وردپرس و برندها و دانشگاههای معروف

وردپرس

من هنگامیکه شروع به کار با وردپرس نمودم، آنرا همانند سرویسهای دیگر وبلاگ‏ نویسی می‏پنداشتم و قابلیتهای آنرا تا این حد نمی‏دانستم. تا انجا که امروز بدون وردپرس وبلاگ نویسی اصلا معنا ندارد و لذتی که وردپرس چاشنی وبلاگ نویسی می‏کند چیزی است که احتمالا شما باید بهتر بدانید.

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا و وبلاگ نویسی است که امکانات بسیار زیادی در اختیار ما قرار می‏دهد و نیز به راحتی بر روی هاست نصب شده و محیط بسیار کاربرپسندی دارد بخصوص سیستم وردپرس فارسی که تلاش دوستان در تیم وردپرس فارسی واقعا ستودنی است. چه بسا افرادیکه به واسطۀ همین وردپرس درآمدهای زیادی کسب کرده‏اند.

جالب اینجاست که بدانید بسیاری از برندها، شرکتها و دانشگاههای معروف دنیا از وردپرس استفاده می‏نمایند. در اینجا به تعداد کمی از آنها اشاره می‏گردد :

برندها و شرکتهای معروف :

Ebay – یاهو – Digg – ژورنال Wall Street – مجلۀ People – سامسونگ – پلی استیشن – نیویورک تایمز – موزیلا فایرفاکس – سی ان ان – فلیکر – جنرال الکترونیک و علاوه بر اینها بسیاری از افراد سرشناس که برای وبلاگ نویسی از آن استفاده می‏نمایند.

دانشگاههای معروف :

دانشگاه فلوریدا، دانشگاه دوک، دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد، دانشگاه کرنل، دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه ام آی تی دانشگاه فناوری تگزاس، دانشگاه ویرجینیا، دانشگاه ایالتی اورگن، دانشگاه ملبورن، دانشگاه برلین و دانشگاه بوستون برخی از دانشگاه ها که در وردپرس استفاده کنید.

شما هم اگر برند یا شرکت و مجلۀ خاصی را می‏شناسید که از سیستم وردپرس استفاده می‏نمایند، معرفی نمایید. همچنین از شما دعوت می‏نمایم که جهت وبلاگ نویسی و راه‏اندازی سایت اینترنتی خود از سیستم وردپرس استفاده نمایید. همچنین با عضویت در فید (خوراک) پورعلی.نت مطالب را به راحتی دنبال کنید.

 1. tips نوشته است:

  ممنون دوست عزیز.پست مفیدی بود.ازش استفاده کردم وسایت خیلی جالبی داری

 2. شاهرخ آريا نوشته است:

  ممنون از مقاله كاربردی و مفیدتان
  چندین وبسایت بزرگ رو هم میشناسم كه از وردپرس استفاده می كنند
  یك نمونه در زیر هست میتونید به لیست تون اضافه بفرمایید.
  takpsd.com | پرتال گرافیكی ایران
  🙂 – یكی دیگه رو هم میشناسم اولین پرتال انلاین گل و گیاه بود كه چندی پیش سفارش شارژر اختاپوسی هم داشتن حالا جای شكرش باقیست كه سفارش دستگاه های افزایش ط** *** رو نداشتن
  D: جدا از شوخی گذشته یك وبسایتی هست كه واقعا بزرگ و دارای محتوای عالیه اسمش فك میكنم پورعلی.نت بود

  باتشكر از الطاف بسیار خوب شما