تاخیر در بروزرسانی پورعلی.نت

با عرض سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم و بخصوص عزیزانیکه این وبلاگ کوچک را دنبال می‏نمایند.

لازم دانستم که ضمن عرض پوزش و عذرخواهی به دلیل بروزرسانی دیر به دیر وبلاگ در عرض یک ماه اخیر، بعرض برسانم که روند کند به روز رسانی به زودی (تقریبا بیستم تیرماه، پس از اتمام امتحانات پایان ترم) به پایان خواهد رسید و همچون گذشته سعی می‏شود بروزرسانی حداقل هر دو روز یکبار بوده و مطالب پربارتر باشد.

دلایل به روزرسانی ضعیف این دو هفته آخر این بود :

1 – امتحانات       2 – مشغله کاری فراوان        3 – اسباب کشی       4 – شروع فصل تابستان و سرازیر شدن سیل زوار به مشهدمقدس (=> مشغله کاری ++)       5 – پیگیری سایت اینترنتی English-Learners.com که در بی‏بی‏سی فارسی از آن صحبت به میان آمد و مواردی دیگر که لازم بعرض نیست.

همچنین از شما تقاضامندم در صورت وجود هرگونه پیشنهاد در مورد مطالب و … به حقیر اعلام فرموده (از طریق pourali.m(at)gmail.com یا کامنت یا توییتر و یا هر اشتراک دیگری که مد نظرتان است) تا در اسرع وقت پیگیری گردد.
همچنین در صورت نیاز به خواندن مطالب سایت از طریق فیدخوان، می تواند عضو خوراک (فید) این وبلاگ شده تا مطالب به راحتی در دسترستان قرار گیرد.

با تشکر و احترام

 1. ساحل نوشته است:

  سلام راستش من اولین بار هست که از وبلاگ شما دیدن میکنم خیلی مطالب جالب بود من فیلم راز رو بارها و بارها دیدم مدتی است که مسئله ای فکر منو به خودش مشغول کرده و باید بگم شده برام یک آرزو و ایمان دارم که به آرزوم میرسم تجربه شما خیلی بیشتر از من هست میخواستم بدونم آیا شما به نامه نگاری به فرشته ها ایمان دارید اگر مطلبی در این مورد دارید حتما روی صفحه قرار بدهید تا بیشتر آگاهی پیدا کنم با تشکر

 2. ساحل نوشته است:

  سلام ممنون از پاسختون پس پیشنهاد میکنم کتاب از دولت عشق رو مطالعه کنید کتاب جالبیه

 3. آرمان _ كرمانشاه نوشته است:

  سلام مسدونيد كي ازتون مشورت خواستم؟حدود 45روز پيش ولي ………….

 4. ناشناس نوشته است:

  سلام مسدونيد كي ازتون مشورت خواستم؟حدود 45روز پيش ولي ………….