صفحه آبی مرگ را ترجمه کنید!

تقریبا اکثر کاربران ویندوز صفحه آبی مرگ را تجربه کرده اند! صفحه آبی که معمولا برای چند ثانیه ظاهر می شود و حاوی یک سری پیغام های خطای (Error) نا معلوم و بدون معنی است و بعد از آن با یک شروع مجدد (ری استارت) همه چیز را خراب می کند ! درک اینکه دلیل این ارور چیست و مربوط به کدام بخش از کامپیوتر است و اینکه آیا سخت افزاری است یا نرم افزاری برای اکثر کاربران یک معضل شده است .

صفحه آبی مرگ
صفحه آبی مرگ

در اینجا نرم افزاری را به شما معرفی می کنم که این مشکل را تا حدودی حل می کند. نام این نرم افزار Bluescreenview است. در واقع به کمک این نرم افزار شما متوجه می شوید که اشکال کارتان از کجاست و دلیل ارور صفحه آبی مرگ چیست. وقتی این صفحه آبی رنگ به نمایش در می آید، از خود فایلی با فرمت dmp به جا می گذارد که تمامی مشخصات خطا در آن وجود دارد . این نرم افزار با نمایش و ترجمه آن فایل و مشخص کردن اینکه خطا در چه تاریخی و توسط چه عامل سخت افزاری یا نرم افزاری روی داده، به شما کمک می کند که مشکل را برطرف کنید.

حتی اگر کاربر حرفه ای هم نباشید می توانید با کپی کردن شماره ارور و جست و جوی آن در گوگل در مورد آن بیشتر اطلاعات کسب کنید.

نرم افزار به صورت پرتابل و با حجم ۵۴ کیلوبایت می باشد بنابراین نیاز به نصب ندارد. همچنین با تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ۷ و نسخه های ۶۴ بیتی ویندوز نیز سازگاری دارد . دو فایل Chm و txt برای راهنمایی بیشتر قسمت های نرم افزار در فایل زیپ آن قرار دارد که به زبان انگلیسی است.

دانلود نرم افزار Bluescreenview نسخه ۱٫۲۰

16 دیدگاه در “صفحه آبی مرگ را ترجمه کنید!”

  1. بسیار مفیده اما یه مشکلی وجود داره اونم اینه که اگه سیستمی مثل سیستم من بعد از هر ریست باز صفحه آبی نشون بده چه کاری می شه انجام داد ؟

    [پاسخ]

  2. بسیار مفیده اما یه مشکلی وجود داره اونم اینه که اگه سیستمی مثل سیستم من بعد از هر ریست باز صفحه آبی نشون بده چه کاری می شه انجام داد ؟

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *