با Skype، تماس صوتی-تصویری با پایینترین سرعت اینترنت برقرار کنید

Skype، نرم افزار رایگانی که بوسیله آن می توان تماس تلفنی-تصویری از طریق اینترنت برقرار کرد، نسخه جدید خود را با امکان برقراری تماس با دیگر امکانات به صورت تمام صفحه منتشر نموده است.

این نرم افزار رایگان که تقریبا 35 میلیون کاربر فعال در هر روز دارد، امکان تماس تلفنی با بهترین کیفیت ایجاد می نماید که در اصطلاح به نام “تماس کریستالی شفاف” نامیده می شود را برای کاربرانش ایجاد می نماید. همچنین یکی از امکاناتی که این نرم افزار را در میان سایر نرم افزارهای تماس اینترنتی سرآمد کرده این است که شما با کمترین سرعت اینترنت هم می توانید تماس برقرار نموده و یا تماس تصویری داشته باشید.

مایک بارتلت، مدیر پروژۀ اسکایپ می گوید : تماس تصویری بعنوان یک وسیله ارتباطی بسیار محبوب در میان مردم خود را نشان داده است. تا آنجا که یک سلام کوتاه به فرزندی در کالج و یا خواندن داستان از محل کار برای کودکی در منزل دیگر بصورت تصویری از طریق این نرم افزار انجام می شود.

بوسیله این نرم افزار شما می توانید چندین تماس را در آن واحد با هم داشته و هر لحظه با هر کدام بصورت جداگانه ارتباط برقرار کرده و یا همه باهم بصورت کنفرانس حضوری ارتباط داشته باشید.

این نرم افزار بر اساس آنچه کاربران به آن احساس نیاز می کنند پایه ریزی شده و بروز می گردد. به همین دلیل است که با هر نوع سرعت اینترنت می توان تماس صوتی و یا تصویری بر قرار نمود.

از این لینک می توانید نسخه آخر نرم افزار Skype را دانلود نمایید

  1. helia mousavi نوشته است:

    خوشحال می شم بتونم از این نرم افزار استفاده کنم.