرسید، نترسید. ترس مانع رسیدن به هدف است.

 31. minoo نوشته است:

  سلام آقای پور علی لطف کنید با اطلاعات زیاد جواب دوستان دو بدید.کائنات هرچیزی رو که بخوایم بهمون مبده فرقی نداره مثبته یا منفی.هرشخصی رو بخواین با خصوصیاتش روی کاغذ بیارین هرروز بخونینش.سی دی های محمود معظمی رو تهیه کنید و مستند راز رو هم بخونید.تو این دنیا هرچیزی ممکنه

 32. روفیا نوشته است:

  سلام چقدر اینجا عاشق هست واسه همه عاشقان دعا میکنم به عشقشون برسن یادتون باشه دعا واسه دیگران آرزوی شما روهم ممکن میکنی

 33. الهام نوشته است:

  سلام و درود

 34. مریم ستاری نوشته است:

  سلام هر روز کاری رو با خوندن ایمیل شما شروع می کنم با کلی انرزی که از شما و دوستان دریافت میکنم خوشحالم از ارتباطی که با شما دارو و سپاسگزار هستم از همه آنچه که برایم آموختنی است امروز و این لحظه برای شما آرزوی بهترین ها رو دارم
  مریم ستاری

 35. نیلوفر نوشته است:

  سلام من علیرغم تمرکز زیاد به بزرگترین ارزوم نرسیدم و کسی که عاشقش بودم و اون هم عاشق من بود محبور شد باکسی که دوستش نداشت با جشم کریون عروسی کنه. ایا باید امیدوار باشم که برکرده من دارم به مرز جنون کشیده میشم خواهش میکنم راهنمایی کنید

 36. م.پورعلی نوشته است:

  در مورد نرسیدن به اهداف باید در نظر داشته باشید که هدفی که شما داشته اید شاید بنابر دلایلی که خودتان نمی دانید برایتان مناسب نبوده و در شما نمی گنجیده است. ابتدا اینکه اگر به کلام خدا اعتقاد دارید، آیۀ 216 سورۀ بقره پاسخ به این سوال شماست. مورد دیگر این است که در مواقعی که هدفی برای انسان میسر نمی شود، باید به اهداف دیگری روی آورد و مسیر موفقیت خود را از راهی دیگر طی کند. این فقط یک راه نیست که انسان را به موفقیت و دلخواه می رساند بلکه راههای زیادی وجود دارد.
  همچنین همانطور که خودتان می دانید، روان انسان به سرعت آنچه را که خود انسان نخواهد فراموش می کند. پس این شما هستید که خودتان را به هدفتان وابسته کردید و در جایی که کار از کار گذشته، باز هم وابسته به آن مانده اید.

  موارد فوق نظرات شخصی من بود. اگر عرایض فوق برایتان قابل قبول نیست، امیدوارم به بهترین راه ممکن برای رسیدن به خواسته یا خواسته هایتان دست یابید.

 37. ahura نوشته است:

  سلام.با قانون جذب اگه درست به کار ببرین میتونید با دختر ریس جمهور آمریکا هم ازدواج کنید چه برسه به یه آدم ظاهرا دم دستی.کافیه 51 درصد روز رو مثبت فکر کنی و با صمیم قلب بهش عشق بورزی و آرزوی خوب براش کنی.باهاش تو تصورت حرف بزنی و صمیمانه بهش بگی چقدر خوب و دوست داشتنیه.مطمن باش اگه از ته دل و با محبت ناب باهاش حرف بزنی ضمیرش حرفتو میشنوه و اونو به سمتت میکشونه.فقط چند روز باید به این عشق ورزیدنات ادامه بدی تا نتیجه رو ببینی

 38. ناشناس نوشته است:

  سلام
  نا امید نشید
  حضرت زلیخا چند سال برای رسیدن به یوسفش صبر کرد؟سالها صبر کرد
  مطمن باشید ک یه روزی میرسید به یوسفتون

 39. فهیمه نوشته است:

  سلام میشه چون میدونه دوسش دارم رفته باشه ولی برگرده؟؟؟دارم دیونه میشم اخه براچی یه دفعه رفت .گفتش از روی عقلم تصمیم گرفتم اون موقع احساس بود به نظرتون برمیگرده؟؟

 40. فهیمه نوشته است:

  چه جوری میشه جذبش کنم ولی نبینمش؟؟

 41. mosy_naq نوشته است:

  بابا خيلی مطالبت باحاله.ايول!

 42. شیوا نوشته است:

  سلام!24سالمه و4سال با پسری دوست بودم.ولی چون مامانش مخالف بودودختردیگه ای رو واردزندگی اش کردوباهم دوستن.خودش خیلی دوستم داره ولی سعی کرد نسبت بهش سرد بشم.میگه دست من نبود یهو شد.خلاصه الان یه وضعی بینشون پیش اومده که نمی تونه عقب بکشه!البته اینم بگم درسالهای دوستی اون همش ازاین میترسیدکه اگه مخالفت کنن وکلی فکر منفی..الان 2 ماهه جدا شدیم.گاهی باهم حرف میزنیم

  کتاب 4اثرروخوندم میگه به خدا بسپارش صلاح باشه برمیگرده وبیخیال پرسه بزن.قدرت فکر میگه بافکرخودمون زندگیمونو می سازیم.توکتاب رازدختری با تجسم بعداز2ماه دوباره به عشقش که ازش جدا شده بود رسید.تجسم خلاق میگه هرروزچیزیو که میخوای تجسم کن تا به واقعیت بپونده.کدوم راه درسته؟شایدماقسمت هم بودیم وبا فکرای منفی اینجوری شد.حالا ممکنه با فکرای مثبتم همه چیز دوباره درست شه؟ولی اون خیلی فکرش منفیه واز مثبت اندیشی هم چیزی نمیدونه وهمش میگه من بدبختم وزندگیشو به دست خانوادش سپرده وتموم شده میدونه.

  اگه میشه جوابمو بدید خیلی گیج شدم نمیدونم چی کارکنم

 43. یاسمن نوشته است:

  با سلام

  من نمیتونم قانون جذب رو بطور 100% قبول کنم. چون هزاران نقض وجود داره که باعث میشه این قانون زیر سوال بره.

  بعنوان مثال بارها شده که به یک موضوعی که خواستم برام اتفاق بیفته کاملا تمرکز کردم و کاملا مطمئن بودم که میشه و یکهو غافلگیر شدم زمانی که دیدم خلافش اجرا شد.

  و هزاران نقض دیگر.

  لطفا در این زمینه به من کمک کنید تا بتونم تحلیل کنم.

  متشکرم

 44. طرلان نوشته است:

  باسلام ، مدت 2 سال با پسري دوستي داشتم خيلي خيلي همديگر و دوست داشتيم البته نه از روي بچه بازي كه خيلي از دختر پسراي امروزي همديگر و دوست دارند ،‌ولي به دليل مخالفت بيش از حد…

  (ادامه متن کامنت حذف گردید و پاسخ در پایین آمده است)

 45. م.پورعلی نوشته است:

  سلام.

  به نظر من شما باید دنبال ریشۀ اصلی باشید که چرا اون فرد مجددا پیگیر موضوع نشد. همچنین در مورد فردی که مورد علاقۀ شماست، شما می بایست خواستۀ خودتون رو بصورت منطقی و بدون هیچ گونه موضع گیری مطرح می کردید و حتی خودتون با اون خانم صحبت می کردید تا شاید ایشون قانع شن همچنین فرد مورد علاقۀ شما نیز باید به صورت منطقی با مادرش صحبت می کرده که هنوز هم گویا دیر نیست.

  اما مطلب مهمتر اینه که گاهی وقتا با وجود تلاش خیلی زیاد ما و پیمودن هر راه معقولی، باز هم اون چیزی رو که می خوایم رو بدست نمی آریم. در اینجا باید صبر کرد و منتظر ماند و چه بسا کارهایی که برای ما خیلی خوب و زیبا جلوه داشته ولی ما از عاقبت بد آونها مطلع نبودیم و این خداوند متعال بوده که جلوی او کارها رو گرفته از جمله ازدواج با افرادی که در نگاه و نظر اول بسیار خوب ومنطقی و ایده آل به نظر می رسند اما وقتی شرایط ازدواج با آنها مهیا نمی شود، می فهمیم که فرد اینکاره و اونکاره بوده و می گوییم "این قسمت ما بود" که در اینجا بهتر است بگوییم "این خدای ما بود که ما رو دوست داشت". پس نگران نباشید. به رحمت خدا ایمان داشته باشید و به لطف اون توکل کنید، نه به زبان بلکه با دل و جان و مطمئن باشید که دیر یا زود فرد رویاهاتون رو بدست خواهید آورد. فقط به لطفش ایمان داشته باشید.

 46. الی نوشته است:

  سلام باتشکر از مطالب خوبتون،دوستان درست میگن خیلی وقتا ی چیزایی رو دوست داریم و فکرمیکنیم عالی ترینن برامون و بدون اونا میمیریم،ولی اشتباه هست بذارید خدا بهتون نشون بده خیلی وقتا اشتباه فکرمیکنیم خودمنم ی روزی مثل دوستان بودم ولی الان ک از طرف جداشدم دیدم چقدر خودمو الکی عذاب دادم حالمم خیلی خوبه به خیلی از چیزایی ک میخاستمم رسیدمم و هرروز دارم پیشرفت میکنم و صدتای اون طرف سرراهم قرارگرفتن و نپذیرفتم احساسی تصمیم نگیرید من اگه الان بااون بودم وزندگی میکردم اصلا شرایط خوبی نداشتم پیشرفتم نمیکردم فقط بخاطر احساسات خام!

 47. کیانوش نوشته است:

  سلام دوست عزیز خواستم بپرسم که اگه دیگران یا مثلا دوست من در مورد اینده ی من فکر کند و بگوید کیانوش در اینده فلان میشود ایا این تفکر او به واقعیت میرسد یا نه؟

  تشکر

 48. م.پورعلی نوشته است:

  به نظر شما به واقعیت می رسد؟ من فکر نکنم!

 49. رامیلا نوشته است:

  سلام دختری هسنم 26 ساله که

  تومحیط کارم از یکی ازهمکارام خوشم اومده نمی دونم اونم به من علاقه داره یا نه ؟ هروقت بهش فکر میکنم محاله نبینمش .حتی بعضی از شبها که تو خوابم می آد محاله فردانبینمش . نمی دونم چرا وقتی همدیگرو می بینیم ناخداگاه هردومون بالبخندبه هم سلام می کنیم تاالان هیچ اتفاقی هم که باعث خندیدن ما بشه نبفتاده ولی این لبخندنمی دونم جریانش .چیه؟ تااونجای که فهمیدم فقط با من اینظوریه واقعا"ادم جدی ومغروریه وپسری که به هیچ دختری محل نمیده .خیلی دوست دارم واقعا" بدونم علاقه ای داره یانه چون بعضی موقعه ها ی دونم خیلی حواسش به منه -چطوری می تونم جذبش کنم.؟

 50. م.پورعلی نوشته است:

  در ابتدا ممکن است این دلبستگی زودگذری باشد که بر اساس عادت بوجود آمده و ملاقات هر روزه باعث شده که عادت دیدن تبدیل به جزء لاینفک زندگی روزمره شما شده باشد. اگر این را در نظر بگیرید که منطقا هم شاید همینطور باشد، کافی است این موضوع را بسیار ساده بگیرید. اما حالت دوم این است که خودتان عمل کنید و بهتر است از راهی که عقلتان به شما دستور می دهد عمل کنید.

 51. شيدا نوشته است:

  من 3سال قبل بمدت 2ماه نامزد بودم تواين دوماه درمورد اون چيزهاي رو فهميدم كه هيچكس حتي خانوادش نفهميده بودن .مشكلاتي كه ميتونن چند نفر باهم داشته باشن اون يجا داشت .ادم دروغگو وخيانتكاري بود .فهميدم مواد مصرف مي كنه عصبي بود به دروغ قسم مي خوردو …. با اينكه ميگفت عاشقمه ولي دوست دخترهاي زيادي داشت .ظاهرش كاملا آروم وخوب بودولي باطنش نه همين موضوع باعث شده كه به تمام خواستگارام بدبين بشم .اگه دست خودم بود هيچ وقت ازدواج نمي كردم.واقعا" آدمهاي پاك ونجيب ديگه وجود ندارن . آدمهاي كه عشقشون واقعي باشه.نسلشون منقرض شده.

 52. vahid نوشته است:

  سلام، من معمولا زیاد نظر نمیدم، ولی بسیار بسیار مشعوف باشید که خوب بودنتون باعث شده که بد قسمتتون نشه.خوب باشید…

 53. parditime نوشته است:

  بزرگترین راز
  رازی برای بدست آوردن هرآنچه که می خواهید …

  می توانید هرچیزی را که می خواهید داشته باشید: ثروت، رابطه عاشقانه، سلامتی، شادی واقعی، زندگی مرفه، هرچیزی که از ته دل خواهان آن هستید، وقتی که بزرگترین راز را بدانید …
  برای اولین بار در تاریخ، متخصصان از سراسر دنیا در زمینه های مختلف علمی، روانشناسی، پزشکی، روحی، متافیزیک و توانایی های بشری، همه عقیده دارند که تنها یک راه، یک روش، یک راز برای خلق هر آنچه که در زندگی می خواهید مثل شادی، ثروت، سلامتی و غیره وجود دارد.
  این راز تنها راه شناخته شده ای است که تا حال خلق شده و شما هم می توانید با آن به خواسته های قلبی و آرزوهایتان برسید…
  افرادی مثل بیل گیتس، استیون اسپیلبرگ، تایگر وودز، راکفلر، انیشتین، گاندی و حتی مسیح و بودا از این راز برای خلق معجزه استفاده کرده اند. رازی که امروزه آن را راز زندگی می نامند، کیمیای کائنات، چیزی که مسئول همه چیز است در همه جا و شما با آن می توانید در زندگی تان معجزه خلق کنید.
  بسیاری از مفاهیمی که ما به عنوان واقعیت قبول داریم دیگر مورد پذیرش نیستند و علم جدید می گوید که هرکسی قدرت آن را دارد که هرآنچه را می خواهد خلق کند … اگر این راز را بداند و آن را به کار بیاندازد.
  خوب قبل از آنکه کار دیگری انجام دهید، مطلب دیگری بخوانید و قبل از کاری بکنید، لطفا همه چیز را کنار بگذارید و این کتاب را کامل بخوانید چون از امروز به بعد بر هر کاری که انجام می دهید تاثیر می گذارد. چرا؟
  … چون آنچه که می خوانید اساس هر چیزی است که در زندگی شما رخ داده یا در حال رخ دادن است و یا رخ خواهد داد. این عامل اصلی موقعیت کنونی شماست و راهی برای هر چیزی که در آینده طلب می کنید. در واقع …
  می توانید باقی زندگی تان را دنبال چیزی که می خواهید باشید و هرگز آنرا پیدا نکنید مگر آنکه این راز را بفهمید. بزرگان، متخصصان و تمام رهبران عقیده دارند: تنها یک حقیقت وجود دارد، یک آموزش، یک راز زندگی و آن این است …
  آیا آماده هستید این راز را کشف کنید؟ خوب شروع کنید …

 54. مهسا نوشته است:

  وای من خیلی مشتاقم به من بگید

 55. bahram نوشته است:

  به نظر بنده اصلی ترین راه داشتن محبوبیت با خدا بودن است.

  اگر ما بتوانیم در همه مراحل زندگی خدا را فراموش نکنیم موفق می شویم.

 56. مرضیه نوشته است:

  درسته آدم باید عااااااااااشق خدا باشه ب جای این عشقای فانی

 57. شیرین نوشته است:

  وبلاگتون خیلی قشنگه براتون ارزوی موفقیت شادی تو لحظه لحظه های زندگی رو دارم———–موفق باشید-

 58. محبوبه نوشته است:

  من به این قانون خیلی معتقدم چون تو سال گذشته از طریق این قانون خیلی چیزها بدست آوردم فوق العاده ست . از کسایی که اعتقاد ندارن میخوام یه بار امتحان کنن اونوقت خودشون قضاوت کنن .

 59. نسترن نوشته است:

  من این قانون را بارها بارها امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم.

 60. cute نوشته است:

  salam. faghat khastam be hameye bazdidkonandegan begam ke tanha rahe residan be in raz bozorg ine ke ashegh bashid asheghe zendegi asheghe donya asheghe boodan on vaghte ke jahanam asheghe bidane shoma mishe. onvaghte ke mitunid ghanone jazb o faryad bezanid

 61. فرزانه نوشته است:

  سلام

  من خیلی دوس دارم با کسایی که اینجوری به چیزایی که میخان رسیدن آشنا بشم

 62. cute نوشته است:

  harvaght komaki khastin man hastam

  khosh hal misham komaki konam

  id mam:cute_1370_cute

 63. mehdi نوشته است:

  سلام

  بنظرم یه جوراز این مورد صحبت کردی که کار خیلی سختی یا دست نیافتن یه ولی فقط اینو خواستم بدونی که حتی خودت توی زندگیت هر چی که همین الان داری خواسته ذهنت و سر منشع چیزی یه که تو اره تو خواستی. شاید بگی من هیچ وقت چیز های بد رو نخواستم ولی برام اتفاق افتاده، برای این مورد از دو دیدگاه میشه بیان کرد:

  1- اولا من خودم اینو اکتسابی کسب کردم

  از کتاب های رابینز و …

  اینکه اکثر انسان های موفق سخت ترین مشکلات رو داشته وپشت سر گذاشته اند و از همین مشکلات الان به این درجات رسیدند

  حالا راهای زیادی هست که چطور ولی یکیش اینه که مشکلات براشون شده تجربه از مشکل استفاده کرند ،رفتند توی دل مشکل فرار نکردند

  2-دومی که مهمتره اینهشاید شنیده باشی که جملات مثبت بگیم تا جملات منفی

  میدونی برای چی ، برای اینکهانچه که از زبان بیرون می اید خواه نا خواه گوش می شنود و به ذهن میرود و راز اینجا شروع میشه که انچه را که شنیدی از کلام خودت پس ذهن ادمی مقدمات را برای رسیدن بهش اماده میکند حتی این با این که میدونی این جمله رو گفتی که انجام ندی ولی ذهن با فقط با جمله ی ما کار دارد نه درستی یا غلطی

  مثلا بچه ای که فریاد میزنه ، بگو فریاد نزن …. دقیقا اینکارو انجام میده

  ولی بگو لطفا اروم باش میبینی که تاثیر گذار خواهد بود

  با تشکر

  راستی اینو بدون لازمه انسان بدون در قران امده سختی کشیدن همراه درد و رنج است

  پس روزی نمی رسه که هیچ وقت هیچ مشکلی نباشه

 64. محمد نوشته است:

  وقتي اين مطالب رو مي خونم يه حس جالب وهيجان انگيزي بهم دست ميده عاشق ميشم عاشق خدا عاشق همه خوبيها وبه زندگي خودم فكر ميكنم كه تا الان خيلي افكار منفي داشتم كه به خودم جذب كردم ولي به اين معتقدم هيچ وقت دير نيست وتصميم گرفتم با تمام وجودم خدارو بپرستم وازش همه خوبيها رو درخاست كنم همه هدفهاي خوبي كه درذهنم دارمو با كمكش برآورده كنم به عشقم ،همسرم كه عشقشو توي سينم براش فقط براي اون حفظ كردم برسم ويك دانشمند توي علمي كه دوست دارم برسم واينو با تمام وجودم احساس ميكنم واون روزو ميبينم به اميد خدا وبا توكل برپروردگارم

 65. فرزانه نوشته است:

  سلام

  باخوندن این مطالب الان حال خیلی خوبی دارم

  ولی گاهی اوقات با اینکه باور دارم که میشه ولی باز ناامید میشمو میترسم

  اضطرابو استرس دارم وتپش قلب

  توروخدا کمکم کنین

  چجوری میتونم باهاتون در ارتباط باشم آقای پورعلی

 66. م.پورعلی نوشته است:

  سلام. مثبت اندیش زندگی کنید. از طریق فرم تماس در صفحه تماس با من.

 67. ناصر نوشته است:

  سلام. خیلی ممنون از زحماتی که میکشید. من چن روز پیش ارشد دادم و شانس قبولیمو با توجه به سختی سوالات زیاد نمیدونم.ضمنا چن ماه دیگه باید برم سربازی.در کل این روزا روحیه مناسبی ندارم و نگران آینده درسی و شغلیم هستم. میشه بگید قانون جذب تو این شرایط مینونه کمکم کنه یا نه؟اگه آره چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم اگه زود تر راهنماییم کنید.

 68. محمد نوشته است:

  سلام البته من هیچ چیز رو انکار نمی کنم ولی این بحهثا یک نوع انحرافی می باشد چرا که تو قرآن کریم فرموده لیس لانسا ن ماسعی در حین مطالعه یه جایی هم برای این موضوع بگذارید که شاید این قضایا برای انحراف باشه .

 69. cute نوشته است:

  ghanoone jazb say va talash baraye residam be ahdafo rad nemikone vali mige vaghti dar rahe residan be hadafet say mikoni va gahi sakhti ha ro tahamol mikoni motmaen bash hatman behesh miresi.onvaghte ke hazeri har sakhti ro be jon bekhari..chon motmaeni
  behtarin arezoha baraye hame shoma daram

 70. masoom نوشته است:

  سلام ممنون از مطالب زیباتون . خدا منبع همه خیرها خوبیها و همه زیبایی هاست خودش هم بارها و بارها گفته من برای همه بندهام خوبی رو می خوام که این خوبیها شامل رفتار خوب خوشبختی در زندگی به همراه ثروت و بهترین چیزها هم در این دنیا و دنیای دیگر می باشد همه چیزها رو برای انسان آفرید تا خوب باشه خوب زندگی کنه و از خالق این همه نعمت هم غافل نشه اگه غافل بشه یعنی از منبع همه خوبیها غافل شده پس مطمئن باشین که به نابودی می رسه شاید یکی خیلی پولدار باشه و از خدای خودش غافل بشه کسی که به اون این خوبی ها رو داده پس شاید به ظاهر ثروتمند ولی نقصانهای زیادی تویه زندگیش پیدا می کنه و من به این قضیه ایمان دارم خدا می گه خودتون خالق سرنوشتتون هست من سرنوشت رو تغییر نمی دم مگه اینکه خودتون بخواین پس خوب فکر کنید و مثبت مثل خالق خودتون که شما رو آفریده که شما همه او هستید و در آخر هم به سوی او بر می گردید خدا از همه خوبیهایی که داره در انسان هم گذاشته تا اون رو در نهایت به سوی خودش بکشونه شما باید بهترین باشید خوبترین رفتار پولدارو دارای زندگی مرفه با قلبی مهربان که برای خوب بودن مثل خداش هر روز بهتر می شه موفق باشید و همیشه پیروز به امید اینکه تمام دنیا غرق در خوبی خوشی با حضور خدا بشه .

 71. sagar نوشته است:

  عزیزان قانون کارما همان حلقه ایست که در فروهر به دور بدن انسان تابیده و میگوید همه نیکیها و بدیها به ما باز میگردند

  آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم……………

 72. ماندانا نوشته است:

  salam bebakhshid ke farsi naneveshtam.2.5e ke ba ye aghayee rabete daram va mikhaym ezdevaj konim ama khanevadeye man shadidan mokhalefan gheyr az pedaram.be nazare shoma mitoonam ba ghanoone jazb in moshkelamo hal konam?khahesh mikonam komakam konid

 73. ناناز نوشته است:

  سلام به همگی .
  خواستم همینجا به همه و کاینات بگم که من تا الان هرچی خواستم ازطریق قانون جذب و به طرز شگفت آوری و در آخرین لحضات بدست اوردم و کارم به مو رسید ولی هیچ وقت پاره نشد. آخرین و بزرگترین خواستم هم جذب بهترین همسر دنیاست که اونم به زودی و به لطف خدا به دست میارم کی میگه پیدا نمیشه خوبم میشه هر کی گفته سرش کلاه رفته چون من جلو جلو یکیشو دارم 🙂 در ضمن اینم بگم که نوشتن آرزوها و گذاشتن در جای امنی که کسی نبینه هم موثر..آرزوهای من که تندوتند داره تیک میخوره..به امید اینکه آرزوهای تک تکتون خیلی زود تیک بخوره 🙂

 74. نیما نوشته است:

  سلام.سلام
  سلام به دوستان
  چرا همه به دنبال جذب هستند.بابا یکی به داد ما برسه .یکی به من بگه چکار کنم ازم فراری شه.هشت سال جونیمو براش گذاشتم .از خوانوادم گذشتم. از شغلم اه چه شغلی بود ازش گذشتم. کارتون خوابی کشیدم.اونم چه کارتون خوابی.سرتونو درد نیارم.چی بودم و چی شدم.فقط میترسم سرمو ببره بالای دار.اویل خام بودم.ندونستم .بابا من دخترشو دوست داشتم.خودشو چسبوند به من.اینهو کنه چسبیده ولم نمیکنه.هر کاری کردم نشد.داستان دارم باهاش .هر جا گمو گور میشم پیدام میکنه.اصلا روانیه.مشکل اصلی میدونید چیه شویش فهمیده.یه بار م جریانو ختم به خیر کردم.دوباره شروع کرده.حالا اینبار حتما سرم میره بالای دار.کمک.کمک
  به زیر سقف این خونه منم مثل تو مهمونم
  منم مثل تو میدونم تو این خونه نمیمونم
  جوابم بدین لطفا.

 75. ahmad نوشته است:

  عالی بود عالی……..دلایل خیلی از کارهایی که در آن شکست خوردم فهمیدم:)

 76. فاطمه نوشته است:

  همچنین لازمه بگم من حدود ده ماه پیش یه هدیه که یه کتاب بود به بهونه اخرین روز کاریمون بهشون دادم که بعد از اون به مدت 8 ماه دیگه ندیدمشون تا این که دوباره در یک روز باهم همکار شدیم .ایاامکان داره ایشون با این هدیه متوجه حسم شده باشند؟لطفا راهناییم کنید که چه کاری انجام بدم،چون این حسی که به ایشون دارم برام بسیار مهمه ازلطفتون ممنونم.

 77. vahid نوشته است:

  man be in gano iman daram o midonam age kasi in ganono be amal va beda rezendegish mahshar mishe….

 78. رها نوشته است:

  سلام من یکی رو دوس دارم ک متولد شهریوره یه ادم سخت که به سختی میشه عاشقش کرد. باید چکارکنم؟

 79. نام شما... نوشته است:

  salam

 80. حسین دلشاد نوشته است:

  قبل از هر چیز عاشق خودت باش… بعد شادی و خوشحالی رو برای اون شخص تصور کن بدون در نظر گرفتن خواسته خودت یعنی اینکه بخوای عاشقش کنی .. خودخواهی افراد باعث از بین رفتن یه رابطه میشه و به دست اوردنش هم غیر ممنکن میکنه …

 81. نازگل نوشته است:

  سلام
  من چطوری میتونم یکی رو که خیلی دوستم داره رو دوست داشته باشم؟

 82. محمد نوشته است:

  سلام به همه دوستانی که قانون جذب پذیرفتن
  من در مورد قانون جذب به یقین رسیدم و ایمان کامل دارم و هرچه را که خواستم جذب کردم حتی همسر با شکل و قد و وزن دلخواه
  شاید خنده دار باشه اما میشه
  فقط بخواهید و ارتعاشات رو بالا ببرید دوستون دارم

 83. ندا نوشته است:

  سلام من هم به قانون جذب خيلي اعتقاد دارم و كلا مثبت فكر مي كنم ، چند بارم تستش كردم به نتيجه رسيدم فقط در مورد همسر دلخواهم از زماني كه فيلم راز رو ديدم بعضي دوستان ميگند خيلي ايده آل گرا شده ام، يه پسر مهربان، خوش اخلاق، قد بلند ، تحصيلكرده، با شخصيت ، يه كم كچل و يه كم ثروتمند رو دوست دارم، خودم هم تقريبا خصوصيات مثبت زيادي دارم، آدمهاي خيلي زيادي هم در مسير زندگيم قرار گرفتند كه متاسفانه هيچ وقت نتونستم بله رو بگم و خوب الان انتخابام محدودتر شده، در مورد همسر خيلي دوست دارم بدونم چه شكلي تمركز كرديد ،جملات تاكيدي رو به زبان حال مي گفتيد يا آينده ، يا كارت عروسي درست كرديد، شكل و قد و وزن رو چه شكلي تمركز كرديد.زمان خاصي رو مشخص كرديد يا رها كرديد ؟ ممنون ميشم در مورد نحوه تمركز و سوالات قبلي اطلاعاتي رو بديد. من تقريبا به همه خواسته هام رسيدم اگه بنونيد در اين مورد كمكم كنيد بي نهايت دعاتون ميكنم.

 84. الف.ق.ی نوشته است:

  منم دوست دارم عزیزم
  دلم میخواد ببینمت و باهات حرف بزنم
  دلم میخواد تا آخر دنیا باهم باشیم
  قبول؟

 85. رها نوشته است:

  چرا جواب منو نمیدییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 86. رها نوشته است:

  راهنمایی کنید لطفاااااااا!!!!!!!!!!!

 87. مینو نوشته است:

  سلام یه ایمیل براتون فرستادم منتظر جوابتونم
  ممنون از سایت خوبتون

 88. مرجان نوشته است:

  من کسی رو اندازه تک تک نفسام دوست دارو ولی چون ازش بزرگترم خانوادش راضی نیستند به قانون جذب و دعا و تمرکز و … واردم تورو خدا دعام کنید و راهنمایی که چکار کنم چون دارم از غصه دق می کنم.

 89. محمد نوشته است:

  سلام مهمترین چیز در زندگی خواستن آرزو و رها کردنشه و شما دارید این موضوع رو نقض میکنید

 90. مرجان نوشته است:

  ممنون که جواب دادید ولی یعنی چطوری باید هم آرزوی وصال اونو داشته باشم و هم آرزومو رها کنم لطفاً راهنمایی کنید. ممنونم

 91. سلام نوشته است:

  اين يعني اينكه از ته دل آرزو كني ، بعد آرزويت را به دست خدا ، كاينات بسپاري تا بر آورده اش كند . هر روز منتظر نباشي و نگويي كه چه موقع آرزويم بر آورده مي شود كه انتظار كشيدن باعث مي شود كه آرزويت به تعويق بيفتد و بر آورده نشود.

 92. سلام نوشته است:

  سلام. من خودم زياد مومن نيستم . ( نماز هم نمي خوانم ) اما همه ي دوستانم مومن هستند و خيلي اهل نماز و روزه . چرا من جذب افراد مومن مي شم ؟؟

 93. شهرزاد نوشته است:

  ایول خیلی سایت آرامش بخشیه.من الان شکست عشقی خوردم انگار یچیزی گلومو محکم گرفته دارم خفه میشم.ولی همین که وارد این سایت شدم خیلی اروم شدم.اگه ادمایی مثه شما نیودن وااااااای نمیدونم.بازم ممنون

 94. نسترن نوشته است:

  اقای پور علی من به قانون جذب اعتقاد %100 دارم و به چشم خودم با این قانون برای خودم معجزه دیدم علتش این بود که ترسی از نشدنش نداشتم واسه همین اتفاق افتاد ولی الان که دارم این جذب رو در مورد چیزی اجرا میکنم که احتمال به حقیقت پیوستنش بیشتره یکم میترسم,میشه در این مورد کمکم کنید?
  چه جوری ترسمو مهار کنم و کاملا مثبت فکر کنم?

 95. نسترن نوشته است:

  میشه لطفا جواب بدید?

 96. سمیه نوشته است:

  من دختری هستم 30ساله مدتی است برای اولین بار یک پسر دوست دارم ولی اون هیچ احساسی نسبت به من ندارد من به او وابسته شدم بیشتر برای دوستی میخواهد اما من برای ازدواج تاالان موفق نشدم ملاقات باهاش داشته باشم چو ن خودش باعث وابستگی من شده چکارکنم که اورا جذب خودم کنم لطفا راهنمایی کنید

 97. الهه نوشته است:

  من 4ساله ازدواج کردم از طرف شوهرم وخونوادش خیلی اذیت شدم.چطورفراموش کنم؟؟؟؟

 98. فائزه نوشته است:

  سلام من 2ساله كه يه نفررودوست دارم اونم منو ميخوادولي همين چندوقت پيش بهم گفتش كه فراموشش كنم دليلشم فكر كنم اين بودكه نميخواست با فكركردن زيادازحدبه اون فكرم مشغول اون بشه حالا شماكمكم كنيدكه ببينم دليلش اينه؟اگه اين نيست چيكاركنم كه برگرده؟

 99. محبوبه نوشته است:

  salam , man dokhtari hastam 32 sale chand mah pish ye khastegari dashtam ke har do hamdigaro dost dashtim hata mamanesham mano dost dasht va garar bod ke beran makeh bardagrdan ba ham ezdevaj konim ama vagti bargashtan taraf goft man estekhare kardam bad omade ama man nemitonam gabol konam chon ham dosesh daram ham vagti ono didam ye hese daroni behem goft in hamon nimeye gomshodam , mishe ba tamarkoz dobare ono jazb kard ?

 100. Mona نوشته است:

  سلام من کسی رو دوست دارم اون هم منو دوست داره کار هر دومون هم به بیمارستان کشیده شده ولی مادرش به خاطر بزرگتر بودن من راضی به ازدواج ما نمیشه کمکمون کنید توروخدا دوتامون داریم روانی میشیم کمکمون کنید.

 101. farhad نوشته است:

  سلام به همه ی حرفه جالب میزنم که صد صد صد صد صد درصد حقیقت داره و اثبات شده من ضد دخترا نیستم اصلا اما اونا با ی اشاره به تمام خواسته هاشون میرسن

 102. س نوشته است:

  سلام نه جناب دخترا هيچ وقت به خواسته هاشون نميرسن

 103. هستی نوشته است:

  سلام چطور میشه شخصی رو که به اندازه تمام دنیا دوست داری والان اون نامزد کرده وامکان برگشت به قول خودش نداره دوباره جذب کرد لطفا راهنمایی کنید.

 104. هستی نوشته است:

  درسته میگن قانون جذب واز طرفی میگن از هر چی بترسی به سرت میاد ودقیقا همون اتفاق برات میفته بارها از اتفاق افتادن خیلی چیزا ترسیدم ودقیقا برام اتفاق افتاده

 105. محبوبه نوشته است:

  کسی نیست جواب سوالای ماهارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 106. حمیدرضا نوشته است:

  سلام
  من سالها پیش با قانون جذب آشنا شدم و سعی کردم اطرافیانم رو هم با این قانون آشنا کنم.
  باید بگم صد درصد بهش اعتقاد دارم اما در اکثر موارد آدمو از یاد خدا غافل میکنه، چون همه منابعش غربیه و نویسنده هاش یه خورده از اصل مطلب غافل موندن.
  جسارتا پیشنهاد میکنم یه کم تو منابع اسلامی و ادبیات کهن ایرانی در موردش تحقیق کنید.
  به شما قول میدم ایمانتون بیشتر میشه و ضمنا از نرسیدن به بعضی خواسته هاتون نا امید نمیشید.

 107. zahra نوشته است:

  همه چیز دست خداوند قادر متعال است از قول یکی از اساتید شنیدم که گفت یک کودک افریقایی اگر 100 به غذا فکر کند ایا به او می رسد چنین چیزی ممکن است ولی باید دانست و به ان یقین داشت که فقط خداوند است که به او غذا و روزی خواهد رساند

 108. zahra نوشته است:

  ببخشید 100 سال

 109. فرزانه نوشته است:

  سلام.میشه یادمون بدین چجوری با قدرت جذب به فرد مورد علاقمون برسیم.میدونم این سوال خیلی هاست.ممنون میشم اگه جواب بدین.باتشکر

 110. es نوشته است:

  سلام فرزانه جون من خیلی از قانون جدب استفاده کردم و تا حالا به خیلی از خواسته هایم به لطف خدا و این نیرویی که درون هرکدام از ماست رسیده ام اما در استفاده از نیرو باید با عقل خواسته ها یت را انتخاب کنی تو به عشق کسی که می خواهی به دست می اری ولی شاید پشیمون شی درست مپل من که از این طریق برای برلدرم این کار را انجام دادم و حالا هم برادرم هم خودم خیلی پشیمون هستیم

 111. مهسا نوشته است:

  آخه مگه نمیگن قانون جذب 100 درصد پس چرا میگید شاید واست خوب نبوده مگه قانون جذب حتی واسه چیزای بدم صدق میکنه پس خواهشا نگین که به صلاحت نبوده.عزیزم حتما به اون باور نرسیدی حتما ته دلت شک داری وگرنه باید بشه

 112. سارا نوشته است:

  چند وقت پیش یه کتابی به نام راز قدرت جذب خوندم که خیلی خوب بود،فکرکردم به گذشته وفهمیدم خیلی ازچیزای زندگیموباهمین قدرت به دست اوردم البته بدون اینکه بدونم وزیادم چیزهای مهمی نبودن،مثل مدل لباسی که همیشه دوست داشتم یا شکل گوشی موبایلم وحتی چندوقت پیش که رابطم باکسی بهم خورده بودانقدربهش فکرکرده بودم خیلی اتفاقی دوباره روبه روی هم قرارگرفتیم در صورتی که میدونستم تمام راه های بازگشت اون فردرو به زندگیم بستم.2ساله که ازپسریکی ازفامیلای دورمون خوشم میومدوبه جایی رسیدم که حسابی عاشقش شدم امااون بیچاره حتی منونمیشناسه تصمیم گرفتم جذبش کنم اماهرچی تلاش کردم بدترشدیه بار به مدت چندهفته صحنه عقدموبااون فردتوروزخاصی تجسم میکردم دقیقاهمون روزبا تمام جزئیات شاهدصحنه عقدیکی ازداییهام بودم که ازدواجش توشرایطی که اون داشت خیلی عجیب بود.دوباره تویه تاریخ دیگه تجسم کردم واینبارعقدیکی ازدوستانم.نمی دونم واسه چی برای خودم کارسازنبود.این موضوع زجرم میداد چندماهه افسردگی گرفتم یه ادم دیگه شدم البته فهمیدم یه زمانی لازم بود بگذره تامن خیلی چیزهارودرباره خودم بفهمم وبعدبه ارزوم برسم امابعدازطی مدت زمان لازم من بدجورازتنهایی ودوری زجرمیکشم وبدترازهمه فکرازدواج فردموردعلاقم هستش،امادیشب فهمیدم من خیلی وابسته وحساس به هدفم شدم زندگیم داره نابودمیشه وهیچی بهترنشده که بدترشده متوجه شدم اگرازصحنه تجسمی لذت ببرم بهش میرسیم نه اینکه به عنوان یه وظیفه هرشب به این قضیه فکرکنم یا اینکه ارامش مهمترین چیزه واینکه هرطرف رونگاه میکنم اونو نبینم ونذارم انقدرمانع زندگی کردنم بشه.سخته خیلی هم سخته ولی به نظرم تنهاراهش همینه اینکه دودستی نچسبم به هدفم وازترس ازدست دادنش ولش نکنم بایدبااعتمادبه خداوبعدخودم رهاش کنم تا به سمتم بیاد.شانس ازدواجم با اون 20درصده اینوواقع بینانه میگم مارفت وامدانچنانی نداریم اونا تویه شهردیگن یاخیلی از مشکلات دیگه.ایناتجربیات 2سال تلاش وغصه خوردن من بود یکی ازبدترین سال های عمرم بود گه با استرس کنکور قاطی شده بود.خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا داره هم عمرم هم وقتم میگذره چون احساس میکنم همین روزاست ازدواج کنه.به نظرتون نتیجه گیری هام درسته یا نه؟امکان رفتن به پیش یه روانشناسوندارم خواهش میکنم شماراهنماییم کنید.رسیدن به این هدف برام خیلی مهمه هرکسی هم نظرمو میخونه اگرچیزی برای گفتن داره حتما بنویسه.ممنون

 113. پرند نوشته است:

  ببین عزیزم سارا جون بنظر من آدم همیشه دقیقا اون چیزی رو که میخواد بدست نمیاره یه موقع های باید از خیلی چیزا بگذری و واست مهم نباشه و قتی به آرزویی وابسته بشی خیلی کم پیش مایاد که بهش برسی میتونی آرزوهاتو رو یه کاغذ بنویسی و اونارو پیش خودت نگه داری هر و قت که تونستی یه نگاهی بهشون بکنی ولی به آرزوت وابسته نشی و سعی کنی فقط و فقط باورش کنی مطمئن باش جواب میشه خواهر جون موفق باشی

 114. یاسمین نوشته است:

  اینم شد هدف ؟؟

 115. سینا نوشته است:

  بنظرم همین که داری احساس میکنی که اون با یکی دیگه ازدواج میکنه همینجور میشه چون دنیا به احساسات شما بیشتر جواب میده راه حلشم اینه که خودتو از وابستگی در بیاری….واسه جذبشم خیال کن که کنارشی و بهش میگی که دوسش داری و خوشحال بودن اونو تصور کن

 116. هستی نوشته است:

  سلام لطفا جواب سوالات منو بدین آیا درسته که میگن برای جذب عشق وکسی که دوستش داری باید قانون جذب رو کنار بذاری تا اون به طرفت بیاد وقانون جذب برعکس عمل میکنه لطفا زود جواب بدین

 117. سارا نوشته است:

  سلام گلم.خواستی ایمیلتو بذار یا همین جا سوالتو بپرس من مطلب زیاد دارم برات میفرستم

 118. سارا نوشته است:

  سلام هستی جان.من همون فرزانه هستم که برای اکرم پیغام گذاشتم وچند تا دیگه سوال هم به اسم سارا نوشتم.تو خونه سارا صدام میکنن.نه اقای پور علی جوابمو دادن نه بچه ها نظری گذاشتن شاید وقتشون پره.صبر میکنم تا جواب بدن.من در این رابطه زیاد مطالعه و تحقیق داشتم فقط نیاز به مشورت دارم اگر سوال یا مشکلی داری بگو تا اگر مطلب یا جوابی داشتم برات بفرستم خوشحال میشم کمکت کنم عزیزم

 119. هستی نوشته است:

  سلام سارا جان ممنون لااقل تو جواب دادی من دارم دیونه میشم ولی آیا همین قدر که ما خودمونو تو برزخ گذاشتیم اونا هم به ما فکر میکنن الان چیکار میکنی به چه نتیجه ای رسیدی

 120. سارا نوشته است:

  هستی گلم سلام.ببخشیداگه دیر جواب میدم.عزیزم اون حتی منو نمیشناسه .درسته مادرش دختر خاله مامان منه ولی چون یه شهر دیگست زیاد با هم نیستیم وبا مادرش کم وبیش رفت وامد داریم.اینو بهت بگم که خیلی عاشقشم چون خوب میشناسمش.اوایل خیلی به خدا التماس میکردم ودرفرصت هایی که ما میرفتیم خونه مادربزرگم که همسایه اوناهستن وقتی هیچ اتفاقی نمی افتاد من شروع میکردم به غر زدن به خداوکلی ناامیدی.اماحالا فهمیدم بهترکه من همون سالی که خواستمش بهش نرسیدم چون خیلی از چیزهاروکم داشتم وبدست اوردم درست شب قدر سال پیش بودکه ازخداخواستم گناهاموببخشه واین زمان لازم بودکه گناهام بخشیده بشه.اگرهمون اول بهش میرسیدم شایددیگه هیچ وقت سمت خدانمیرفتم.اینجانمیشه کامل بگم امسال چی گذشت به من اگه دوست داری ایمیتوبذاربرات بفرستم داستانمو.دوست دارم بیشتراز خودت بدونم و اینکه اونی که دوسش داری در چه شرایطیه.منتظرتم

 121. هستی نوشته است:

  سلام عزیز دلم شاید خواست خدا بود که با نازنینی مثل تو آشنا بشم چون تو وضعیت خیلی بدی هستم 9 سال زندگیمو به پای کسی گذاشتم واخرش با نامردی تمام گذاشت ورفت در حالیکه خیلی ادعا میکرد عاشقه وحالا نامزد کرده وهر چی دلش خواست بهم توهین کرد بعد از تموم شدن رابطه حالم خیلی بد بود میخواستم دیگه تو این دنیا نباشم تا اینکه اتفاقی با این سایت آشنا شدم یه عشق والاتر یعنی همون خدا رو که مدتی ازش غافل شدم ودوباره بدست آوردم یه حس عجیبی دارم.

 122. سارا نوشته است:

  سلام هستی جان
  .جوابتو میدم ثبت نمیشه بعدفردامیام میبینم همش ثبت شده

 123. سارا نوشته است:

  هستی جون.بهتره ایمیلتو بدی.نمیدونم چرا پیامم یاثبت نمیشه یا دیر ثبت میشه.البته هیچ اجاری نیست.میتونیم همین جاهمینجوری ادامه بدیم

 124. هستی نوشته است:

  نمیدونم من اواخر رابطه مون با تمام وجود میخواستمش وذره ای برای ازدست دادنش فکر نمی کردم نمیدونم چرا اینجوری شد وبعد یه مطلبی خودم که قانون جذب برای بدست آوردن عشق برعکس عمل میکنه گیج شدم یه سری میگن ارزو کنین وتجسم کنید که به اون رسیدین البته زمانی که باهاش بودم هردومون به از دست دادن هم فکر میکردم شاید تاثیر همونه شاید خواست خداست نمیدونم گیجم ،از خدا خواستم یه جوری برگرده یه معجزه اتفاق بیفته.

 125. سارا نوشته است:

  هستی جان 2روزه پایین جواب دادم.کجایی عزیزم

 126. سارا نوشته است:

  سلام هستی جان من همون فرزانه هستم که واسه اکرم پیغام گذاشتم وچند بار هم با اسم سارا سوال نوشتم تو خونه سارا صدام میکنن نه اکرم ویا بچه ها جوابمو دادن نه افای پور علی حتما وقت نداشتن صبرمیکنم تا جوابمو بدن.من در این زمینه مطالعه وتحقیق زیاد کردم فقط الان نیاز به مشورت دارم اگر سوال یا مشکلی داری بگو اگر جواب یا مطلبی داشتم برات میفرستم خوشحال میشم کمکت کنم عزیزم.منتظرم

 127. ارمین نوشته است:

  سلام من وقتی به اتفاقات مورد علاقه ام که انتظارش را میکشم فکر میکنم برعکس مثبت اندیشی ام عکس اون اتفاق ها رخ میده چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا جوابو بهم mailکنید

 128. سارا نوشته است:

  سلام.خوبی؟من هرچی میگفتم برعکس میشد بعد ها فهمیدم خودم به خودم اینوالقاکردم برای همین همیشه همه چی برعکس میشه.کم کم بی محلی کردم به این مشکل حالا وضع بهتر شده

 129. ليلا نوشته است:

  سلام
  من به قانون جذب ايمان دارم و هميشه ازش استفاده مي كنم ولي نمي دونم چرا همين كه خواسته ام به طرفم مياد از دستش ميدم لطفا منو راهنمايي كنيد

 130. سارا نوشته است:

  منم گاهی همین مشکلو داشتم میدونی یا صلاح نیست انجام بشه یا ایمان کافی نداریم

 131. سارا نوشته است:

  جالبه همه تقریبا مشکلاتمون یه شکله الان من اینایی که شما میگید رو تقریبا تجربه کردم.حتما یه جا داریم اشتباه میکنیم.باید بشینیم حسابی فکر کنیم ببنیم کجای کارمون اشتباست

 132. سارا نوشته است:

  سلام هستی عزیزم.امروز با دوچرخه وبا صورت خوردم زمین ویه زخم تابلو ووحشتناک رو بینیمه.الان با یه پانسمان گنده رو بینی دارم واست مینویسم.دعاکن جاش نمونه که دیگه حامد(عشقم)که هیچی کس دیگم نمیادمنو بگیره.این شب ها برای همه دعاکنیم وواقعا فهمیدم سلامتی بالاترین نعمته.وهمینطورداشتن پدرومادرویه خواهرخوب که هواتو دارن نعمته.راستش منم برای این مسئله زیادموفق نبودم ولی حالا دارم تمرین میکنم.توهم اگرخواستگار خوب داشتی حتماازدواج کن وقتی اون انقدرنامرد بوده چراخودتو اذیت میکنی گلم.همیشه بدون اونی که رفتی اگه برگرده هم راه رفتنو بلده.من وتو بایدبیشتر به فکرخوشبختیمون باشیم.انسان یه بار بیشتر تو این دنیا زندگی نمیکنه حیف با خراب کردنش هر دو دنیامونو از دست بدیم.چندسالته ومشغول درسی یا کار.البته ببخشید فضولی میکنم

 133. هستی نوشته است:

  سلام عزیز دلم منم مریض شدم ان شا الله بهتر باشی پس تو هنوز عشقتو داری خوش بحالت کاش منم چهار ماه به عقب برمیگشتم اونوقت همچی درست میشد شایدم نه واقعا خدا مصلحت ندونسته ولی من معتقدم که سرنوشت هر کسی دست خودشه من یه کاری کردم که شاید آروم بگیرم ولی بدتر شدم وباعث شد عشق قدیمی ام توهین هایی بهم بکنه که از خودم متنفر بشم من مستحق این همه تحقیر نبودم ولی خودم باعث شدم.

 134. yeganeh نوشته است:

  سلام دوستان من 6 ماهه با یکی از فامیلای دورمون آشنا شدم خیلی دوسش دارم اونم خیلی دوسم داره ولی مشکل من اینه که اون قبلا عاشق یک دختره دیگه بوده و بخاطر بعضی چیزا اینا نمیتونن باهم ازدواج کنن و دوست من کاملا قیدو شو زده واسه ازدواج اما من میترسم باز برگرده به سمتش.الان مدتی میشه خیلی اخلاقش با من عوض شده احساس میکنم نسبت بهم سرد شده هنوز خیلی به عشقش فکر میکنه حتی شده اشتباهی اسمشو بجای اسم من صدا میکنه من خیلی اذیت میشم از طرفی ام خیلی دوسش دارم چندبار اومدم ازش جداشم با التمای ازم خواست تنهاش نزارم و میگه دوسم داره ترو خدا کمکم کنید

 135. سارا نوشته است:

  سلام هستی گل منم شدم مثل تو.اون که دوسش داشتم رفت خواستگاری خالم و قراره ازدواج کنن.خالم 2سال از من بزرگتره وخیلی صمیمی بودیم وحتی میدونست خیلی دوسش دارم امابه من توجه نکرد.خیلی اشفته بودم تا اینکه یکی از دوستام که اونم به تازگی با دوستش بهم زده بهم گفت غصه نخور مااوناروازدست ندادیم ماهیچی کم نداشتیم ونذاشتیم اونان که ماروازدست دادن ودیدم حق بااونه واروم شدم من وتو دوستای خوبی واسه هم میشیم بیا باهم فراموششون کنیم سخته ولی شدنیه چون من یک بار دیگم با یه عشق 3ساله خداحافظی کردم سخت بود ولی شد تونستم فقط خدادستامو گرفت تانیوفتم ازپا.حالا فهمیدم لیاقتش همون دخترنامرده که خاله ناتنی منم هستش نه من که واقعا برای خوشبخت کردنش حتی از جونم مایه میذاشتم.عقدشم میرم عروسیشونم بهترین لباسومیپوشم وفقط فقط از خداکمک میخوام که ایشالایه پسرخوب بیاد سراغم.نظرت چیه باهم شروع کنیم اینجوری راحت تره.من 20سالمه دانشجوی حسابداریم.توهم ازخودت بگو.

 136. هستی نوشته است:

  سلام عزیزم من 28 سالمه وکارمندم راست میگی ولی تو این قضیه منم مقصر بودم اونا خانواده مذهبی بودن الان که از دستش دادم برام خیلی سخته فکر میکنم اون با زنش چیکار میکنه دیونه ام میکنه نمیتونم فکر نکنم .

 137. سارا نوشته است:

  راستش منم همینطورم ولی بروخوداروشکرکن زنش خالت نیست که بشه شوهرخالت وهمش جلوچشمت باشه.من که دیگه اسم خالمم نمیارم سپردم به خدا.ایشالاعوضش انقدرخوشبخت بشیم که به این روزهابخندیم.اگه اهل نماز هستی میگن نماز امام جوادتا چهل روز معجزه میکنه بیا بخونیم با یقین تا یه مرد خوب سر راهمون قرار بگیره.اگه اهلش هستی.

 138. سارا نوشته است:

  هستی جون سلام.یکشنبه عقدشونه.دیشب تا صبح بیدار بودم وحرص خوردم ولی امروز صبح به طرز عجیبی از خوشحالی روپابند نیستم که عقد خالمه اخه با این خالم خیلی رفیق بودیم.همش 2سال ازم بزرگتره.تصمیم گرفتم ببخشمش وحامدومثل برادرم دوست داشته باشم وواقعا از خداخواستم که اروم بشم وشدم.اون یه مرد زیادی متعصبه ومن درسته ایمانم خوبه ولی دیگه انقد خشک نیستم.من مردی رومیخوام که هم پای من شادی کنه واهلبگوبخند وتفریح باشه. من فقط عاشق قدوهیکلو قیافش بودم ولی عاقلانه اینه که من خوشبخت نمیشدم با اون پس چرا خوشبختی خالمو خراب کنم وقتی اونا واقعا بهم میان.ازت خبری نیست.حالت بهترشده گلممن باشه و

 139. هستی نوشته است:

  سلام عزیز دلم یه سری اتفاقات عجیب برام افتاده که نمیتنونم الان بهت بگم خیلی حالم بده خیلی بد داشتم به همه چیز عادت میکردم ولی دوباره همه چی عوض شد باید چندماه عذاب بکشم .

 140. ویانا نوشته است:

  سلام دوستان پس این آقای پور علی نت کجا هستن که جواب سوالات و نمیدن

 141. بيتا نوشته است:

  سلام . خيلي دلم گرفته و الان که اين سايت رو ديدم کمي آروم شدم . من خيلي به قانون جذب ايمان دارم هرچند خيلي ها سعي کردند اين باور منو نقض کنند …. دو سال با پسري دوست بودم البته اولش اون خيلي عاشق من بود ولي کم کم من بهش وابسته شدم . خيلي اختلاف داشتيم و مدام قهر و آشتي مي کرديم حتي چند بار رابطه بهم خورد اما مجددا شروع شد .چند وقت پيش بهم گفت ما بدرد هم نمي خوريم و تمومش کنيم و عليرغم اصرار و پافشاري من تموم شد . لطفا بگيد ميشه با قانون جذب دوباره برگرده و بايد چيکار کنم ؟ اصلا چرا يهو اينجوري شد ؟
  خواهش مي کنم پاسخ بديد

 142. زهرا نوشته است:

  سلام بیتا جان حتما پست منو بخون. منم یه شرایطی مثل تو داشتم.البته من خیلی پافشاری کردم اما الان متعجب و شاکرم از اینکه نشد. واقعا درمورد اختلال شخصیت مرزی تحقیق کن اونوقت میفهمی چرا خیلی چیزا نمیشه. بهتره با ورزش و کلاس های مفید خودتو تغییر بدی و بعدش دوباره شروع کنی به فعال کردن قانون جذب> امتحان کن

 143. مهسا نوشته است:

  بيتا جان دقيقا چيزي كه واسه تو پيش اومده واسه منم اتفاق افتاده من نشستم تا خدا برام معجزه كنه

 144. بيتا نوشته است:

  خيلي دعا کردم و خيلي جملات مثبت نوشتم و هر روز جلوي چشمم گذاشتم ، البته ديگران مي گن شايد به صلاحت نيست و از اين چيزا ولي من مطمئنم با قانون جذب همه چيز ممکن ميشه . خواهشا راهنمايي کنيد چطور با قانون جذب دوباره به سمت من برگرده ؟ يا مواقعي که من بهش فکر مي کنم اونم به فکر من هست ؟

 145. یاسمین نوشته است:

  سلام بچه ها من یاسمین 23 ساله از نظر تحصیلات لیسانس حقوق دارم قیافم هم خوبه خانوادم هم با فرهنگن خودم هم به ظاهرم میرسم ازنظر مالی هم خوبم.خاستگار زیاد داشتم ولی هیچکدوم از هر لحاظ مناسب من نبوده.اخلاقم هم جوری هست که نه تو دانشگاه نه جاهای دیگه نگاه به هیچکس نمیکنم منتظرم اونا طرفم بیان که نمیان.دوست دارم خودم همسرمو انتخاب کنم ولی کسی طرفم نمیاد.واسه اولین بار از یکی خوشم اومده پسر همسایمونه نمیدونم چه طور جذبش کنم.ایا با استفاده از قانون جذب میشه؟ممنون میشم جواب بدین یه چیزه دگه من دخترایی رو دیدم که از هیچ لحاظی خوب نیستند حتی از نظر ظاهری چندان مطلوب نیستن ولی خواستگارای سمج وعاشق زیاد دارن دلیلش فکر میکنید چیه؟

 146. یاسمین نوشته است:

  چون شانس دارن

 147. سارا نوشته است:

  سلام.هستی جون چی شده عزیزم .نگران شدم. چه اتفاقی افتاده که باید عذاب بکشی.بهم بگو شاید حالت بهتر شه گلم.

 148. سارا نوشته است:

  هستی گلم من چند روزی سفرم اگر ج ندادم بدون نیستم.برام بگو چی شده البته اگه دوست داری

 149. هستی نوشته است:

  سلام سارا جون خوبی عیدت مبارک چه خبر ؟راست اهل کجایی؟گفتی مطالب زیادی برای قانون جذب داری برام بفرست

 150. سارا نوشته است:

  سلام هستی جون.یکشنبه عقدشون بود.انگار تو مراسم ختم ودفن حامدشرکت میکردم.هرکاری میکنم نمیتونم خالمو ببخشم.بدجورحالم خراب شد.دیگه پشت دستمو داغ میکنم اگرازپسری خوشم بیاد.هرکس اومدطرفم گفت دوسم داره واینوثابت کرد منم بهش فکر میکنم.امیدوارم خداکمکم کنه.این حق من نبود

 151. سارا نوشته است:

  چجوری برات ارسال کنم مطالبو؟راستی چند روزخ قسمت ایمیل یاهو باز نمیشه

 152. هما نوشته است:

  سلام امیدوارم حالتون خوب که نه عالی باشه من از 5 سال پیش راجع قانون جذب شنیدم ولی نمیدونم چرا هر وقت ازش استفاده میکنم بر عکس جواب میده میشه لطفا” راهنماییم کنید که اشکال کارم کجاس؟؟؟؟؟

 153. دخترک نوشته است:

  اشکال کارت اینجاست همه جون تو نباید دنبال پسرا باشی پسرا باید دنبال تو باشن حتی اگه گفتن کشته مرده توان تو جذب محبتشون نشو بگو با مامانم اینا حرف بزن نه بامن اگه تو رو دوست داشته باشه حتمان اینکار رو میکنه اگه بخاطر سرگرمی باشه هزار دلیل میاره که فعلان نمیتونه به خونتون بگه………………….و ممکنه دلیلش برا تو قانع باشه ولی تو این ارتباط رو قبول نکن

 154. یاسمین نوشته است:

  سلام بچه ها من یاسمین ۲۳ ساله از نظر تحصیلات لیسانس حقوق دارم قیافم هم خوبه خانوادم هم با فرهنگن خودم هم به ظاهرم میرسم ازنظر مالی هم خوبم.خاستگار زیاد داشتم ولی هیچکدوم از هر لحاظ مناسب من نبوده.اخلاقم هم جوری هست که نه تو دانشگاه نه جاهای دیگه نگاه به هیچکس نمیکنم منتظرم اونا طرفم بیان که نمیان.دوست دارم خودم همسرمو انتخاب کنم ولی کسی طرفم نمیاد.واسه اولین بار از یکی خوشم اومده پسر همسایمونه نمیدونم چه طور جذبش کنم.ایا با استفاده از قانون جذب میشه؟ممنون میشم جواب بدین یه چیزه دگه من دخترایی رو دیدم که از هیچ لحاظی خوب نیستند حتی از نظر ظاهری چندان مطلوب نیستن ولی خواستگارای سمج وعاشق زیاد دارن دلیلش فکر میکنید چیه؟

 155. مینا نوشته است:

  آره یاسمین جان به خدا میشه.منم چند سال با قانون جذب آشنام کتابای زیادیم راجع بهش خوندم ولی قبلنا تو بعضی مساعل خوب کار نمیکرد ولی الان راهش پیدا کردم و تونسم تو کمتر از 2هفته به چیزی که میخوام برسم.میدونی باید به خودت اطمینان بدی که میشه تو ذهنت تصور کن اگه ازدواج کردین چییا بهش میگی هی با خودت تکرار کن ولی آروم و با خیال راحت.فک کن میخوای بری یه خودکار بخری میری و راحت میخریش به همین راحتی.فک کن پسره اومده سمتت نه این که میخوای بیاد.فک کن الان بهش رسیدی.یکم تمرین کنی حتما میشه.

 156. بيتا نوشته است:

  سلام . خوش به حالت چقدر خوبه که هرچي رو بخواي تو کمتر از 2 هفته بهش ميرسي … ميشه يه کم بيشتر توضيح بدي و کاملتر بگي که بايد چيکار کرد ؟؟؟؟
  من واقعا به قانون جذب اعتقاد دارم و حتي بارها تو ذهنم آرزوهامو به تصوير ميکشم ولي هنوز به اون چيزي که مي خوام نرسيدم ؟

 157. پریا نوشته است:

  سلام منم مث شما هستم
  اگه جوابتونو گرفتید ب منم بگید طفا

 158. سارا نوشته است:

  عیدهمگی مبارک.دعا واسه همدیگه یادتون نره.

 159. هستی نوشته است:

  سلام عزیزم کجایی خبری ازت نیست حالت خوبه ولش کن پسرا اونقدر ارزش ندارن که خودتو بخاطرشون اذیت کنی ده همه دخترایی که حال پسرارو میگیرن گرم

 160. سارا نوشته است:

  هستی جون مشهد بودم.خیلی سبک بود شدم وحالا احساس بهتری دارم.جای تو هم دعا کردم

 161. هستی نوشته است:

  سلام عزیرم زیارت قبول مرسی من عالیم فقط به خدا فکر میکنم ومیدونم هرچی صلاحه پیش میاد .

 162. sanaz نوشته است:

  بچه ها توجه کردین که فقط دختران که دنبال اینن که چجوری کسی که عاشقشنو جذب کنن پسرا میگن خود ب خود جذبم میشه لازم نیس کاری بکنیم!

 163. حامد-HAMED نوشته است:

  از خدا بخواید که کمکتون کنه خودتون رو بهتر بشناسید تا صلاح و مصلحت خودتون رو بهتر درک کنید مثبت فکر کنید صبح زود از خوابیدار شید نا امیدی حصادت عقد ای بازی رو کنار بزارید به جای حرص زدن بی خودی تلاش کنید هدفمند فکر کنید و هدفی رو انتخاب کنید که برای جامعه و خانوادتون هم مفید باشه

 164. alaleh نوشته است:

  salam man nemitonam chiziyo ke mikhm jazb konam daghighan be harchi fekr mikonam nemiresam.lotfan rahnamayim konid vaghen be in ghanon va rahe dorost estefade az ono daram mersi.

 165. زهرا نوشته است:

  سلام من واقعا به قانون جذب اعتقاد داشتم و دارم 3 سال پیش پسری وارد زندگیم شد که با تمام وجود دوستش داشتم اما طبق قانون آرزو کن و رهاش کن پیش رفتم اما تازه روی اصلی پسر مورد علاقه ام را دیدم اما باز عاشقش ماندم شاید باورتان نشود هر تهمتی که فکرش را بکنید بهم زد اما من به دنبال ثابت کردن عشقم به او بودم!!! د ضمن همش دعا می کردم که خدا اورا بهم بدهد!! تا چند وقت پیش با یک روانشناس صحبت کردم راهکاهایی بهم داد وقتی راهکا ها را انجام دادم فرضیه او مبنی بر اختلال شخصیت مرزی اون پسر تایید شد!!! حالا میخوام به همه بگم اگه خودتونو به خدا سپردید و بعد دیدید به آرزوتون نرسیدید بدونید این آرزو خیر شما نیست واقعا خدا را شکر میکنم دیگه چیزی غیر از خواست خدا نمیخوام.بچه ها گاهی چیزی از خدا میخوایم که بعدش خدا را شکر میکنیم از نرسیدن بهشون پس زیاد رو خواسته ها اصرار نکنید….

 166. هانیه نوشته است:

  سلام .اسم من هانیه است توی یه رابطه عشقی با یه پسر مغرور گیر کردم یه اشتباهی رو هی تکرار کردم گند زدم تو رو خدا کمکم کنید به خدا دارم میمیرم 16 سالمه قصد خود کشی دارم تا دیر نشده کمکم کنید ایمیلم hanie.beest@yahoo.com

 167. زهرا نوشته است:

  سلام هانیه جان عشق خیلی زیباست و عشق باعث شادی و پیشرفت ما میشود اگر دیدی شاد نیستی بدون عشق نیست حالا اگه بخاطر چیزی که عشق نیست میخوای بمیری انتخاب با خودته

 168. نازگل نوشته است:

  سلام من حدود 2سال دچار یه مشکل روحی خیلی بزرگ بودم یکی دوبارم دکتر رفتم ولی فایده ای نداشت تا اینکه چند وقت ÷یش مطالب شمارو خوندم و بطور معجزه آسایی میتونم بگم شفا گرفتم من واقعا هرروز براتون دعا میکنم و زندگیم رو بعداز خدا مدیون شما هستم متشکرم

 169. سارا نوشته است:

  سلام هستی جان.خوبی؟امیدوارم واقعا هرچی صلاحه پیش بیاد من یکی که الان خیلی به کمک خدا نیاز دارم.تو چه خبر چیکار میکنی

 170. هستی نوشته است:

  سلام گلم خوبی چه خبر من هم فقط این روزا با خدا راز ونیاز میکنم واز اون کمک میخوام

 171. سارا نوشته است:

  سلام هستی جان.منم بهترم ولی هنوز به یادشم وگاهی گریه هم میکنم ولی خداروشکربهترم.توچه خبر.چطوری

 172. mehrab نوشته است:

  هستم

 173. سارا نوشته است:

  هانیه جون تو الان تو اوج جوونی هستی.بهترین سال های عمرتوبه پای کسی که ارزش نداره هدر نکن.اشتباه منوتکرارنکن که بعداینجوری غصه بخوری.پ هامو بخون تو بالا

 174. سارا نوشته است:

  پیامام همونایی که با هستی حرفیدم

 175. ندا نوشته است:

  فقط فقط از خدامیخوام اگه صلاحه منوبهش برسونه…..وبه خداوآینده امیدوارم…

 176. الف نوشته است:

  اگه دوسش داری بهش پیغام بده مطمئن باش اونم تورو میخواد و دوست داره

 177. نبما نوشته است:

  سلام ببخشید غیر از کتاب راز کتاب های دیگه ای هم درباره قانون جذب هست راستی فامیلی من هم پورعلی شما دقبقا اهل کجایید شاید اشنا باشیم

 178. مهسا نوشته است:

  بله برای مثال کتاب قدرت که از همین نویسنده راز خانم راندا برن هست
  و کتاب 4 اثر از فلورانس.

 179. فاطمه صادقی نوشته است:

  سلام خواهش میکنم راهنمایی کنید منظورتون ازراههای عاقلانه چیه یعنی هیچ راهی نیست که من کسی روکه واقعا دوست دارم به دست بیارم درحالی که ایشون هم یه زمانی من رو دوست داشته خواهش میکنم جواب بدید منتظرم.ممنون

 180. شراره (شیوا) نوشته است:

  سلام :قانون جذبو قبول دارم میخواستم خونه اجاره کنم کم هزینه ،شیک،سرخیابون همه بهم میخندیدن ولی من مطمئین بودم میشه وشد همه تعجب کردن !!!

 181. شراره (شیوا) نوشته است:

  با وجودی که قانون جذبو قبول دارم اما در ازدواج موفق نمیشم من همه اختیار رو گذاشتم دست خدا تا یکی واسم پیدا کنه اگه با کسی دوست باشم میگم اگه خدایا راضی هستی بشه آیا این درست هستش؟؟؟؟

 182. بیتا نوشته است:

  سلام .. من از شوهرم جدا شدم اما هنوزم مثل روزای قبل عاشقشم. دوست دارم پشیمون بشه و دوباره عاشقم بشه.. اما دلم نمیخواد التماس کنم یا هی خودمو بهش نشون بدم ..کمکم کنید از راه قانون جذب برش گردونم..خواهش میکنم ازتون..

 183. هانیه نوشته است:

  من باحرف ساناز کاملا موافقم اما اینو میدونم که ما دخترا تا سرمون به سنگ نخوره ادم نمیشیم.چون تجربه کردم میگم.هانیه

 184. m.k نوشته است:

  سلام. ازشما کمک خواستم اما جوابم روندادید میشه بگید چرا؟

 185. لیلا نوشته است:

  سلام من یکی رو خیلی دوسش دارم وقتی هم همدیگه رو میبینیم فقط نگاه هم میکنیم خواهش میکنم بگین من چجوری اونو به طرف خودم جذب کنم؟؟

 186. عاشق نوشته است:

  عاشق کسی بودم که دوسم نداشت 7ماه واسش صبر کردم که دوباره بیادوجای خالیشو پر انقد توفکرش بودم که هر لحظه ی زندگیم فقط میخواستم بمیرم اما اون همین الان برگشت به من امیدوارم دیگه ترکم نکنه

 187. معصومه نوشته است:

  ميشه بگين شما اقا هستين يا خانم

 188. معصومه نوشته است:

  خوش به حالت (عاشق) كه مي گي كسي و كه دوسش داشتي بعد 7 ماه برگشته اميدوارم كه تا ابد باهات بمونه كاش عزيزه منم برگرده البته مي دوني خودم با رفتارام دورش كردم تقصيره خودم بود كاش برگرده

 189. معصومه نوشته است:

  من با انرژي مثبت تو زندگيم چيزاي غير ممكن و بدست آوردم طوري كه اطرافيانم هم تعجب كردن چيزايي كه يه زمون آرزو بود واسم همه رو به دست اوردم الا يه چيز كه هيچ وقت نشده اونم عشقمه و اميدوارم خيلي زود تر از اون چيزي كه فكرشو نمي كنم برگرده ولي الان يه مدته كه خيلي خرابم خيلي هرچي فك مي كنم نمشه كه نميشه كه نميشه ولي اگه اون كه اون بالا نشسته بخواد مي شه فقط اينجا يه معجزه مي تونه اونو برگردونه

 190. معصومه نوشته است:

  تورو خدا يكي يه حرفي بزنه داغونم داغون

 191. نازنین نوشته است:

  معصومه جان سلام
  عزیزم خرابم و داغونم یعنی چی؟ واسه شما که از این راز و خیلی چیزای دیگه خبر دارید و آدم موفقی هستید اینطور صحبت کردن صحیح نیست
  و فکر میکنی برگردوندنه اونی که رفته با متوسل شدن به این شیوه یا حتی دست به دامن خدا شدن درسته؟ این جور مسائل رو فقط از طریق منطق حل میکنن چون نتیجه موندگارتری داره عزیزم.

 192. معصومه نوشته است:

  يعني پس جايگاه خدا كجا ميره پس اينكه ميگن بنداز تو دامن خدا تا برات درستش كنه پس اين يهني چه ……

 193. مجتبی الهی نوشته است:

  باسلام من پسری 20 ساله هستم با یک پسر 24 ساله دوس شدم بعد از 2شب پیاده روی و یک هقته پیام بازی با من دوستی شو بهم زد من در پیامها چند پیام عاشفانه دادم و گقت مردونه پیام بده و من هم متولد اسفنده ماه ادم احساساتی هستم ناراحت شدم 4مهر دوسیت شدم الان حدود 4هفته هست که قهر کرده و به من میگفت مثل پسرهای خارجی هستی حالا من جز گریه کاره دیگری بلد نیستم و هر روز سر نماز دعا میکنم که دوباره دوس بشه به نظر شما چیکار باید بکنم.

 194. سهراب نوشته است:

  مجتبی جان سلام.اون صحنه های جدایی و دلخوری رفیقتو از ذهنت پاک کن …فقط وفقط مدام به یک صحنه خیالی که باز دوباره با هم گرم شده اید فکر کن بهمین راحتی ….

 195. منصورره نوشته است:

  من خیلی دوست دارم خوب باشم خیلی دوست دارم همیشه مهربون باشم. در مقابل بدی ها واکنش نشون ندم اما همیشه نمیشه……..تو رو خدا کمکم کنید من آرامشمو حفظ کنم….اگه ممکنه ایمیل کنید. آخه من اینجا رو تصادفی پیدا کردم

 196. نام شما... نوشته است:

  سلام من سیمین هستم دانشجوی علوم اجتماعی
  من می خوام بگم که قانون جذب و همه این مطالب که شما زحمت کشیدید و ارائه دادید درسته ولی ما باید مهارت استفاده ار آن را اشته باشیم با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمیشه .باید مهارت استفاده را یاد بگیریم بیاین راجع به این صحبت کنیم

 197. ناشناس نوشته است:

  سلام من به اين قدرت جذب اعتقاد داشتم ولي اصلان اتفاق نيوفتاد براي ادمهاي بد كه من ديدم ادم خوب جذب ميشه براي ادم خوب ادم بد جذب ميشه همش اين كه گفته خالي بندي سرش گيج رفته يه چيز گفته

 198. راضیه نوشته است:

  سلام. ممنون از مطالبتون….
  شما مواردی که ذکر کردین مربوط به جذب ناآگاهانه هست….
  من در مورد جذب آگاهانه مطلبی ندیدم 🙂

 199. سوال نوشته است:

  سلام با جذب میشه شکل صورت و چشم رو تغییر داد؟مثلا چشم رو درشت کرد و فرم بینی و صورت رو تغییر داد؟و یا در سن23 قد رو 8 سانت افزایش داد؟

 200. مهسا نوشته است:

  عزیزم یعنی این ها واقعا تمام مشکلات زندگی تو هستن؟خب چرا خودتو زحمت میدی برو عمل کن!

 201. نام شما... نوشته است:

  تاخدانخوادهیچی نمیشه یه کمی ایمانتون روقوی کنیدبدون تلاشم مطمئن باشید هیچ چیزی میسرنمیشه

 202. سارا 7 نوشته است:

  درود.در ابتدا سپاسگزارم از مطالب مفيدتون.من حدود 3 سالي هست که با قانون جذب کاملا آشنا شدم دوستي داشتم که همانند من به انرزي و قانون جذب اعتقاد داشت همديگرو خيلي دوست داشتيم اما بعد از مدتي تعادل رابطه از دستم رفت و باعث دوري و سرد شدن او از من شد براي به دست آوردنش خيلي تلاش کردم اما نتيجه اي نداشت و به جدايي منجر شد البته به خواسته ي او.بعد از 2 ماه دوباره اومد سراغم و با هم دوست شديم اما باز بعد مدتي ازم درخواست جدايي کرد و دوباره اين روال تکرار شد. دقيقا 4 بار اين اقا بعد از جدايي بر مي گشت پيشم. ديوانه وار دوسش داشتم و در تمام اون مدتي که ازش جدا مي شدم تصور برگشتشو داشتم تو ذهنم .حتي لحظه هايي که به شدت دلتنگش مي شدم و به يادش اشک مي ريختم حدود 10 دقيقه بعدش بهم اس ميداد خيلي تعجب مي کردم اين اتفاق خيلي برام تکرارمی شد وقتي ازش پرسيدم تو احساس منو حس ميکني ميگفت اره.يکم ارومم مي کرد و باز از پيشم مي رفت. من هميشه به فکر به دست اوردنش و ازدواج بودم اما اون هميشه ذهن منو مي خوند.و بهم گفت قصد ازدواج نداره حتي با من.من اصلا به زبون نياورده بودم که براي يه عمر مي خوامش. نمي دونم واقعا دوسم داره يا نه؟ بار آخري که اومد پيشم بمونه 2 هفته نشد که باز بهم گفت مي خوام تنها باشم اين بار خودم ازش خواستم که ديگه بر نگرده سمتم.بر خلاف ميلم گفتم. نا اميد شدم ديگه. مطمئنم کسی مثل اون دیگه تو زندگیم نمیاد وکسی مثل من برای اون پیدا نمیشه .از روی احساس این حرفو نمیزنم.راهنماييم کنيد

 203. sara نوشته است:

  شوخی کردی دیگه؟اگه نه که قاطی داری.تونیاز به این چیزا نداری به عقل داری که از اونم محرومی

 204. محمد نوشته است:

  سلام بابا شورشو درووردید هی میخواید با قانون جاذبه عشقاتونو برگردونید برید یکم علمتونو زیاد کنید که عشقاتون فرار نکنن از دستتون اصلا بخاطر این رفتن چون اینقد خرافاتی هستید.رابطه ای که تموم شده دیگه تمومه و ادامش فقط وفقط تحقیر. دوما یه مثال بزنم براتون فک کنید کسی پا نداره بعد میتونه با قانون جاذبه بهترین فوتبالیست جهان بشه.یا مثلا اگه بشینی خونه فک کنی پولداری کی اینجور پولدار شده.اگر ادم از چیزی که میترسه سرش میاد بخاطر اینه که تر باعث دس پاچه شدن ادم میشه و ادم کارو خراب میکنه.اصلا بعضیاتون فک میکنید فقط شمایید که قانون جاذبه دارید عشقتون مخش تعطیله خب اونم داره نمیخوادت دیگه.قانون جذب یعنی تلاش همراه با امیدواری ومنطق و فکرمثبت تمام.بنده با سابقه ی طولانی در عشقو و عاشقی حاظرم تمام شمارو کمک کنم

 205. نازنین نوشته است:

  جناب پورعلی سلام
  راستش من همین چند دقیقه قبل خیلی اتفاقی سایتتون رو پیدا کردم منم 2تا سوال دارم که اگر لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم.
  1-چرا تو اکثر کتابا و مقالاتی که راجع به قانون جذب نوشته میشه همه دنبال ثروت همسر شغل روابط اجتماعی خوبن ولی کسی زیبایی نمیخواد منظورم اینه که آیا قانون جذب در مورد زیبایی عمل میکنه؟آخه من سالهاست از یه بیماریه پوستیه ناشناخته رنج میبرم و نمیتونم مثل سایر خانمای هم سن و سالم آرایش کنم یا لاک بزنم و از این کارا و این باعث شده حتی آدماییم که از نظر جامعه روشنفکر و تحصیلکرده به حساب میان هم منو تو جمعشون راه ندن.
  2-از وقتی که از روشای مختلف هیپنوتراپی و مدیتیشن استفاده میکنم دچار ضعف عضلات مخصوصا عضله ساق پای راست شدم که خواب رو برام مشکل کرده چرا؟
  ببخشید اگر سوالاتم بی ربطن.

 206. Eli نوشته است:

  سلام،میخواستم ازتون بپرسم:اگه به شخص مورد علاقمون فکر کنیم جذبمون میشه؟؟خوب من چند بار بهش فکر کردم و چن بار هم اونو تو خیابون دیدم!اگه من خودمو با اون تصور کنم ممکنه ک یه واقعیت تبدیل شه؟خوب من اعتقاد قلبی دارم ک اگه چیزی رو تصور کنیم ب واقعیت می پیونده….ولی لطفا جوابو بهم ایمیل کنید..ممنون و متشکر

 207. مائده نوشته است:

  🙂 به نظر من با اعتماد به نفس و اخلاق خوب می تونی چهره تو زیبا کنی.با استفاده از قانون جذب می تونی راههای دستیابی به بهتر شدنو پیدا کنی من این کارو کردم

 208. مائده نوشته است:

  معصومه عزیزم.برای بدست آوردن کسی با استفاده از قانون جذب نباید حرس بخوری!باید خواسته ات رو مطرح کنی و مطمئن باشی بهش میرسی در آرامش کامل…به نظر من این یه مدل درخواست کردن از خداست.
  خدا میگه:
  دعای هیچ بنده ای رو اجابت نمی کنم مگر به اجابت دعاش ایمان داشته باشد:)

 209. معصومه نوشته است:

  ميترسم انقدر مطمئن بشم كه به خواستم ميرسم يه دفعه توي اينهمهاميدواري و مطمئن بودن يه دفعه خواستم و از دست بدم اون وقت اون روز روز مرگ منه كه آدم تو اوج اميدواري و مثبت انديشي اميدشو از دست بده حالا من انقدر هم كه مثبت فكر كنم و باور كنم كه به خواستم مي رسم ولي تا خدا نخاد مگه بازم فكر مثبت بازم باور كردن چيزي ، مگه جواب ميده

 210. معصومه نوشته است:

  من براي بدست آوردن خواستم خيلي حرس مي خورم اگه مطمئن بشم كه به خواستم ميرسم ولي يه دفعه توارج اميدو.اري خواستم و از دست بدم اون روز روز مرگه منه

 211. معصومه نوشته است:

  خدا باهام قهر كرده

 212. معصومه نوشته است:

  مائده جونم تا خدا نخاد انرژي مثبت كارساز نيست

 213. مریم نوشته است:

  سلام دوستان نیازمند به کمکتان هستم من یکی رو دوست دارم ولی اون نه شاید هم داره ولی از رفتارش نه متاسفانه اون در خانواده من است اصلا با من حرف نمیزنه سوال نمیپرسه هر وقتم میاد نزدیک این غرور یه هو پیداش میشه با سردی میام جلو بچه که بودیم خیلی با هم دوست بودیم نمیدونم چه کنم؟

 214. الناز نوشته است:

  سلام من 3 سال با یه پسر دوست بودم تو دانشگاه سر کلاس ریاضی بهم پیشنهاد داد من اولش قبول نکردم بهش گفتم نه بعد از 3 ماه که اومد دنبالم قیو ل کردم باهش دوست شم یه دوستی معمولی بود اولش زیاد ازش خوشم نمیومد اینقدر تو گوشم خوند دوست دارم و عاشقتم من فقط تورو واسه آینده میخوام و… که من هم بهش علاقمند شدم ولی تا فهمید دوسش دارم باهم سرد شد کم کم رابطشو با من قطع کرد بالاخره رفت الان یه 20 روزی میشه که ازش خبر ندارم هر دقیقه دارم گریه میکنم دلم میخواد باز برگرده نمیتونم فراموشش کنم چیکار کنم برمیگرده یا باید مثل افسانه ها باهش برخورد کنم تورو خدا کمکم کنید:-(

 215. سارا نوشته است:

  محرفای شما را قبول دارم ولی من هر چی مثبت اندیشی میکنم باز به اون چیزایی که میخوام نمیرسم باید چیکار کنم

 216. sahel نوشته است:

  نظرات دوستان خوندم خیلی امیدوارکننداست من فقط عشقموجذبش کنم دیگه هیچی نمیخوام کمکم کنید.اکرم جان شماکه همه روجذب کردی منم راهنمایی کن یک عمردعات میکنم راهشوبهم بگواینم ایمیلمwww.esaeif@gmail.comجواب وراهنماییتوبه ایمیلم بفرست باتشکر

 217. پانته آ نوشته است:

  سلام امیدوارم خوب و خوش باشید… من واقعا درمونده شدم… 26 سالمه و خیلی کتاب و مقاله خوندم راجع به قانون جذب .اما واقعا اثری نداشت.من دنبال همسر ایده الم میگردم اما نتونستم اونی که میخوام و جذب کنم…
  میشه راهنماییم کنید چه جملات تاکیدی رو تکرار کنم.
  اگه میشه بهم میل بزنید ..واقعا به همفکریتون نیاز دارم
  baran.pantea@yahoo.com

 218. مائده نوشته است:

  به نظر من همین که می گین من به دنباله یه چیزی هستم ولی تا الان به دستش نیاوردم یه جور منفی اندیشیه که ما رو از هدفمون دور می کنه…به هیچ وجه نا امید نشید دوستای من

 219. سحر نوشته است:

  سلام یک سوال داشتم من یک صاحبکار دارم که علاقه شدیدی به او پیدا کرده ام اما نمی دانم ایا اوهم مرا دوست دارد؟ یانه؟برای ازدواجه یا فقط در حد همکاری است؟رفتارش با من خوب است فاصله طبقاتی ما نسبتا زیاد است ولی من فکر مثبت می کنم که من و او ازدواج می کنیم و خوشبخت می شویم ایا بعد از مدتی چنین می شود؟با توجه به اینکه بعضی وقتهااو با تلفن مشکوک صحبت می کند ولی رفتارش با من خوب است و خیلی سر به زیر است لطفا مرا راهنمایی کنید جواب را به ایمیلم ارسال نمایید با تشکر

 220. سحر نوشته است:

  سلام خسته نباشید بی صبرانه منتظر جوابتان هستم لطفا سریعتر جواب مرا بدهید ایا با مثبت فکر کردن اینکه من با شخص مورد علاقه ام ازدواج می کنم و او کاملا عاشق من شده است به ارزویم می رسم؟ ایا توهم نیست ؟شاید او کس دیگری را دوست داشته باشد لطفا جواب مرابدهید

 221. ساناز نوشته است:

  من 9 ساله با پسری دوستم . من 28 سالمه و پسره هم 34 سالشه. سال گذشته تصمیم گرفتیم بعد از رسیدن به یه وضعیت مالی مناسب باهم ازدواج کنیم. مخالفتهای پدر و مادر من بدلیل خوب نبودن وضعیت مالی پسر توی این سالها همیشه همراه ما بود.حالا بعد از خواستگاری مخالفت پدر و مادر اون هم اضافه شده. من از بچگی هر آرزویی داشتم بهش خوب فکر میکردم و حتی تجسمش میکردم و بعد بهش میرسیدم. حتی الان راجع به شغلم هم همینطوری بودم. از کائنات یا به عبارتی از خدا خواستم تا فلان تاریخ یه شغل خوب با فلان درامد داشته باشم که دقیقا همینطور شد.
  راجع به دوستم هم انقدر انرژی مثبت داشتم که گفتم به محض اینکه ما تصمیم بگیریم اتفاق میافته. دوست داشتنمون کاملا دوطرفه و یک اندازه است فقط مشکل من اینه که اون خیلی منفی فکر میکنه و با ارسال ارتعاشات منفی کار منو خراب میکنه. بهش هم میگم به این قانون اعتقاد داره ولی عملیش نمیکنه. چیکار کنم بعد از 9 سال . باید چیکار کنم. خیلی انرژی و وقت و تمرکز کردم ولی به نتیجه قطعی نمیرسم. میخام بدونم توی درست کردن این ارتباط به تنهایی به نتیجه میرسم یا نه ؟

 222. مژگان نوشته است:

  سلام،روزتون بخیر.دختر26ساله دانشجوی ارشد علوم تربیتی هستم. وقتی که کارشناسی میخوندم عاشق یکی از هم دانشگاهی هام شدم یه روز بهش نظرم رو گفتم اما اون گذاشت رفت وبعد ازاون نتونستم به هیچ پسر دیگه ای دل ببندم فقط اون توی ذهن وقلبمه، الان که دو سال ونیم از قضیه میگذره هنوزم فراموشش نکردم دوستش دارم ومیخوام برگرده ایا این روشی که شما میگید کمکم میکنه برگردونمش.چکار باید بکنم.کمکم کنید دارم دیوانه میشم….

 223. سبحان طاهری نسب نوشته است:

  سلام اقای بور علی … جون عزیزت اینو جواب بده …. من امسال دانشگاه قبول شدم علوم تغذیه شیراز … سربازی معاف هستم …ترم اول بود ک از یکی از همکلاسیهایم خاستگاری کردم اول بهش فهموندم ک دوسش دارم و بعد بهش گفتم ولی او با بدترین شیوه جواب منو داد!!!ترم ک تموم شد بهش اس دادم شمارشو گیراوردم خلاصه کاری کردم ک الان ازم تنفر هم بیدا کرده … دوسش دارم البته این اخرین جلسه اومد با دادن هزینه جزوش به این بهونه بعد از سه چهار ماه با من حرف زد البته چیزی نگفت ولی….من با بابابش حرف زدم هر کاری کردم نشد اون تفاوت طبقاتی با من نداره ولی ی ذره احساس میکنم ک منو هم دوس داره تورو خدا بگید چکار کنم راستس باباس میگفت میخام دخترم دکترا بگیره !!! من این دختر رو خیلی دوس دارم تازگیها ی کارایی میکرد ک من ازش متنفر بشم ولی نشد ک نشد!!!!ایا تو سه سال بعد امکان داره جذبش کنم من بلند قد هستم و بد قیافه هم نیستم اون هم معمولییه یعنی از من بالاتر نیست ایا من اگه به جذب از امروز اعتقاد قلبی داشته باشم و فقط فکر مثبت کنم امکان داره عاشقم بشه …من فنون راز و تصور و احساسو میدونم ولی شک دارم میگم بابایی ک من باهاش حرف زدم فکر نکنم ک دخترشو ب من بده …راستی من سید هستم و لر نیستم تو استان یاسوج زندگی میکنم دختر هم اهل ……. ولی میترسم فکر کنه من لر هستم و منو نخواد تورو خدا جواب بدین من بد ریخت هم نیستم چشام قشنگه!!!و…

 224. sepideh نوشته است:

  sal has donbale ye sharike vaghei ya ye ham fekr migardam ama hame na mardan o pidash nakardam mamnun misham begin chika konam

 225. arezu نوشته است:

  بایه پسری دوست شدم 1ماه بعد بهم زدیم 5ماهه دوست معمولیشم :)بادوستم دوست شد 🙁 بعد 1ماه با دوستمم بهم زد.می خوام برگرده هرروز تو رویاهام باهاشم پس چرا برنگشت:(( واسش نقشه دارم می دونم میاد می شناسمش 😉 دوست دارم بچه ها هم نظر بدن 🙁

 226. anousheh نوشته است:

  Ba salam va ehteram ..mamnonan az tavajoton khastam begam man tame nokate ghanone jazbe rayat mikonam baraye residan be khastam valii chera dir ..kheyli dir jawabo az kaenat migiram ??

 227. شهاب نوشته است:

  من همیشه فکر میکردم من هی وقت عاشق نمیشم .ولی ناخواسته (لعنت به این اتفاق و سادگیم )در اثر یه ارتباط دانشجویی عاشق شدم .ولی وقتی موضوع رو به دختر مورد علاقم گفتم منو مسخره کرد گفت :من اول چلچلمه .بعد از اون هرچی تلاشمو بیشتر کردم کمتر نتیجه گرفتم .تا در اثر یه عصبانیت لحظه ای و اشتباه من این رابطه دانشجویی هم قطع شد .کاشکی دلم نمیلرزید من قبل از اون آدم شادی بودم ولی الان نه .هر دختری حق داره بگه آره یا نه .ولی کاشکی با من محترمانه رفتار میکرد من که بهش بدی نکردم .

 228. یاسمن نوشته است:

  سلام دوستان .من اولین باره تو سایتتون اومدم.اسم سایت و مطالب زیبا برام ایمیل کنید که در مورده قانون جذب و شاد زیستن باشه.ممنونم و منتظر jasmin.e1400@yahoo.com

 229. مریم نوشته است:

  سلام یکی برام توضبح بده که با قانون راز چطوری عشقمو بر گردونم ؟فقط خودشو نه یکی شبیه خودشووووو تورو خدا کمکم کنید

 230. زهرا نوشته است:

  سلام میشه کمکم کنید عشقم برگرده…

 231. زری نوشته است:

  سلام ممنون از مطالبتون خیلی ارومم کرد من با پسری بودم خیلیو دوسم داشت اذیتش کردم گذاشت رفت ولی هنوزم دوسم داره منم عاشقشم دعا کنید برگرده اخه تمام زندگیمه مطمئنم برمیگرده بیشتر راهنمایم کنید خواهش میکنم…

 232. افشین نوشته است:

  سلام من افشین پانزده سالمه و از بچه گی عاشق یه دختر بودم و هستم اونم منو دوس داره ولی به رویه خودش نمیاره الان هم ارتباطمون بهتر شده/البته اینو بگم که از روی هوس بازیو اینا نه از روی عشق پاک و قلبی/بعد ما هر دومون کم روییم و نمیتونیم به هم نزدیک بشیم وچیزی بگیم.
  برای این که میگم عشقم پاکه دلیل دارم دلیلم اینه که اگه از روی هوس بود من تا حالاولش کرده بودم چون دختر با حجاب و سنگینیه و به کسی پا نمیده
  و من بیش از 7/8 ساله بهش علاقه دارم یعنی از بچگی / عاشق شدن هم سنو سال نمیشناسه.
  حالا من باید قدم اولو بردارم ولی روم نمیشه به نظر شما چیکار کنم تا بش نزدیکتر بشم؟

 233. زهرا نوشته است:

  سلام ممنون از مطالب پرازامیدتون. میشه از مهارتهای کاربردی قانون جذب مطالبی برام بفزستین .ممنون از محبتتون

 234. روشنک نوشته است:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من 5 سال ازدواج کردم وحس میکنم هر روز فاصله بین منو همسرم زیاد میشه نمی دونم باید

 235. روشنک نوشته است:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من 5 سال ازدواج کردم وحس میکنم هر روز فاصله بین منو همسرم زیاد میشه نمی دونم باید چکارکنم تا روابطمون مثل روز اول گرم باشه
  شما فکر میکنید بچه میتونه این فاصله رو کم کنه یا نه اخه همسرم شدید ا پیگیر بچه دار شدنمونه اگه ممکنه کمکم کنید ممنون ازتون

 236. nima نوشته است:

  سلام پسری 28 ساله و دانشجو پزشکی . اندام مناسب و چهره معمولی دارم ، اخلاق نسبتا خوب ، قبلا هر دختری دوست داشت با من باشه ، غیر ممکن بود در روز با دختری اشنا نشم ، ولی الان حتی زشت ترین دختر هم نگاه بهم نمیکنه ، ممکنه جادو شده باشم هر چند بهش اعتقاد ندارم ، و جالب اینکه من میخواهم با دختران ارتباط برقرار کنم ولی اصلا امکانش نیست

 237. یاسمین نوشته است:

  ینی ترکیدم از خنده.از دست شماها

 238. حسین دلشاد نوشته است:

  مشکل تو خودته .. ضمیر ناخوداگاه تو از افکاری پر شده که اینو بیان میکنن که هیچ دختری به شما نگاه نمیکنه و این روز به روز بدتر میشه تا زمانی که این موضوع رو رها کنی .. یه مدتی بیخیال این موضوع شو بزار ضمیر ناخوداگاه تو اروم بشه اگه الان قفل کنی روش هیی بدتر میشه تا جایی که افسرده میشی.. زمانی که اهمیت این موضوع درون تو کم شد .. کم کم شروع کن به طرز فکر جدید راجب خودت از خودت لذت ببر تیپ قیافه … و از داشتن این ها شکر گزار باش .. اینجوری اعتماد به نفست بالا میره و خودت میبینی که همه چیز عوض میشه …

 239. نیلو نوشته است:

  خیلی ساده ای دختر خوب.. گفت خانواده م مخالفت کردن و من با یه دختر دیگه دوست میشم توام باور کردی؟ خدایا بعضیا چقدر ساده ن… داره پشت سرت میخنده …

 240. مریم نوشته است:

  با سلام و خسته نباشید لطفا جواب سوالم را به ایمیلم بفرسید من یه پسری دارم که 11 ماهشه و یه خواهر ناتنی داره تازگیها احساس می کنم که این دختر یه جوری رفتار می کنه که احساس میکنم باعث میشه بچه ام ازم دور باشه که حتی بهم بی میل شده و اون با زبان چربش سعی داره به طرف خودش بکشونه واقعیتش میترسم و از زندگی خسته شدم چون من امیدم فقط این بچه ام هست

 241. samira نوشته است:

  شمارو كي آفريده؟ قوانين هستي رو كي آفريده؟ پس چرا اينقدر سردرگميد؟ من با اين تفكرم به خواسته هام و تمام آرزوهام رسيدم؛با خدا باش و پادشاهي كن

 242. حسین دلشاد نوشته است:

  خیلی عالی … 🙂 انرژی مثبت شما به من هم رسید ممنونم

 243. مريم نوشته است:

  سلام سرزنده واميد وار باشيد اگه ادم بعد از دوازده سال زندگي مشترك يكي رو ببينه بإتمام وجود بفهمه كه تازه عشق واقعيش رو پيدا كرده بايد چه خاكي. تو سرش بريزه رواني شدن دست از زندگي كشيدن بيچاره بودن از اين عشق !!!!!!!!احساس خيلي بدي دارم اصلا فكرم أزاد نميشه خيلي براي من ديره ولي به سرم اومده. زندگي داره. نابودم مي كنه اگه كسي رو مي ديدم كه حرف هاي عاشقانه ميزد زود او نجا روترك ميكردم لطفا بهم كمك كنيد سريع جواب ميخوام شايد خيلي دير بشه ممنونم

 244. saman نوشته است:

  salam.man mikhastam az tajrobehaye khodam vasatun begam,man 2 3 sale ke ba ghanon jazb ashna shodam ,ghablan hichgune ashnaee bahash nadashtam,bad az shenakhtam azin ghanun vaghti be gozashteye khodam negah kardam didam injaee ke hastam va mogheiyatha o tamame chizhaee ke bedast avordam, karam,zendegim,mosaferatam,hatta tu rabetam ba jense mokhalef va kheyli chizhaye dige ke behesh residam ye ruzi arezu karde budam ke unaro dashte basham,unam az tahe del.va hala beheshun reside budam o yadam nabud ke inaro ghablan mikhastam,ama moshkeli ke hast va man be shakhse daram va midunam ke kheylia ham daran ine ke age chizio ke arezu karde budan dashte bashan,hala daranesh ama ba ye sharayete dige,man kheyli chizaro mikhastam bedast biaram ama hich vaght nemigoftam bi moshkel o dardesar .faghat migoftam man ino mikham.hala tahte har sharayeti ke bashe.benazare man bayad dorost o sahih arezu konim va zarrei na omidi bedelemun rah nadim.shak nakonin ke bedast miaridesh.

 245. faeze نوشته است:

  سلام من فایزه هستم من با قانون جذب تونستم میخچه ی بزرگ پامو در عرض 3 روز درمان کنم در حالی که چند ماه روی پام بود میخوام که با قانون جذب به عشقم و خیلی چیزا برسم اما میترسم نتونم میترسم همه چی از بین بره یکی بهم امید بده

 246. فاطمه نوشته است:

  سلام دوست عزیز حرفات خیلی جالب بود.پس اگه این حرفا واقعیت داره.یعنی اینکه ما وقتی به کسی علاقه مند میشیم اون هم به ما علاقه داره؟جوابمو بدید برام مهمه .ممنون

 247. Nazanin نوشته است:

  سلام . من قبلا با استفاده از قانون جذب به چیزایی که می خواستم رسیدم . اما الان دیگه نمی شه . من آدم مهربون و خوش قلبیم. به همه کمک می کنم با همه خوب رفتار می کنم اما همیشه آدمای نامناسب به طرفم میان یا اینکه الان مدتهاست که من یک خواسته ای دارم که خیلی برام مهمه اما بهش نمی رسم. می شه راهنمایی کنید ؟ ممنون می شم

 248. ela نوشته است:

  سلام دوستان این چیز های که گفته شده من دقیقا تجربه کردم البته در مورد قانون جذب. همیشه از این هراس داشتم که دوستان صمیمی که میدانستم مدت کوتاه کنار هم خواهیم بود رو با خاطره ی تلخ از دست بدم و این اتفاق هم می افتاد …
  و یا اینکه همیشه هراس از این داشتم چیزی یا کسی رو که دوست دارم رو از دست بدم و بعد مدت کوتاهی حتما اون کس یا چیز رو از دست میدادم اما نمیدونم چرا همیشه این هراس رو من دارم و هیچ وقت از من دور نمیشه لگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه

 249. Sh.p نوشته است:

  سلام. چجوری میشه شخصی که جذبش شدیم رو به خودمون جذب کنیم ؟
  من عاشق کسی شدم در دانشگاه که حتی سلام علیک هم با هم نداریم. میشه همچین شخصی رو جذب کرد ؟

 250. حسین دلشاد نوشته است:

  اون رو در حال لبخند زدن و شاد بودن تصور کن تو ذهنت واسش ارزوی شاد بودن داشته باش اون موقع میبینی کنارته ..باهات ارتباط بر قرار میکنه .. دنبال چگونه نباش .. چگونه خودشو بهت نشون میده ..

 251. esmat نوشته است:

  س رالام ترا خدا به من جواب بدیددوستان 9 ماهه همش دعا میکنم و نماز حاجت می خونم 2ماهه هم از قانون جذب استفاده میکنم ما خدا کمکم نمیکنه چکار کنم

 252. پروانه نوشته است:

  با سلام من كسي رو واقعا دوست دارم وباوجوداينكه خيلي تلاش مي كنم واهل علم وتحقيق هستم ولي با اين وجود هنوز نمي دونم به كسي كه مي انديشم مي رسم يااين آرزوبيشي نيست من خيلي دوستش دارم ولي نمي دونم كه ايا من خيلي حساس شدم كه اون هر وقت با كسي حرف ميزنه با گوشي من عميقا ناراحت ميشم وحتي بهم مي ريزم كه با كي اينقدر حرف داره ايالازمه كه من ازجملات تاكيدي چون من با….تاپايان سال93ازدواج مي كنم وخيلي دوستم داره هميشه به من فكرميكنه خيليي دوستم داره
  واقعا نمي دونم اياهنوزبايدبه اين جملات تاكيدي كه ضبط كردم گوش بدم يا نه؟
  قانون جذب شماچي ميگه؟؟؟؟توروخدااينقدرهاهم سخت نيست كه جواب منوبدين ازتجربيات افرادديگه منوباخبركنيدكه ايااوناتونستن ورسيدن ومنم مي رسم يانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 253. سمیه نوشته است:

  سلام من یه سواله که خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده همیشه توی زندگیم یه ادمایی هستن که بی دلیل از من خوششون نمیاد که این تنفرشون رو میتونم حس کنم و واقعاا نمیدونم چرا؟دختر بدقیافه ای هم نیستم که بگم به خاطر اینه .سطح علمی و ایکیو پایینم نیستم هیچ دلیلی به ذهنم نمیخوره
  اگه جوابمو به ایمیلم بفرستین ممنونتون میشم

 254. شکست خورده نوشته است:

  سلام بچه ها به نظر من فقط به خدا توکل کنید اگه براتون بگم که خدا تا الان 3 بار منو نجات داده دقیقا لحضه ایی که میخواستم به خواستگارام جواب بدم یه جوری بهم چهره واقعی اشون رو نشون میداد .مخصوصا این اخری که فکر میکردم از هر لحاظ پاک پاک و من میتونم تمام عمرم بهش تکیه کنم ما 5 ماه با هم بودیم بعد از 5 ماه تازه فهمیدم با یکی از دخترهای فامیلش رابطه جنسی برقرار کرده و با اعتماد به نفس کامل به من میگه من مردم و همه مردها قبل از ازدواج رابطه دارن.خدایا واقعا ازت ممنونم چون خودش میدونه چه دختر پاکی هستم و مطمنم یه خوبشو به وقتش سر راهم قرار میده با تمام وجودم ایمان دارم.

 255. سپیده نوشته است:

  سلام با عرض پوزش من به این قضیه ایمان و اعتقاد دارم ولی یه سوالی دارم اونم اینکه شاید اون چیزی که من میگم باید بهش برسم به ضررم باشه و بعد از رسیدن بهش زیان ببینم .جواب این سوال چیه؟ از کجا بدونم این خواستم به نفعمه یا ضررمه؟

 256. مینا2 نوشته است:

  وااااااای این دقیقا سوال منم هست…..واس همین وقتی ب چیزی نمیرسم میگم ک حتما ب صلاحم بوده و دیگه دنبالش نمیرم

 257. فرشته نوشته است:

  سلام خسته نباشيد من خيلى سعى كردم ولى نشد ومجبور به ترك كسى كه تموم دنياى من بود ومن هم همينطور شدم آيشون يك بيمارى روحى روانى دارند با نذر نياز و… وسختى به هم رسيديم ولى با رفتارهاى نادرست همه چيز تموم شد گاهى انگار درمان ولى دوباره بر گشت دارند ما با آرزو و جذب به هم رسيديم ميشه براى درمان وخوشبختى آيشون كارى كرد تا به آرامش روحى برسند؟ ومن فراموش كردم ولى بعد ٤ماه ونيم دوباره خاطرات زنده شد ممكنه فكرهاى ايشون باشه كه داره به من ازطريق خوابهاى مشابه پشت سرهم ودلشوره ألقا شده باشه ومن بايد چى كار كنم؟ممنون ميشم راهنمايى ام كنيد

 258. حسین دلشاد نوشته است:

  دنیا دنیا شادی رو واسه تک تک شما ها ارزو دارم … به شیرینیه یه خنده 🙂
  با تشکر از اقای پور علی

 259. پروانه نوشته است:

  سلام من کسی رو واقعا دوست دارم وباوجوداینکه خیلی تلاش می کنم واهل علم وتحقیق هستم ولی با این وجود هنوز نمی دونم به کسی که می اندیشم می رسم یااین آرزوبیشی نیست من خیلی دوستش دارم ولی نمی دونم که ایا من خیلی حساس شدم که اون هر وقت با کسی حرف میزنه با گوشی من عمیقا ناراحت میشم وحتی بهم می ریزم که با کی اینقدر حرف داره ایالازمه که من ازجملات تاکیدی چون من با….تاپایان سال۹۳ازدواج می کنم وخیلی دوستم داره همیشه به من فکرمیکنه خیلیی دوستم داره ,….
  واقعا نمی دونم ایاهنوزبایدبه این جملات تاکیدی که ضبط کردم گوش بدم یا نه؟
  قانون جذب شماچی میگه؟؟؟؟توروخدااینقدرهاهم سخت نیست که جواب منوبدین منوباخبرکنیدکه ایاكسي تونسته ورسیده به مراد دلش به اين وسيله؟آقاي پور علي من ميشنوم ازديگران وحرف هاي كه اين پسر آره دوست دخترش فلاني بعضیا هم می گن که نداره
  يه باركه فهميدم كدوم دختررامي گويند.اون دختربا خودم مقايسه كردم وفهميدم من در حقيقت ازاون دختروبالاترم فقطاهل آرايش نيستم.وازطرفي من از دوستي ميترسم…من مطمئنم من هم براش مهم هستم البته به چه ميزانشو نمي دونم جون اگه من بايك پسردكتري ياارشدحرف بزنم ناراحت ميشه وبا دلخوري ازكنارم رد ميشه حتي بعضي وقت ها بغض مي كنه يابهم چشم غره مي ره وهمه وهمه اينها پس من چي؟وقتي كه مي بينم كه با گوشي زيادحرف مي زنه ميخنده با گوشي مدت زيادي گوشي تودستشه (راستش آخرين باري كه با هم وپيش هم نشسته بوديم دوباپيام داد وپيام اومدمنم خيلي خونسردانه بهش گفتم كه اوني كه اون طرف خط نمي ميره اول كارتو بكن بعدا پيام بده
  فكرمي كنم به همين خاطر كه مدام منو ميبينه حتي با وجودي كه فقط گوشي فقط تو دستشه ولي وقتي منو ميبينه خيلي با گوشيش ور مي ره ومن سعي مي كنم بيخيال باشم ولي ديگه دلم مي خواد از دستش گريه كنم وواقعا ناراحتم كه حركتي كاري نمي كنه در حالي كه من تلاش ميكنم احساسموبپوشونم كه بعدنره سراغ يه دختره ديگه آخه شنيدم كه مي گن اگه پسرها بفهمن كه دوستشون داري تنهات مي ذارن چي كار كنم
  وبتازگی تودانشکده خودمون بهش کلاسای عملی درس میده
  آیا به خاطر کاکه نمیادیاداره منوامتحان می کنه؟؟؟

 260. مهسا نوشته است:

  سلام.خشته نباشید.دختری ۲۲ساله هستم با شخصی ۲سال و نیم که دوست هستیم اوایل خیلی عاشقم بود و هربار هم که قهر میکردیم اون درخواست بازگشت داشت ولی خوب من در گذشته خیلی زجر و عذابش دادم و الان من عاشقش شدم با اینکه خیلی خودمو عوض کردم که ازم راضی باشه ولی با کوچکترین بحث میدونم ترکم میکنه.دیگه درست جواب اس و تماسامو نمیده.وقتی به دیدنم میاد فقط فراریه.دلش نمیخواد زیاد بهم زنگ بزنه. لطفا کمکم کنید که بتونم متقاعدش کنم و مثل قبل بشه.ممنون

  ۱۳۹۳/۰۳/۳

 261. بهار نوشته است:

  سلام
  خدا قوت
  میخوام به اون خانمی که گفته بودن چرا جای خدا تو بحث قانون جذب خالیه یه توضیحی بدم
  البته با اجازه بزرگترا
  ببین کیمیا جون هیچکس نمیخواد تو قانون جذب منکر خدا بشه
  اگه اینظوری بود پیامبر و اهل بیت چندین سال قبل انقدر حدیث و روایت از قدرت ذهن و قانون جدب نمیگفتن
  پیامبر اکرم می فرمایند ” فکر به بدی ها بدی ها رو به دنبال داره
  امیدوارم تونسته باشم قانع ات کرده باشم

 262. مینا2 نوشته است:

  سلااام من یه دختر 16ساله هستم….راستش بخام اعتراف کنم خ منفی نگرم…ینی چیکار کنم این طرز فکرم عوض شه؟؟چون تو فامیل پسر بزرگتر از خودم نیس منم ک خجالتیم و کلا با جنس مخالف رابطه ای ندارم حس میکنم هرکیو می بینم زود عاشقش میشم و شاید تو آینده هم زود فریب بخورم کلا طرز رفتار با جنس مخالف رو بلد نیستم….عاشق کسی هم میشم نمیدونم واقعا عاشق شدم یا زود فراموشش میکنم…تازه هیچ وقت احساساتمو بروز نمیدم واسه همین همه فکر میکنن ک من دختر منطقی و مغرور و پاکی هستم و همیشه رازهاشونو ب من میگن …ولی خب منم وقتی اینهمه ماجرای عشقی میشنوم و واسه اینکه احساساتم بروز نکنه پشت سر هم میخندم…منم بعضی وقتا دلم میخاد و میگم کاش جای اونا بوودم ..همون کسایی ک به نظرشون من تو همه چی ازشون سر ترم…چه تو قیافه و درس و اخلاق و ازین حرفااا ..تازه اعتماد به نفسم هم زیر خط فقره…میشه کمکم کنید لطفا

 263. فرهاد فروغمند نوشته است:

  راز پنهان بومیان هاوایی در دستیابی به خواسته ها در این کتاب شرح داده شده
  http://www.mediafire.com/download/2pnrpo8p97bc68d/hooponopono.pdf

 264. امیر حسین اکبرزاده نوشته است:

  با سلام و خسته نباشید به عزیزان این سایت و عزیزانی که تو این سایت نظرات عالی و خوبی را مطرح کردند:من این نوشته اول را خواندم و بسیار خوب و عالی نوشته شده بود،خیلی بهم کمک کرد/اما هنوز این مورد برام سواله که چرا بعضی از دوستانمان از هر لحاظ من را جلوی دوستان دیگرم خراب میکند؟مثلا من یه دوستی داشتم که دوستش داشتم اما یه نفر آمد و آن دوست را ازم گرفت و دیگر نمیگذارد که من حتی برای یه سلام هم پیشش بروم؟؟؟لطفا خواهش میکنم که یاری ام کنید.سپاسگزارم.

 265. جعفر نوشته است:

  من دارم یه خورده باور میکنم ولی جون میترسم به خواسته ام نرسم احساس بدتری دارم کسی میتونه تلفنی راهنمایی کنه؟

 266. جعفر چرمدوز نوشته است:

  تجربیات خوبی روی هم رفته میشه از این پرسش و پاسخ بدست اورد اما نمیدونم چرا نمیتونم بعد یکسال موفق بشم کاری هم نمونده انجامش نداده باشم هر چی خوب و مهربونتر میشم اون ازم دورتر میشه انگار خیالش تخته من بجز اون کس دیگه ایی رو نمیتونم دوست داشته باشم لطفا اگه نظری دارید راهنمایی بفرمایید. با تشکر

 267. parastou نوشته است:

  سلام.
  کمی از تجربیاتم بنویسم: من دانشجوی کارشناسی ارشد فلسفه با گرایش منطق هستم که شاید خیلی ها، حتی اسمش را نشنیده باشند، زمانی که ترم دوم کارشناسی و در رشته مترجمی زبان آلمانی درس می خوندم، پسری وارد زندگی ام شد که دانشجوی ارشد فلسفه با گرایش منطق بود، اما بعد از مدتی رابطه ما بهم خورد و من چون علاقه بسیاری به آن فرد داشتم، گاهی در راهروهای دانشکده ادبیات (کنار دانشکده زبان) قدم می زدم و خودم را دانشجوی ارشد فلسفه، با گرایش منطق می دانستم. با اتمام کارشناسی، در کنکور ارشد فلسفه شرکت کردم و براحتی توانستم در این رشته با گرایش منطق قبول شوم و جالب تر آنکه، من هم اکنون دانشجوی همان دانشکده ای هستم که روزی در راهروهایش قدم می زدم و خودم را دانشجوی آنجا می دانستم.
  برای خیلی از دوستان عجیب بود که من چطور از رشته مترجمی زبان آلمانی (دانشکده ازبان) در کنکور فلسفه شرکت کردم و با رتبه ای دو رقمی وارد رشته ای شدم که اصلا حتی اسمش را هم قبلا نشنیده بودم.
  و بعدها آرزویم بود که آن پسر بازگردد، روزی را تصور می کردم که جلوی دانشکده منتظرم است، با اینکه آن پسر دانشجوی دانشگاه تهران بود و اصلا در دانشگاه ما نبود، اما بالاخره آن روز هم رسید و آن پسر را در حالی دیدم که دانشجوی دکتری شده بود و برایم تعریف نمود: یک ماه دنبال شما بودم، تا جایی که مجبور شدم برنامه کلاسهایتان را پیدا کرده و دنبال شما تا دم کلاسهایتان بیایم؛ یعنی دقیقا آن چیزی که من تصورش را کرده بودم ………

 268. مریم نوشته است:

  حرفاتون خیلی قشنگ و امیدوار کننده اس
  ولی واس من دقیقاً برعکسه مطمئنم به هرچی فک کنم برعکس میشه
  اگه فک کنم کسی که دوسش داشتمو دوسم داشت برگرده (اون دیگه ایران نیس) دیگه برنمیگرده
  فک کنم توی جمعی محبوب و مورداحترامم برعکس میشه و …….
  نمیدونم شایداز بس منفی بافم

 269. لاوین نوشته است:

  من 15 سالمه و یه عالمه مشکل اخلاقی دارم که از فک کردن به اونا مخم می ترکه … بعد از سن بلوغ که برای من خیلی زود هم اتفاق افتاد (9سالم بود) یهو نمی دونم چی شد که حتی نوک انگشتمم به هیچ مردی نمی خورد حتی پدرم و توی فامیل هر مردی که بهم نزدیک میشه مثلا حتی داییم ناخودآگاه داد می زنم و باهاش بد رفتاری می کنم…اصلا معروف شدم به یه آدم مذهبی … من اصلا به مذهب اعتقاد هم ندارم … به خدا اصلا نمی دونم چ جوری این اتفاق افتاد من به نظر خودم خجالتی بودن چیز خوبی نیست و خیلی وقته که می خوام این اخلاقو ترک کنم ولی باور کنین این رفتارا برای من ناخودآگاهه…دلم نمی خواد این طوری بمونم … در ضمن ما از طبقه ی اجتماعی متوسطیم حتی متوسط به پایین وگرنه تا حالا به جای مسخره کردنم یه فکری به حال این مشکل میکردن…می دونید اگه از مشکلات اخلا قیم بخوام بخوام بنویسم یه کتاب بزرگ میشه …من وقتی که جدا از خانواده ام و فامیل قرار می گیرم خیلی بهتر می تونم خودمو کنترل کنم … ی جوایی از فامیلامون خیلی بدم میاد ولی اونان که در آینده باید همراهم باشند. در ضمن پدر و مادرم در بین خانواده هاشون از همه سر تر بودن …لطفا کمکم کنید اگه چیزی می دونید سایتتون هم خیلی خوبه متشکرم.

 270. نیلوفر نوشته است:

  الکی خودتون و گول نزنین!قانون جذب کجا بود!تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته.هر اتفاقی هم که میفته اون میخواد که بیفته نه تصورات شما.بجای این کارا ایمان و اعتقادتون به خدا رو بیشتر کنین.شاد باشید

 271. فاطمه نوشته است:

  من به قانون جذب خیلی خیلی اعتقاددارم.بنظرم واسه بدست آوردن خیلی چیزاازطریق قانون جذب بایدقدرت فکربالایی داشته باشیدولی خیلی ازمااینونداریم.ولی یه چیزی هست به اسم نامه نوشتن.شمابااین کارصددرصدهرکسی روکه بخوایدمیتونیدامتحان کنید.واسه خودم هم پیش اومده.چراشما راز نامه نوشتن روبه بچه هانمیگید؟؟؟شماکه ازقانون جذب خبرداریدبایداین روهم بدونید.بانامه نوشتن غیرممکن هاواسه من ممکن شده
  بانامه نوشتن تونستم کسی که اصلازنگ نمیزدرووادارکنم که به من هرروزوهرلحظه زبزنه.بانامه نوشتن تونستم تمام مشکلات دانشگاهیم روکه همه غیرممکن میدونستن حل کنم و….

 272. فاطمه نوشته است:

  وبه نظرمن که خیلی تجربه داشتم تازمانی که آدمهارونبخشی.دلت پاک پاک مثل آینه نباشه.وهمش درگیرچیزی باشی که میخوای وبهش وابسته باشی بهش نمیرسى.بایدازش دست کشیدبایدباخیال راحت مثل اینکه بدستش آوردی زندگی کردصددرصدبدستش میاری حالامیخوادپول.شغل.همسرایده آل یاهرچیزدیگه باشه.ایشالاهمه به هرچی میخوان برسن

 273. مرتضي نوشته است:

  سلام به شما عزيزان پر ارزش

  هر روز كه ميگذره همه جيز در حال تغيير و تبديله

  جز يه چيز كه هميشه همراهشونه فكر كنم بهشون ميگن ذات .

  اون همون چيزيه كه ما رو جاودانه كرده اين با ارزش ترين و مهمترين دارايي

  پروردگارمونه كه اونو در ما قرار داده و بوسيله اون ما تا هميشه به دنبالش باقي خواهيم بود .

  ميشه در مورده اين ذات اطلاعات بيشتري به من بدين ممنون ميشم

 274. سما نوشته است:

  جماعت، دوس دارم همه بزودی به خواسته هاتون برسید، خودمم همینطور.

 275. فاطی نوشته است:

  سلام …… ببینید … ما. حتما ب خواسته هامون میرسیم ….. اینکه میگین من میترسم ب خواسته هام نرسم نشون از اینه ک ب خدا اعتقاد ندارین …… چرا اینقد دیدتون منفیه ؟؟؟ بعضیا از عشق سوء استفاده میکنن و پلی شما باید مطلب و زود بگیرید و با عشق ب ی نفر عشق و حالتون و بکنین…..
  Ok?

 276. رضا نوشته است:

  سلام
  خسته نباشید
  من رضا 32 سال سن دارم که در 23 سالگی {سال82}با دختری خانمی دوست شدم که این خانم به نام الهام به زور خانواده به پسری سال84 ازدواج کرد ومن هم در 28 سالگیم ازدواج کردم . من در طول مجردیم خیلی دوست خانم داشتم حالا نمیدونم چرا این خانم اصلا از ذهن من پاک نمیشه انگار توی مغزم حک شده و ایا الهام به من فکر میکنه که از زهنم در نمیاد
  مرسی از راهنمایتون تهران

 277. پرستو نوشته است:

  سلام من يه دختر سي و يك سالم سه سال پيش با يه پسرى آشنا شدم خيلى قهر و آشتى كرديم سر مسائل پوچ الان بعد از سه سال دوستى ما تموم شد خيلى ناراحتم خواستگاراى خوبى دارم ولى همش فكر ايشون توى سرم هست نميتونم به اين راحتى به سه سال پايان بدم واقعا برام مشكل الان يك هفته هست كه رفته نميدونم چى كار كنم ايشون هم من رو خيلى دوست داشت ولى گفت اخلاقامون به هم نميخوره
  حالا من همش فك ميكنم برميگرده
  اما ديگه فرصتى نيست من سي و يك ساله دارم فرصت هام رو از دست ميدم ا نمي دونم منتظر باشم يا نه
  خيلى حالم بده نميدونم بايد چه كنم سه سال پيش به خاطر ايشون خيلى راحت نه ميگفتم به خواستگار ام ولى حالا ميترسم
  لطفا از تجربياتتون بگين و راهنمايي كنيد ممنون

 278. محمد نوشته است:

  سلام خانم پرستو

  من هم مثل شما با اینکه موقعیت خوبی دارم گرفتار چنین تجربه تلخی شدم; شاید بصورتی بدتر , از این جهت که طرف من آدم غیر شفاف و بازیگری بود . من هم موارد خوبم رو بخاطر اون فرد رد می کردم. اما از مدتی پیش از اتمام همه چیز , آروم آروم خودم رو آماده کردم . بهمین دلیل وقتی متوجه شدم که او ازدواج کرده هر چند باورش سخت بود اما بخوبی بر خودم مسلط بودم. توصیه ام به شما اینه که زمان ارزشمند خودتون رو صرف آدمی که خوب یا بد تمام شده و به شما تعلق نداره نکنید. با اینکه هنوز تنها هستم و گاهی هم یاد رابطه ام می افتم اما به یک آینده خوب امیدوارم و می دونم که اشتباه کردم این همه وقت صرف اون کار بی حاصل کردم و یاد گرفتم که دیگه چنین کاری نکنم . اگر دوست داشتین بیشتر از تجربه من بدونین ایمیلم رو از گرداننده سایت بخواهید.

 279. نفس نوشته است:

  سلام ، وقتتون بخیر ،وبلاگ قشنگی دارین ، من با آقا پسری دوست هستم ولی قرارمون برای 4 ماه دیگه ازدواجه ، ولی مشکل یزرگی که ما داریم مادرش هستش ، مادرش مخالفه ، من باید چیکار کنم که مادرشو راضی کنه البته خودشم تمام تلاششو میکنه ، من باید چیکار کنم که تو این 4 ماه همیشه چی به خوبی و خوشی بگذره و همه چی ختم به خیر بشه ؟؟؟؟؟ ممنون میشم جوابمو بدین .

 280. نام شما... نوشته است:

  به فرشته عشق مادرش نامه بنویس

 281. فاطمه نوشته است:

  سلام
  احساس میکنم اون شخص اصلی که باید ج بده حضور نداره.ولی سوالم رو میپرسم:
  من یه دختر جوون ومذهبی ام که چند وقتیه یه آقاپسری رو هی میبینم-تومحل یامسجد-قبلا اصلا ندیده بودمش.اولین بار هم یه جایی خیلی دورتر از محله مون دیدمش که بعدا متوجه شدم یه جورایی هم محلی هستیم.البته فقط از اندامش تشخیص میدم خودشه.چون سرم رو تاحالا بالانگرفتم نگاش کنم!یابه طور اتفاقی هم چهره به چهره نشدیم!حالا مسئله اینجاست که من خیلی کنجکاوم باشخصیتش آشنا بشم و بدونم چجور پسریه!دست خودم نیست هروقت میبینمش این حس میاد سراغم و هی لبخند میزنم ویه جورایی احساس آرامش میکنم!!!البته تا الان 5دفعه بیشتر ندیدمش.یکی دوبارشم یهو جلوم سبز شده که خیلی تعجب کردم.همچین بهش فک نمیکنم.ولی بنظرتون برای اینکه جذبش کنم به سمت خودم تا بتونم باهاش آشنا بشم باید خیلی بهش فکر کنم؟؟
  فقط دلم میخواد بشناسمش وبدونم چه شخصیتی داره.منظورخاصی ندارم

 282. سیلا نوشته است:

  سلام من یکیو دوست دارم خیلی
  اما اون بهم توجهی نمیکنه اهمیتی نمیده
  چکار کنم بیاد طرفم
  بفهمه که من خیلی دوسش دارم
  اون میدونه که من خیلی دوسش دارم
  اما میخوام باور کنه توجه کنه چکار کنم
  جوابو به جیمل بفرستین مرسی

 283. لیلا نوشته است:

  سلام.من تجربه های زیادی از قانون جذب دارم.خیلی چیزا هم از قانون جذب میدونم.
  قانون جذب صد درصد کار میکنه

 284. مهناز نوشته است:

  سلام من یک دانشجو 23 ساله هستم تاحالا عاشق نشدم ولی حالا احساس میکنم عاشق یکی از استادامون شدم چیکار کنم جذبش کنم

 285. پیمان نوشته است:

  ببینید دوستان من زیاد از اینجور انرژی ها سر در نمیارم.گمون هم نمیکنم که خیلی تاثیری داشته باشه این هاله ی انرژی.اگه قرار بود به هر چیزی فکر کنی همون طوری درست بشه دیگه لازم نبود آدما اینهمه زجر بکشن.مثلا کسایی که اضافه وزن دارن میرفتن انواع و اقسام چیزهای چاق کننده میخوردن و فقط فکرشون به این طرف بود که دارن لاغر میشن!!!!یا مثلا خود من با فکر کردنای چندین ساله ام در مورد شخص مورد علاقه ام باعث شده بود که بعد ازدواجشم از شوهرش طلاق بگیره و مثل تند باد بیاد طرف من.
  عزیزانی که اینگونه تفکرات دارن بهتره که برن همینطوری تو خواب و خیالات جهلشون باشن.
  در ضمن در مورد سخن پیامبر هم که یکی از دوستان نقل کردن اینکه منظور پیامبر اینه که اگه افکارت منفی باشه به طرف اعمال منفی و مثبت به طرف اعمال مثبت میری.توجه داشته باشید از افکار به اعمال میره نه اینکه تو خود افکار در جا بزنی.
  (زیادی هم به چیزایی که گذشته فکر نکنید و نخواید که گذشته رو با افکارتون تغییر بدین چون یکی از سر منشاهای افسردگی مفرط خود همین گونه تفکرات هست.
  بهترین کارا نزدیک شدن قبلی به خداست که باعث به وجود اومدن افکار و در پی اون اعمال مثبت و زندگی مثبت هست که اینگونه فردی به راحتی با مشکلات زندگی این دنیامقابله میکنه.
  والسلام امیدوارم به دوستانی که مطالعه میکنن و واقعگرا هستن کمک کرده باشم.

 286. شبنم نوشته است:

  سلام خسته نباشین بابت جرفای خوبتون مرسی من نا امید بودم و خسته از زندگی ولی حرفای شما به من امید داد و باور که چیزی که میخوام باید جذب کنم با باورم و امید امیدوارم باشم توکل به خداا برام شما هم دعا کنید بشه

 287. وفا نوشته است:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من عاشق كسي شدم كه اون منو نديده و شايد ندونه من تو اين دنيا هستم و دوسش دارم خيلي تلاش ميكنم يه راهي بيدا كنم ولي بي فايده است همش به بن بست مي خورم داره همه زندكيمو ميگيره غير منطقيه كه فكر كنم راهي براي ديدنش وجود خواهد داشت قانون جذب راه حلي داره من بتونم ببينمش خواهش ميكنم راهنمايي كنين

 288. سمیه نوشته است:

  سلام دوستان .خانمهای عزیز یکم خودتونو جمجور کنید لطفا فقط از عشقتون که ترکتون کرده گفتید ولی اقایون نمیگن فلانیو خواستم نشد.معلومه ما زنا وابستگیمون خیلیه که باعثه از بین رفتن قانون جذب میشه.

 289. سارا نوشته است:

  سلام من سارا هستم پسری هست ک خیلی بهش علاقه دارم بهش گفتم میشه ازدواج کنیم گفت قصد ازدواج نداره رفتم استخاره گرفتم گفت پسره قصد ازدواج نداره حالا دپرس شدم میخوام هرطورشده بدستش بیارم ولی استخاره ته دلموشست وناامیدم کرد نمیتونم فراموشش کنم بنظرتون راهی واسه جذب هست یا بیخیال شم

 290. taleb naderi نوشته است:

  سارا خانم ناراحت نشید ولی مشخص تجربه ندارید.به استخاره اعتقاد نداشته باش به نظر من استخاره و فال گرفتن زیاد فرقی نداره اینا مال آدمهای بی فکر هستش.{از کودک فال فروش پرسیدن چه میکنی؟گفت به آنانی که در دیروز مانده اند فردا را میفروشم}

 291. سیما نوشته است:

  سلام من سه ساله که با شخصی که دوسش دارم اشنا شدم 6-7ماهه اوله رابطمون خیلی بهم نزدیک بودیم و واقعا همو دوست داشتیم اما بخاطره شرایطه کاری به شهره دیگه ای رفت ازون وقت مشکلات زیادی سر راهمون اومد و جدا شدیم البته جداییمون بصورتیه که هراز گاه باتمام مشکلات بازم سعی میکنیم رابطه رو درست کنیم ذهن من شکاک بود و اون هم کمی سربه هوا .یکبار این جذب کردن و فکر کردن به اینکه همه چیز درست میشه رو تجربه کردم واقعا شد اما باز جفتمون خرابش کردیم .واقعا اون شخص رو از جونمم بیشتر دوست دارم و میخوام کمکم کنین ماها تقریبا ذهن مسمومی از هم داریم اما هنوزم همو دوست داریم .این قانون واقعا میتونه بهم کمک کنه؟میتونم دوباره این رابطرو به حالت قبل برگردونم ؟من رو این رابطه واقعا حساسم و میخوام هر جور هست کمکم کنین .افکار منفی رو که نمیشه چجوری دور کنم ؟

 292. محسن نوشته است:

  سلام.پدیده ای در طبیعت وجود داره بنام سنکرونیسم و ب این معناست که به هر چی فکر کنی در عالم طبیعت در حال شکل گیری هست و احتمال اتفاق افتادن اون زیاده فقط باید با تمرکز به هدفت فکر کنی و یک داستان که خودت میخوای با توجه به هدفت واسش تو ذهنت اجرا کنی که مثلا داره اتفاق میفته و به هدفت رسدی تو داستان و این داستان در طبیعت شروع به شکل گیری میشه.

 293. عاشق نوشته است:

  من یکی رو دوست دارم اونم منو دوستداره
  می خوام جذبش کنم به طرف خودم
  لطفا راهنماییم کنید

 294. فرزانه باقری نوشته است:

  سلام من نمیدونستم که همچین قانونی اثبات شده و برام خیلی جالب بود چون همیشه به طور ناخوداگاه سعی میکردم تو زندگیم اینکارو انجام بدم برای رسیدن به خواسته هام…ولی تو یه برهه زمانی فکر به خواستم میشد همه ی زندگیم و فقط رو اون تمرکز داشتم و نتیجه عکس میشد و بعد یه مدت کاملا بیتفادت میشدم تازه نشونه هاشو میگرفتم ک دارم به اون خواسته میرسم……..حالا یه سوال.میشه همزمان برای چند تا هدف انرژی + فرستاد و به همشم رسید؟؟ممکنه همزمان به اندازه کافی روی چند اتفاق تمرکز داشته باشم؟راهش چیه؟

 295. taleb naderi نوشته است:

  قانون جذب وجود داره و مثالهای زیادی میتونم بگم مثلا اینکه یک قطعه آهن کاری نمیتونه بکنه ولی همینکه در محیط مغناطیسی قرار میدی چندین برابر وزن خودش رو بلند میکنه مثل تصویر بالا.انسان هم اینطوریه یه استراتیژیک های تو زندگی هستش که اگه انجامش بدی میتونی خدا رو هم جذب کنی.{من یکی از افراد گلدکوئست بودم و اونهایی که نتورکر بودن میدونن یعنی چی}ایمیل من talebnaderi0912@gmail.com

 296. مهراد نوشته است:

  قانون جذب بیشترین کمک رو به مغز و افکار ما میکنه اینکه هیچ غیر ممکنی وجود نداره این خیلی خوبه و مغز ما از 100% توان خودش برای رسیدن به هدفش استفاده می کنه یعنی کمک می کنه به خودمون و تواناییهامون ایمان بیاریم اما اینکه این قانون بطور مستقیم بخواد روی فرد مقابل ما تاثیر بذاره رو نمی شه کاملا قبولش کرد البته این قانون کمک زیادی به خود من تو زندگیم کرده فقط باید بهش ایمان بیاریم .

 297. مهسا نوشته است:

  سلام من خیلی جاها تو زندگیم از قانون جذب استفاده کردم فقط مشکلم اینه که عقلم همیشه جلو خواسته ام از کاینات می ایسته و نمیزاره همه انرژی مثبت و روی خواسته ام تمرکز کنم

 298. آراز نوشته است:

  دوستان این همه مشکلاتی که دارین و دارم همه اش از جامعه خودمونه,اگه کسی رو که دوسش دارین مدتی دور باشین همه خیالات به سرتون میزنه برعکس اگه بیشتر با هم ملاقات کنین بی خیال میشین

 299. الناز نوشته است:

  من قدرت درونی دارم ک به من خبر از اینده میده صدای درونم با من حرف میزنه و کاری با افکارم نداره هیچ چیز تحت کنترل من نیست و اتفاقات با تمام قدرت تمام جلو میرن تصاویری از اینده میبینم که چندان خوشایند نیست.چطور میتونم افسارشو بدست بگیرم لطفا اگه میشه راهنمایی کنید

 300. رضا نوشته است:

  سلام.من چندتا دوست فوق العاده خوب داشتم والآن کم محل منو میکنن و در نظرشون یه آدم یبس هستم و الآن میخوام ببینم چطوری باهاشون دوباره دوست بشم و اون هم برای همیشه .درضمن من وقتی از کنار دخترها رد میشم استرس دارم و دستو پامو گم میکنم.راه چاره این یکی چیست؟

 301. الهه نوشته است:

  سلام.
  من خدا رو شکر تا به امروز هر آن چه از خدا خواستم بهم داده.تمام اون چیزایی که ازش می خواستم وقتی رفتم سراغ دلم و با نهایت وجود ازش خواستم بهم داده ولی فقط یه چیز بود که ترسیدم براورده نشه و درست و حسابی و از ته دلم از خدا خواهش نکردم و اون چیز براورده نشد. اما تا به امروز هر چی از خدا با نهایت وجودم خواهش کردم بهم داده.بعضی وقتا هم می شد که کمی نا امید می شدم می ترسیدم ولی باز به خدا پناه میاوردم و با شدت و تضرع بیشتر از خدا می خواستم و خدای مهربون هم اونو به من می داد.در کل به نظرم اگه چیزی توی زندگیتون می خواید فقط اونو از ته دل از خدا بخواید.همین.
  البته گفته باشم که اگه اون چیزی که می خواید به تلاش خودتون هم بستگی داره همه تلاشتونو بکنید ولی بقیشو اگر با نهایت وجود از خدا بخواید اونو بهتون میده.اشکال نداره گاهی نا امید بشید فقط وقت هایی که نا امید می شید با اصرار بیشتری از خدا بخواید.موفق باشید

 302. نورای نوشته است:

  سلام دوستان عزیز..من حدود 5 ساله که با این قانون اشنا شدم و تو این 5 سال با کلی استادا برخورد کردم و کلاس رفتم کتاباشونو خوندم و میتونم بگم زندگیم از بد بدتر به خوب حتی عالی ترین حالت برگشت حتی طوری شد که چیزایی که میخواستم بهتریناش نصیبم شد من ارزوم بود خارج از کشور زندگی کنم الان مهمونم ایران تا این حد زندگیم برگشت خدارو شکر ..دوستان گلم بهتون میگم اصل این راز چیه و دوست دارم همتون به ارزوهاتون برسید دوستان گلم هسته انرژی در این دنیا خداست و ما برای خواستن چیزی باید به خدا وصل بشیم و این وصل شدن تنها راهش فقط و فقط و فقط شکر کردنه در تمام وضعیت در تمام حالت حتی بی پولی مریضی بی ماشینی و…قسم میخورم من میتونم بگم افسرده ترین ادم تو ایران بودم که شکر کردن برام معجزه کرد من بی پول بودم شکر میکردم اب میخوردم شکر میکردم با تمام حس و وجودم من وقتی شکر میکردم عاشق خدا شده بودم این شکر گزاری بزرگترین معجزه تو زندگی هر کسی میتونه باشه و من فقط به این دو جمله اعتقاد دارم خدایا شکرت و همه چیز عالیه همین …اصل قانون جذب اینه و حالا ارزو میکنید چیزی داشته باشید مثلا یه ماشین …خدایا من ازت یه ماشین میخوام با تمام وجودم میخوام مدل ماشین و اینارم بگید ولی تاریخ ندید و بعد رهاش کنید ببینید چطوری میاد تو زندگیتون …براتون بهترینهارو ارزو میکنم روزاتون پر از معجزه های خداوند و لحظه هاتون پر از ارامش …

 303. Mohadeseh نوشته است:

  سلام . میشه فردی روتجسم کردحرفی روکه دوست دارم بزنه بعد همان حرف روبزنه؟یاهرحرفی راکه تجسم کنم همنن روبه زبون بیاره؟ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنید.

 304. raz نوشته است:

  سلام . خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که چگونه شخص موردنظرم رو جذب کنم و بتونم بدستش بیارم.
  اگه لطف کنید جزوه هاتونو برام ایمیل کنید بیهنایت سپاسگزار میشم.
  به امید روزی که ایمیل بزنم و بگم راهکاراتون جواب داد.

 305. زهرا نوشته است:

  سلام خسته نباشید ، در مورد قانون جذب من کتاب راز رو مطالعه کردم کلی هم تمرین کردم. من خیلی راحت هر چیزی رو با جزئیات می تونم تصور کنم ولی نمی دونم چرا هرچه قدر به چیز هایی که دوست دارم وروش فکر می کنم هیچ اثر مثبتی نمی بینم و جالب تر اینکه به هرچی فکر می کنم دقیقا برعکسش اتفاق می افته ، نمیدونم دلیلش چیه

 306. Violet نوشته است:

  سلام، من در گذشته یه خاطره تلخ داشتم و الان دو سال گذشته همش ترس دارم که اگه کسی موضوع رو بفهمه چی، چیکار باید بکنم

 307. غزل نوشته است:

  سلام من با یکی دوس بودم مدتی هس همدیگرم دوس داشتیم ولی به علتی که ایشون دانشگاش تهرانه و دوریم کمتر میاد شهر خودمون کم میبینیم همو الان بعد مدتی میگه چون من کمتر میبینمت دیگه نمیخوامت میشه راهنمایی کنین چیکار کنم که بازم برگرده به رابطه قبلیمون و دوسم داشته باشه چون من دیوانه وار دوسش دارم شب روزم با گریس

 308. niche نوشته است:

  سلام، من از 4.5 سال پیش با این قانون آشنا شدم و کتاب هایی چون معجزه تصویر ذهنی دکتر مالتز، شفای زندگی، از دولت عشق ،قانون توانگری و… راخوانده ام و فیلم راز را هم دیده ام، همیشه در ابتدای مسیر خیلی قوی قدم بر میدارم با ایمان خیلی زیادی پیش می روم ، اما دقیقا لحظه ای که آرزویم در حال برآورده شدن است دچار اضطراب و ناباوری و افت فشار خون می شم و همیشه فرد یا افرادی رو به رویم قرار می گیرند که از سر حسادت به دشمنی با من می پردازند و اوضاع را بدتر می کنند و من شکست می خورم، و هر بار طعم تلخ تمام شکست های گذشته به یادم می آید ، به نظر شما باید چه کار کنم؟
  سوالی دیگرم این است که این روزها حس ناامیدی و تنبلی بر من غالب شده است برای بهبود شرایط چه می توان کرد؟

 309. حسین نوشته است:

  با سلام؛ میخواستم بدونم اگه شخصی واقعاٌ اهل تلاش کردن باشه، و دنبال راهش باشه، ولی در حال حاضر گمراه شده و نمی دونه که چه کاری انجام بده، میتونه با افکار مثبت اونا پدیدار کنه؟
  با تشکر

 310. فاطمه نوشته است:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من چند سالی هست از قانون جذب اطلاع دارم و سعی میکنم تو زندگیم ب کارش ببرم واسه خیلی از دوستاما دیدم ک تو این مورد موفق بودن ازتون یه سوال داشتم ممنون میشم کسی تونست جواب بده و کمک کنه
  چند وقتی ست نامزد کردم (البته قانون کم تراکنش و پرتراکنشم میدونم )میدونم ک نامزدمو با افکار خودم جذب کردم اما حالا میخام هم خودمو از نظر افکاری هم نامزدمو تغییر بدم اما نمیدونم چطور تو ارتباطاتمون حتی کلامی هم مشکل داریم قانون جذب میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟
  خدا قوت

 311. بهزاد نوشته است:

  عالی اما بدونید چیزی به نام جذب وجود نداره ایمان است که راه رو به سمت موفقیت هموار میکنه وقتی به یک چیز ایمان داشته باشی خود به خود وادار به کار و اعمالی میشی که شما رو به سمت مقصد میکشونه برای رسیدن به مقصد راه رو پیدا میکنید و اگر به بن بست رسیدید راه جدید میسازین.وچیزی جز رسیدن به هدف مهم نیست و از هیچ چیزی فروگذار نیستید

 312. امیرحسین نوشته است:

  سلام اینکه شمامیگیدقانون جذب کمکش برا رسیدن به خواسته ها ..این قانون ایا برا رسیدن به کسی یاکسانیکه درحضورما و دوروبرمانیستند هم صدق میکنه؟کسایی رو که حتی دیدن خعلی کم اتفاق میفته؟

 313. احمد نوشته است:

  سلام و خسته نباشید من به این قانون ایمان دارم و موفق هم بودم بعضی ها فگر می کنن قانون جاذبه فقط تفگر و فگر کردن خالی باید بکم اشتباه شما باید دست به عمل هم بزنید و کاری رو که در توان دارید انجام بدید و با نیروی تفگر اون رو به سمت خود بکشید نیروی جذب همان ایمان در انجام عمل هست که دانشمندان تازه به اون رسیدن نیروی جذب یک تفگر تو خالی نیست یک عمل با ایمان کامل هست تصور کنید شما هیچ عملی انجام ندی و دنبال معجزه باشی نخیر هیچ وقت اتفاق نمی افته شما باید عمل تون هم در راستایی اونا تفگر باشه با فگر کردن بهش راهی پیدا میشه برای رسیدن بهش و هم زمان همه چیز دست به دست به دست میده تا عملی بشه دوستان اکه خواستید بیشتر بدونید با ایمیل من در تماس باشید مطالب سایت بسیار خوب بود بند خواستم دانشم رو در این زمینه در اختیار هم وطن های عزیزم قرار بدم با تشگر

 314. رادن نوشته است:

  سلام خسته نباشید، حدود یک ماه پیش یکی از اقوام من و خواهرم رو برای پسراش خواستگاری کرد پدر و مادر و عموم بعد از تحقیق به ما اطلاع دادن و گفتن موردهای مناسبی هستن قرار شد برای خواستگاری رسمی بیان اما پسری که قرار بود برای من بیاد گفت فعلا از لحاظ مالی شرایط مناسبی ندارم اما برادرش آمد، قبل از مطرح شدن این پیشنهاد من احساس کردم اون آقا به من علاقه داره و راستش من هم بهش علاقه دارم ولی نمیدونم چرا اینطور شد دوست دارم دوباره این پیشنهاد مطرح بشه اما مطمین هستم مادرم مخالفت خواهد کرد لطف کنید منو راهنمایی کنید، میتونم کاری کنم که مادرم راضی بشه و اونها دوباره این پیشنهاد رو مطرح کنن؟!

 315. نفس نوشته است:

  خب اون بسته به اون پسر داره شاید واقعا اون شرایط مالی درستی نداره شاید وقتی این موضوع درست شد بازم بیاد.مادرتم میتونی در مورد اخلاقش و اینکه چه خانواده ی خوبین بگی اگه بازم گفت نه سعی کن فراموش کنی چون شاید مادرت یه چیزی میدونه و بهت نمیگه

 316. setare_shab نوشته است:

  سلام من یکیو دوس دارم که بعکس همه ی اینا به من توجه میکنه شوخی میکنه سربه سرم میذاره ولی هیچوقت منو به چشم یه عشق و اینا نمیبینه منم اصن نشون نمیدم ک دوسش دارم خب روم نمیشه میترسم دیگه باهام حرف نزنه یا سرد شه جیکار کنم ک بدون ابراز عاشقم شه؟تازه بدتر از همه محیط کاریه و مادر وپدرمم هستن!!

 317. نفس نوشته است:

  نه دیگه احتماله زیادی دوست داره چون مغروره و نمیخاد علاقشو نشون بده. اگه خیلی بهت نیگاه میکنه .وبه چشمات خیره میشه یعنی یه علاقه ای بهت داره تو هم میتونی با یه لبخند پاسخشو بدی مردا جذب لبخند ملیح میشن.سعی کن خانوم وارانه رفتار کنی و باهاش مهربون باشی تو هم باهاش شوخی کن سربه سرش بزار ولی سبک بازی در نیار این برا مردان امر مهمیه

 318. هانیه نوشته است:

  سلام خیلی ممنون بایت مقاله جذب
  یه سوالی داشتم من چند وقت پیش یه خواستگاری داشتم که تقریبا از هم خوشمون اومده بود و بعدش کنسل شد که کاملا مشخصه واسم که چرا کنسل کرد و از این بابت ناراحت نیستم ولی یه چیزی واسم جالبه که از فردای روز خواستگاری تا الان که حدود دوماه از این ماجرا میگذره در ساعات مختلف و در جاهای مختلف حداقل هفته ای دو مرتبه بهم برخورد میکنیم البته اینطور بگم که بیشتر توی خیابون هست اصلا من مونده ام که ما توی مرکز استان هستیم درسته خونهامون تقریبا نزدیکه ولی چطور من بقیه را نمیبینم ولی ایشون را انقدر زیاد میبینم باورتون نمیشه حتی بیشترین موقعی که هم دیگه را میبینیم صبح که میخوام برم سرکار که راهشم متوجه شدم عوض کرده ولی باز همدیگه را دیدیم اینطوربگم که من و ایشون ساعت رفتن سرکار مشخصی نداریم،بصورت ازاد کار میکنیم،من همسایه کناری خونمون را هشت سال انقدر نمیشناسم،یا حتی نمیبینم
  دوست داشتم بدونم ایا دلیلی میتونه داشته باشه؟

 319. نفس نوشته است:

  نه دیگه وقتی که ردت کرده و کنسل شده دیگه چرا یاید دلیلی داشته باشه مگر اینکه از طرفه مادر پدره پسره کنسل شده باشه که انگاری میتونه روت نظر داشته باشه و دوست داشته باشه.بیخیالشو از این خواستگارا برا ما دخترا زیاده. غصه نخور

 320. مهدی نوشته است:

  سلام. با پدر به اختلاف خوردم و دلم میخواد از طریق قانون جذب کاری کنم که او اول با من تماس بگیره .تحقیقات شدیدی در رابطه با قانون جذب داشتم اما همه اونها میگن فقط باید راجع به این اتفاق فکر کنم.خب بیشتر از دوماه که دارم فکر میکنم اما این اتفاق نمی افته.
  دلم میخواد کسی بهم پیام بده اما هرچی سعی میکنم جذبش کنم .بهش فکر میکنم این اتفاق نمی افته.چرا نباید قانون جذب زمانیکه بهش احتیاج دارم به درد بخوره؟؟؟
  من تو فکر جذب الناز شاکر دوست نیستم تو فکر جذب پدر یا مثلا دوستی هستم که به من زنگ بزنه یا به من پیام بده.میدونم که این قانون وجود داره .میدونم که خودم ایراد ندارم.ولی نمیدونم چرا عمل نمیکنه؟

 321. hanane. نوشته است:

  من اصلا به قوانین و مطالب جذب اشنایی نداشتم..
  ولی با این حال به هرکس که فکر میکنم و یا میخوامش به راحتی به دستش میارم..راستش اولا میگفتم شانسی بود اما بعد دیدم واقعا میتونم این کارو حدعقل در یک هفته انجام بدم..
  والان همین موضوع شده مشکلم..من کسی رو میخوام که دست نیافتنی باشه..
  کسی رو میخوام که نتونم فکرشو بخونم..
  نمیدونم چیکار کنم..انگار همچین کسی برای من وجود نداره..
  خواهش میکنم راهنمایم کنین چی کار کنم..T_T

 322. یک زن نوشته است:

  خوش به حالت که هرکی رو بخوای میتونی یکهفته ای به دست بیاری.این یه نعمته

 323. مهسا نوشته است:

  صرف کردن وقت روی چیزی که هنوز قطعیتش معلوم نیست عقلانی به نظر نمیرسه!البته نه اینکه بگم قانون جذب وجود نداره بلکه به نظرم احتمال وجودش زیاده و در واقع همون دعا کردن میتونه باشه!اماخوب هنوز علم بشری چیززیادی ازش نمیدونه و اینکه چیه و واقعا چطور عمل میکنه معلوم نیست!این دنیا خیلی مرموزه!خیلی چیزها رو عقل آدمی درک نمیتونه بکنه! چه کسی مطمئن تر ازخدا که همه چیز این دنیا تحت سلطه اونه!آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم … پیامبر فرمودند (خدارابخوانید وبه اجابت دعاتون یقین داشته باشید و بدونید خداوند دعارو از قلب بی خبر نمیپذیرد )کافیه ایمان داشته باشی و به اجابت دعات یقین!وقتی از تموم دنیا نا امید باشی و فقط امیدت به خدا باشه شک نکن دعات مستجاب میشه!نماز اول وقت معجزه میکنه…من خیلی چیزا رو تو زندگیم دیدم و دعام تو اوج نا امیدی از همه وقتی از ته دل از خدا خواستم براورده شد به بهترین شکل ممکن !البته نمیگم خیلی خوبم همچین منظوری نداشتم درست بعد لطفی که خدا به منی که پراز اشتباه بودم و گناه و هنوزم هستم کرده بود به بزرگی و لطف خدا یقین پیدا کردم.خدا صدای همه بنده هاشو میشنوه چه خوب چه من بد! گاهی اوقات بعضی مشکلات فقط با دعا کردن حل میشن و بعضی مشکلات هم با دعا و هم با تلاش ما!دوستان عزیزم برید یه سرچی در مورد احادیث و ایات قران کریم در مورد استجابت دعا بکنید اونوقت میفهمید چرا دعاهامون مستجاب نمیشه و واینکه چقدر بی ایمانیم که خدا رو داریم و برای واگردن گره مشکلاتمون به چه چیزهایی پناه میاریم !!!

 324. ساناز نوشته است:

  آخه من از یه دانشج.ی روانشناسی پرسیدم گفت درست نیست.گفت علم روانشناسی این رو رد میکنه و این رو ما فقط به مردم عادی میگیم.
  ای کاش واقعیت داشت.من کسی رو دوست دارم که نمیتونم بهش بگم.بخاطر موقعیتش. ای کاش یه همچین قانونی وجود داشت.

 325. الهه نوشته است:

  عزیزم قانون جذب ربطی به روانشناسی نداره. قانون جذب به همه ما تو زندگی اثبات شده. اصلا به حرف روانشناسا توجه نکن.

 326. زهرا نوشته است:

  سلام خسته نباشین.من ی مردی رو خیلی دوس دارم الان حدودا ی سال میشه همیشه قهرکردیم اشتی تا اینک ازهم جدا شدیم اما من عاشق اون شدم و وابستگی نیس واین جدایی از طرف اون بود من از خواست خودم اطمینان دارم و میخوام با استفاده از قانون جذب جذبش کنم تا حدی جذب میکنم دوباره وارد زندگیم میشه ولی تا میام ب خودم انرژی مثبت بدم ی ترسی تو وجودم هس ک دوستم نداره و همه چی رو خراب میکنم من چطور این ترس از بین ببرم من میدونم میشه جذب کرد صددرصد ایمان دارم همیشه اینکارو کردم لطفا راهنمایم کنین تو مرحله ی رها کردن دچارمشکل هستم چون همش تو فک منه صب شب وگاهی ک دلتنگش میشه انرژی منفی ب وجود میاد نمیتونم کنترلش کنم بگین من چطور این کارو انجام بدم.مرسی لطفا جواب بدین

 327. الهه نوشته است:

  عزیزم منم تو شرایط الان توام. بهید به خوبی های اون شخص و خاطرات خوبی که داشتین فکر کنی و به رابطه حس بد ندی

 328. زهرا نوشته است:

  با استفاده از قانون جذب من ن تنها از خدا دور نشدم بلکه هرروز بهش نزدیک ترشدم هرروز دعا میکنم هرروز زندگیمو با انرژی شرو میکنم میگم خدایا تورو شکر ک این انرژی رو بهم دادی طوری شده ب خاطر چای ک میخورم خدامو شکر میکنم نگاهم عوض شده ب همه عشق دارم بی دیغ برهمه محبت میکنم چون وجود سرشاراز انرژی مثبتی میشه ک خدای مهربون بهم داده.

 329. سلین نوشته است:

  من هرکاری کردم اون منو نخواست. در واقع احساس میکنم بودن و نبودنم براش مهم نیست با اینکه زیبام و مورد تایید اون. راستش خسته شدم. خیلی بی احساس هست اما من دوسش دارم. برام سخته ازش جدا بشم. اون منو واسه تفریح میخواد این برام گرون تموم شد….

 330. ديبا نوشته است:

  باسلام
  من يه دختر ٤ و ٣ ماه دارم كه بجه شاد و پر انرژي هست و روابط اجتماعي خوبي هم داره
  ولي مشكلي كه باهاش دارم يه دختر خاله داره كه موقعي كه با هم هستن بسيار حرف گوش نكن و لج باز ميشه، البته تقليد از دختر خاله اش هم داره با وجود اينكه بزرگتره ميخوام نسبت به ادماهاي اطرافش نه بي تفاوت ولي كمتر با ديگران در ارتباط باش چون احساس ميكنم سرش با خودش و كاراش جمع باش موفق تره لطفا راهنماييم كنيد
  با تشكر فراوان

 331. پریا نوشته است:

  راستش من خیلی وقته که یه پسر رو خیلی دوست دارم…اما اون منو دوست نداره…اینو بهم نگفته …اما وقتی با هم نمی تونیم حرف بزنیم …چون کار خوبی نیست… و در ضمن بزرگتر ها هم خوششون نمیاد ..فایدهای نداره…الان شمارشو پیدا کردم و نمی دونم بهش توی پیام بگم دوستت دارم یا نه….خوشحال می شم راهنماییم کنید…

 332. عسل نوشته است:

  سلام

  موضوع جذب واقعیت داره. من خودم اونو بارها و بارها به چشم دیدم. یعنی جوری شده که شخصی رو که خیلی دوستش داشتمو در همون روزی که اسمش از ذهنم عبور کرد در یک شهر دیگه دیدم. این موضوع برای من و اون شخص بارها تکرار شده و اونم تو یه شهر دیگه. یه شهری خیلی خیلی دورتر از آنجایی که هستیم… جوری که طرفو که دیدم شکه شدم. یعنی اگه 30 ثانیه دیرتر می اومدم اونجا اونو نمی دیدم.

  من تو عمرم هیچ کسیو مثل اون دوست نداشتم. ولی اون خودش جوری وانمود می کنه که انگار از من خیلی بد میاد… حالا سوالم اینه که پس چرا بین این همه روز و این همه ساعت و این همه شهر و این همه جا، من و اون باید هم زمان همدیگر رو در یک جا بینیم؟ اونم جایی که اصلا یک شهر دیگه است و این شهر هیچ ربطی به آنجا ندارد. تازه اونم یک بار این اتفاق نیفتاده، دو سه بار اینجوری بوده. می خواستم جواب من را بدهید… ممکن است به علت علاقه ی من به اون بوده؟ یا قانون جذب آره این کارو می کنه؟

  ممکن است که او به من علاقه دشته باشد؟؟؟
  تو رو خدا جواب منو بدین…

  آخه خیلی واسم جای سوال داره

 333. فائزه نوشته است:

  سلام،منم گاهی وقتا بهترین رویاها و فکرا و تصورات رو.دارم، تو آخرین لحظه که منتظر اتفاق خوب هستم یه دفعه یه اتفاق بد میوفته، و برعکسش هم هست، زمانی که بدترین شرايطو برای خودم در نظر میگیرم و منتظر بدی هستم ولی اون اوضاع بد پیش نمیاد. این قانون چرا برای من بر عکس عمل میکنه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 334. باران نوشته است:

  سلام خدمت شما، من چند وقتی هست که عاشق شدم و از یه آقایی خیلی خوشم میاد، البته ایشون در جریان هست که من بهش علاقه دارم، اما باز هم به من اهمیت نمیده و میگه احساسی ندارم، خیلی دعا کردم و خیلی تلاش کردم باهاش صحبت کردم اما فایده ای نداشت خیلی دوستش دارم و دلم میخواد همسر آینده من باشه و به کسی فکر نکنه، تو رو خدا یه راهنمایی کنید من چکار کنم که جذبش کنم طرف خودم که به من احساس پیدا کنه، خیلی داغونم، دارم دیوونه میشم دیگه، لطفاً جواب رو به آدرس ایمیلم ارسال کنید، با تشکر