تشکر کردن

تشکر کردن همیشه باعث ایجاد تعامل و همچنین برقراری آرامش و ادای احترام است. تشکر کردن باعث انتشار انرژی مثبت و انتقال آن به اطرافیان بخصوص مخاطب میگردد، چرا که واژه تشکر واژه ای مثبت و دارای انرژی فوق العاده زیاد است و هر زمان که آنرا به زبان خود جاری می سازیم، در واقع خود را در جایگاهی مفید دیده که از حسن برخورداری و یا استفاده از هر چیز تشکر کرده ایم.

فرقی ندارد که مخاطب خود را بشناسیم یا نه. تشکر کردن فضای ذهنی ما را خالی تر کرده و جای بیشتری را برای جذب باز میکند. همچنین نوعی احترام درجه اول است که با توجه به قانون کارما (عمل و عکس العمل) نتیجه ان به خودمان باز خواهد گشت.

تشکر از خدا، تشکر از پدر و مادر، معلم، دوست، نویسنده کتاب، همسر، فرزند، تابلونویسی که با کلمه ای ما را متحول کرده، مامور شهرداری که باعث نظافت محله می شود، راننده تاکسی، خورشید، درختان، طبیعت و … همه قابلیت دریافت تشکر شما را دارند.

تشکر کردن همچنین باعث ایجاد لبخند شده و خواه ناخواه حالت ما را به سمت خوبی سوق می دهد.

نعمت شکرگذاری و تشکر کردن را زندگی کنیم.

کلیدواژه ها: ،
 1. هستی نوشته است:

  خیلی عالیه

 2. kevan ameri نوشته است:

  باسلام:
  ممنون که این مطالب رو جمع آوری کردی و به زبان ساده بیان میکنی
  اگه امکان داره مطالب رو به روز کنید.
  باتشکر

 3. امید نوشته است:

  منم به تشکر کردن معتقدم ولی تشکر کردن خشک وخالی به درد نمیخوره یه چیز ازشما میخوام که حتما جوابمو بدید.آیا اصطلاحاتی که برای تشکرکردن بکار میرن فقط همیناهستن(ممنون” مچکرم” دستت دردنکنه)لطفا اگه جز اینا بازم هست واسم ایمیل کنید ممنون میشم.

 4. توکا نوشته است:

  من هم بارها معجزه شکر گزاری را در زندگی ام دیده و تجربه کرده ام و الان هم به دلیل این مطالب بسیار عالی و خوبی که از شما خواندم و استفاده هایی که می خواهم ببرم از شما شخصا تشکر می کنم . کاملا حس می کنم که شما منبع انرژی های مثبت و خیر خواهی و نیک طلبی برای همه انسان ها هستید . موفق باشید و سلامت – واقعا از آشنایی با شما خوشوقت شدم.