چه کسی مطلب مرا برداشته است؟

هرگاه مطلبی از وبلاگ یا وبسایت شما کپی شده و در جای دیگر چسبانده می‏شود، Tracer این عمل را ثبت و ضبط کرده و بصورت اتوماتیک لینک اصلی مطلب که در واقع همان لینک شما بوده است را به مطلب کپی شده اضافه می‏کند. در اینصورت قبل از هرچیز شما به راحتی در می‏یابید که چه کسی بدون اجازۀ شما مطلبتان را ربوده است و همچنین به دلیل اضافه شدن لینک شما به مطلب کپی شده، خود بخود مراجعه کنندگان بیشتری را به سوی خود جذب می‏کنید.

Tracer در واقع یک راه جدید برای افزایش آمار بازدید وبسایتها و وبلاگهاست. همچنین با این سیستم اضافه کردن شما، خود بخود پیج رنک شما نیز بالا می‏رود چرا که لینک وبلاگ یا وبسایت شما در همه جا پخش می‏گردد.

همچنین Tracer به شما کمک می‏کند تا پربازدید ترین مطالب خود را شناسایی کنید که در اینصورت شما می‏توانید مطالبی مرتبط با آنچه که کاربران، بیشترین کپی را از مطلب شما داشته اند را منتشر نموده وهمچنین کلیدواژه هایی نزدیک به انچه بیشتر کپی شده را نیز اضافه نمایید.

کافیست در این سرویس اینترنتی عضو شده و اسکریپتی که به شما ارائه خواهد شد را در صفحات سایت یا وبلاگ خود کپی نمایید و سپس هر از گاهی به پنل کاربری خود مراجعه نمایید تا آنچه را که توضیح داده شد، دریابید.

  1. امين نوشته است:

    پس الان يعني ما ميتونيم مطالب شما رو توي سايت هاي ديگه بزاريم ؟!؟!؟

  2. محمد نوشته است:

    مفید بود.

    موفق باشید.