Pourali.net   Pourali.net

قانون جذب یا Law of Attraction (نیل به اهداف)

تا بحال در چندین پست در مورد مباحث جانبی قانون جذب مطالبی عنوان شد اما تا به امروز در مورد خود قانون جذب و اینکه قانون جذب چیست صحبت خاصی به میان نیامده که آن هم به این دلیل بود که بیشتر افراد و بخصوص خوانندگان این وبلاگ در مورد این قانون کم و بیش می‏دانند. اما امروز با توجه به ایمیلی که از یکی از خوانندگان دریافت نمودم؛ لازم دانستم که در مورد قانون جذب یا همان «Law of Attraction» چند خطی را بنویسم.

law of attraction

قانون جذب یکی از سلسله قوانینی است که بر زندگی ما جاری بوده ولی بسیاری از افراد از آن بی‏خبرند. همانند قانون جاذبه زمین که تا قبل از آنکه نیوتن آنرا کشف کند هیچ کس از آن خبری نداشت اما آن قانون به قوت خود بر طبیعت جاری بود. قانون جذب بر زندگی ما جاری و ساری است چه بدانیم و چه ندانیم، ما از آن استفاده می‏کنیم به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه ولی چه بهتر که آنرا بشناسیم و اهداف خود را طبق این قانون برنامه‏ریزی کنیم.

پیشینیان ما از این قانون در زندگی خود استفاده می‏کرده‏اند بدون آنکه از آن خبری داشته باشند و به صورت ناخودآگاه خواسته‏های خود را برآورده شده می‏دیدند پس ما هم می‏توانیم به راحتی از این قانون در زندگی خود کمک بگیریم.

قانون جذب می‏گوید : هر فکر و نیتی که ما در ذهن و دلمان می‏گذرانیم دارای انرژی است پس ما با فکر کردن و نیت کردن در ذهن و دل، یک پرتو انرژی به کائنات ساتع می‏نماییم که آن انرژی به صورت تجسم یافته به ما بازخواهد گشت و ما در واقع شکل تجسم یافته و مادی آن انرژی (فکر و نیت) را جذب می‏کنیم.

به عبارت ساده تر:

هرآنچه که ما تصور کنیم، آنرا تجسم یاقته (به شکل مادی) خواهیم داشت. (=عینیت یافتن ذهنیات)

و یا هر آنچه که در مورد آن فکر کنیم، آنرا به زندگی خود وارد کرده‏ایم؛ تمرکز بیشتر، ورود آن به زندگی قطعی‏تر.

اما کیفیت شکل تجسم یافتۀ آنچه که ما تصورش را کرده بودیم بستگی به شدت تمرکز و توجه ما به نیت و خواسته‏مان دارد. به عنوان مثال اگر ما خواهان یک عدد دوچرخه هستیم، بسته به میزان توجه ما به خواسته‏مان، یعنی در طول روز دنبال آن بودن و پی آنرا از دوست و آشنا گرفتن، خریدن آن، شکل آنرا ترسیم کردن و خیابانها را با آن دور زدن و تمیز کردن آن و … آنرا به شکل بهتر و کاملتر – یا حتی سریعتر – جذب می‏کنیم.

چگونه جذب کنیم؟

اینکه چگونه می‏توان خواسته‏ها و نیات را با کمک این قانون برآورد و در واقع آنها را جذب کرد خود ساعتها جای بحث و گفتگو توسط افراد متخصص و صابنظر دارد که در این پست به ۴ مورد کلی اشاره می‏شود اما به زودی در پستی با مضمون “چگونه جذب کنیم و هدف گزینی و دستیابی به اهداف” به طور کامل مطرح خواهد شد.

۱ – دقیقا بدانیم چه می‏خواهیم (با جزئیات و مختصات).

۲ – از کائنات خواستۀ خود را بخواهیم.

۳ – چنان رفتار کنیم که گویا هم اکنون و مدتی است که این خواسته برآورده شده است.

۴ – آمادۀ دریافت خواستۀ خود باشیم و خواسته را بحال خود رها کنیم (وابسته نشویم).

چه چیزهایی در روند قانون جذب تاثیرگذارند؟

چندین عامل وجود دارد که بر رویۀ جذب خواسته‏ها و نیات ما تاثیرگذارند و در اینجا به چند مورد آن اشاره می‏نمایم.

۱ – اعتقاد کامل به قانون جذب و قدرت فکر : به این معنا که هر چقدر اعتقاد ما به این قانون عمقی‏تر و شدیدتر باشد، روند نیل به اهداف و خواسته‏ها سریعتر و با کیفیت‏تر بوده و باعث برانگیختن کمک کائنات می‏شویم.

۲ – اعتقاد به اینکه در این هستی هرشخصی و هرچیزی در روند نیل به اهداف و خواسته‏ها به کمک ما می‏آیند : این مسئله خیلی مهم است. وقتی ما بدانیم که از لحظه‏ای که سرمان را از بالشت جدا می‏کنیم تمام هستی منتظر ارادۀ ماست تا به کمکمان بیاید، خیلی بهتر جذب می‏کنیم. اصلا باید مطمئن باشیم که تمام کائنات دوست دارند که ما به خواستۀ مثبتمان برسیم. هیچ چیزی و هیچ شخصی و هیچ جریانی نیست که در جهت مخالف ما حرکت کند. مخالفت‏های سطحی هم در جریان موافق ما هستند. برای مثال حتی کلاغ روی درخت هم به ما کمک می‏کند تا کاغذ آگهی فروش اقساطی دوچرخه را برایمان پایین بیندازد. حتی همسایه‏ای که عمری با او مشاجره داشته‏ایم نیز یک روز دوچرخه‏اش را به خاطر گم کردن کلیدش در خانۀ ما ‏می‏گذارد…

۳ – نیت و هدف ما باید مثبت و در جهتی بوده که به ضرر کائنات نباشد : این قسمت نیاز به توضیح خاصی ندارد ولی برای مثال ما به ندرت خواستۀ دزدی بانک سر کوچه را با کمک قانون جذب طلب می‏کنیم!

۴ – خالق کائنات را فراموش نکنیم : بعضی اوقات ما به شدت مطمئنیم که فقط و فقط باید به خواسته‏ای که مد نظرمان بوده برسیم اما می‏بینیم که خواستۀ خود را به نوعی دیگر دریافت نموده‏ایم. مثلا به جای دوچرخه سه چرخه گیرمان آمد و یا یک موتورسیکلت که این قضیه به صلاح ما شکل خواهد گرفت ( تشخیص خالق کائنات و او که بهتر از هرکسی خیر و شر ما را می‏داند). در مورد این موضوع در پست‏های آینده با عنوان “تغییر شکل خواسته‏ها در قانون جذب” مطلبی خواهم نوشت.

 1. مهدي مسكين نوشته است:

  شاید این جمله برایتان جالب باشد:
  دلتان را متوجه خدا کنید، تا دل ها منوجه شما شود.

  [پاسخ]

 2. امید نوشته است:

  سلام دوست عزیز
  من این موضوع را آنطور که شما باور دارید باور ندارم.
  این قانون یک قانون انتظایی است و کلا بهش قانون هم نمیشه گفت چون این جذبی که شما میگی اصلا قابل اندازه گیری نیست و یک چیز موهومیه. و اگر کسی هم از این قانون موهومی استفاده کرد ولی تاثیری در زندگیش نداشت خیلی راحت با گفتن اینگه خدا نخواسته آن را قانع میکنند.
  این طبیعی که اگه شما به چیزی بیشتر فکر کنید به آن زودتر دست می یابید البته اگر این فکر کردن به اقدام تبدیل بشه و هرچه به آن بیشتر فکر کنید شوق بیشتری هم پیدا میکنید و اقدام بیشتری میکنید؟
  خیلی از حرفهایی که در فیلم راز گفته شده مبنای علمی نداره

  [پاسخ]

  hana پاسخ در تاريخ نوامبر 18th, 2009 8:51 ب.ظ:

  من هم با نظر این دوست موافقم

  [پاسخ]

  پارسا پاسخ در تاريخ ژانویه 12th, 2011 7:32 ب.ظ:

  کاملا موافقم

  این قانون یه چیز کاملا توهمی و انتزاعی هستش

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ آگوست 15th, 2015 8:27 ق.ظ:

  دلم میسوزه واسه افرادی که باور ندارن

  [پاسخ]

  ahura پاسخ در تاريخ ژوئن 15th, 2015 12:34 ق.ظ:

  سلام اهورا هستم
  تمام مکاتب و ادیان و فلسفه در چهار گوشه دنیا از ۵ هزار سال پیش تا الان گفتن خودت رو بشناس تا به جایگاه خدای ت برسی.وقتی قران میگه خدا از روح خودش در تو دمید منظورش چیه.منظور از خودشناسی چیه که همه آدمهای بزرگ در موردش حرف میزنن.منظور شناختن دنیای درونته.خود واقعیت.خودی که از قدرت خدایی برخورداره.این همون قانون جذبه.یعنی تو بشر قدرتی داری که به هر چی بخوای میتونی برسی و هر چی بخوای رو مثل خدا میتونی خلق کنی.
  فقط باید ایمان داشته باشی تا اتفاق بیافته.ایمان به چی؟به خدا و کاینات.انجیل میگه بخواهید که به شما داده خواهد شد.قران میگه از من بخواه تا اجابت کنم.

  [پاسخ]

  مارال پاسخ در تاريخ جولای 18th, 2015 4:56 ق.ظ:

  بله درسته..منم قبول دارم

  [پاسخ]

 3. ehsania نوشته است:

  سلام… خوشحالم که دوباره این سایت رو راه انداختین، ظاهر سایت هم قشنگ تر و هم سازگار تر (با اپرا که من ازش استفاده می کنم) شده…
  من به این قانون معتقدم؛ به نظر من هر کس برای اینکه ببینه آیا این مساله واقعیت داره یا نه بهتره اینو یه بار یرای تفریح امتحان کنه… حتما به نتیجه جالبی می رسه…

  ممنون از مطالب خوب و جالب تون.

  [پاسخ]

 4. عایرضا نوشته است:

  دوست عزیز امید خان مبنای علمی رو چه کسی تعیین میکنه
  مگه نه اینکه تا به حال هر چیزی که مبتای علمی داشته اونو دانشمندا گفتن ؟
  چیزی که دانشمندا میگن خودش میشه مبنای علمی دیگه
  اگه من نوعی چیزی بگم میتونی بگی مبنای علمی نداره حرفم ولی وقتی چند تا دانشمند میگن نمیتونی بگی مبنای علمی نداره.

  [پاسخ]

 5. زهرا نوشته است:

  سلام آقای پورعلی

  بزرگی میگفت: "همیشه مردم عادی، امید و آرزو دارند و افراد متکی به نفس، هدف و برنامه"؛ بنابراین بدون داشتن هدف و برنامه قانون جذب هیچ کمکی به کسی نمیکنه. یه مطلب دیگه هم که به نظرم میرسه اینه که: نمیشه قانون جاذبه رو با قانون جذب مقایسه کرد، چون قانون جاذبه واسه همه و در همه شرایط زمانی و مکانی یکسان عمل میکنه، اما در مورد قانون جذب برای اینکه بهتر عمل کنه باید این ۴ موردی که شما گفتین رعایت بشه و هرکس بهتر به این ۴ مورد عمل کنه قانون جذب بیشتر و بهتر عمل میکنه و هرکس کمتر، ضعیفتر.

  [پاسخ]

  م.پورعلی پاسخ در تاريخ اکتبر 6th, 2009 7:11 ب.ظ:

  با تشکر از شما

  [پاسخ]

 6. حمیدرضا نوشته است:

  سلام

  از کوچکی یادمه که تو کودکی میگفتم که به همون چیزی که خواستم و تو فکرم بوده و براش تا حد خودم تلاش کردم رسیدم .
  یعنی میخوام بگم که این قانون رو من در دوران کوچیکی هم قبول داشتم حتی قبل از اینکه اونو بدونم … حالا که میدونم پس ۱۰۰% بهش اعتقاد دارم اما خوب باید یاد آور شد که فقط مهم این نیست که هدف رو بدونی ! مهم اینه که تا جایی که میتونی هم براش تلاش کنی ! من فکر کنم اینجوری بهتر بشه متقاعد شد .
  با تشکر فراوان از جناب پورعلی برای راه اندازی چنین سایت مفیدی .

  [پاسخ]

 7. اکیهون نوشته است:

  ممنون
  فقط از ته ته ته دل باور کن . دیگه نیازی نیست کاری بکنی ( کائنات جواب تو را خواهند داد )

  [پاسخ]

 8. محبوبه نوشته است:

  فقط باید از کاینات بخواهی تاببینی چطور می شود همه ی غیرممکن ها رو ممکن کرد.این قانون طبیعته باید باور داشته باشی تا ببینی چه معجزه هایی که نمی شود من تجربه کرده ام.
  این یه رازه….یه راز

  [پاسخ]

 9. محبوبه نوشته است:

  فقط باید از کاینات بخواهی تاببینی چطور می شود همه ی غیرممکن ها رو ممکن کرد.این قانون طبیعته باید باور داشته باشی تا ببینی چه معجزه هایی که نمی شود من تجربه کرده ام.
  این یه رازه….یه راز

  [پاسخ]

 10. احمد نوشته است:

  سلام

  شاید باورتون نشه ولی قبل از اینکه من اصلا بدونم چنین قانون یا رازی وجود داره اینو لمس کردم

  به نظرم این قانون به این معنا نیست که همه چیز به زودی روبراه میشه و هرچی بخوای سریع بدست میاری شاید مقداری اغراق شده

  ولی معتقدم اگه یه چیزی که استعداد بدست آوردنش یا به عبارتی پتانسیل داشتنشو داشته باشیم اگر بهش زیاد فکر کنیم و از فکر کردن بهش لذت ببریم(لذت)زمان رسیدن به اون چیز کوتاه میشه والبته میشه گفت انسانها و دیگر چیزها چون میبینن تو اون چیز یا اون موفقیت رو دوست داری کمکت میکنن تا بهش برسی

  مثل اینکه مثلا یه پسری یه دختریو دوست داره، این لذت دوست داشتن باعث میشه همه بخوان و کمک میکنن اون پسر به آرزوش برسه

  [پاسخ]

  سارا پاسخ در تاريخ ژانویه 6th, 2013 5:42 ب.ظ:

  سلام.شما اگه تجربه دارید به من کمک کنید لطفا.این ایمیل منه.مرسیferi.sotoodeh@yahoo.com

  [پاسخ]

  حنا پاسخ در تاريخ می 3rd, 2013 1:25 ق.ظ:

  سلام میشه ب من بگید چه جوری جذب میکنید یااگراطلاعات دیگری دارین بهم بدین .لطفاواسم ایمیل کنیدhana.havaeji@yahoo.com

  [پاسخ]

  یاسمین پاسخ در تاريخ می 31st, 2014 12:48 ب.ظ:

  حالا اگه یه دختری یه پسری رو دوست داشته باشه چی؟؟؟

  [پاسخ]

 11. فهیمه نوشته است:

  سلام اگه کسیو دوست داشته باشم ازش دور باشم میشه بیاد طرفم و از من خوشش بیاد؟

  [پاسخ]

 12. فهیمه نوشته است:

  من کسیو دوست داشتم بهش گفتم یه مدت کم باهام بود اما یه دعه گفت باید از روی عقل تصمیم بگیره و ترکم کرد من چیکا رکنم من دیگه باهاش نیستم چه جوری جذبش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جواب بدید توروخدا

  [پاسخ]

  حسین دلشاد پاسخ در تاريخ ژوئن 6th, 2014 3:11 ب.ظ:

  سلام میخوام یکی از تجربیاتمو به شما بگم در مورد راز روابط .. اینکه بخواین یک شخص خاص همیشه کنار شما باشه .. فقط کافیه اون شخص در ذهنتون بصورت خوشحال تصور کنیین یا ارزوی خوشحالی وشادی واسه اون شخص داشته باشین بعد خواهید دید که چطور به سمت شما جذب میشه طوری که همیشه در کنار شما خواهد بود … موفق شاد و سلامت باشید

  [پاسخ]

  afkl پاسخ در تاريخ جولای 24th, 2014 12:23 ب.ظ:

  بله عزیزم .جوابتو میدم..تگا من ۷ ساله تومائناتو مدیتیشنو تمرکزو هیپنوتیزمو ماساژ هاله تانترا هستم…باید بهت توضیح بدم چکار کنی چند سالته ازکدوم شهری اینارو بگو تا باتوجه به شرایطو موقعیت جغرافیایی بهترین عملو بهت بگم به ایمیلی که برات میزارم میتونی جواب بدی باهام صحبت کنیshirazninjutsu@gmail.com

  [پاسخ]

  ahuraa پاسخ در تاريخ ژوئن 15th, 2015 12:21 ق.ظ:

  با نظر حسین کاملا موافقم.هر شب قبل خواب حس کن کنارته و از ته دلت بهت بگو دوسش داری اینو تو گوشش بگو.بهش بگو چقدر خوبی بغلش کن نازش کن..مطمن باش اگه از ته دلت باشه ناخوداگاهش حرفتو میشنوه.و به زودی میاد سمتت.قانون جذب در واقع قدرت عشقه که هیچ نیرویی در برابرش نمیتونه مقاومت کنه.چه برسه به یه آدم معمولی..

  [پاسخ]

 13. مهتاب نوشته است:

  من پسری رو خیلییییییییی دوست داشتم به دلیل یه سری مسائل حاشیه ای خانوادم با ازدواجمون مخالفت کردن. کلا همه ی درها به روم بسته شد. یه جورایی غار نشین شدم. با هیچ کس ارتباط نداشتم به خاطر اینکه با طرف ارتباط برقرار نکنم. شخص مورد نظر هم تو یه شهر دوری بود.

  چهار سال از اون ماجرا گذشت و من هر شب و روز بی اختیار به فکرش بودم. فقط یه خبر هم برام کافی بود.

  الان یک سال و دو ماهه دوباره باهاش ارتباطمو برقرار کردم.

  یه سری مشکلات واسه ازدواجمون هست فقط امیدمون به خداست.

  من دنبالش نرفتم فقط بهش فکر میکردم و از خدا میخواستمش.

  [پاسخ]

  شبنم پاسخ در تاريخ جولای 24th, 2014 12:26 ب.ظ:

  اره ولی برا من نمیدونم چرا برعکس شده به هرچی فکرمیکنم باهمین روشا برعکس میشه اخه چرا واقعا؟؟؟یکی بهم بگه که خداوکیلی وارده؟

  [پاسخ]

  sina پاسخ در تاريخ جولای 5th, 2015 5:31 ق.ظ:

  سلام…واسه اینه که به فکرایی که میکنی روی اتفاق افتادنشون شک و تردید داری….قانون جذب در واقع بیشتر به احساس ما جواب میده

  [پاسخ]

  مارال پاسخ در تاريخ جولای 18th, 2015 5:06 ق.ظ:

  چون بهش وابستگی داری ..وقتی به چیزی وابستگی داری ترس از دست دادنش همراته باید وابستگی و از خودت دور کنی ..باید در نقطه تعادل قرار بگیری..احساس کن به چیزی که خواستی رسیدی و خدارو شکر کن مطمعن باش بدست میاری ..چون تجربه شو داشتم تا ترس از دست دادنشو داشته باشی نمیشه عزیزم

  [پاسخ]

 14. علیرضا نوشته است:

  باسلام و خسته نباشی خدمت تمام همنوعان و کل پدیده های عام خلقت و تشکر از یگانه آفریدگار جهان هستی و کائنات .
  تجربه عجیبی است که خیلی افراد با عشق و ایمان کامل با ان روبرو شده اند و از سال ۱۳۸۳ به بعد من توی این مسیر قرار گرفتم و از خدا و پدیده هاش خواستم تا مشکلاتمو حل کنه همین اتفاق افتاد و این قانون جذب و یقین بود که معجزه کرد . شرط لازم ابتدا مثبت اندیشی و شکرگزاری و انجام مراقبه بعد یقین داشته باشید که به خواسته هاتون میرسین و هم اکنون در دسترس است . کلا درون خودمونو پالایش کنیم . دلامونو پاک کنیم تاجاباز بشه و عشق و خوبیها بیان تو قلبها.اونوقت به تمام آرزوهامون میرسیم . بدون شک وتردید. امتحان کن .

  [پاسخ]

  ز-ب پاسخ در تاريخ سپتامبر 7th, 2012 3:19 ب.ظ:

  سلام به همه دوستان عزیز
  من هم با شما دوست گرامی کاملا موافقم
  من و همسرم هم قبل از ازدواج همدیگر و دوست داشتیم
  و با همه مشکلاتی که وجود داشت از خدا کمک خواستیم
  و خودش همه چیز رو روبه راه کرد. قانون جذب و رسیدن به
  آرزوها همه اش درسته به شرط اینکه همه ی این مسائل را
  در حیطه قدرت خدا بدانیم و با همه وجود باور داشته باشیم
  و از خودش بخواهیم تا طرح الهی زندگی مون رو نشونمون بده
  و با خیال راحت به خودش توکل کنیم.
  برای همه ی دوستانم آرزو می کنم که اگر خدا صلاح دونست
  به همه ی آرزوهاشون برسن.

  در پناه حق پیروز باشید.

  [پاسخ]

 15. ندا نوشته است:

  سلام. بابت مطالب خوبتون ممنون. من دو ساله که با قانون جذب آشنا شدم و از اون موقع زندگیم خیلی قشنگتر شده… می خواستم به همه دوستام بگم باورش کنن چون خیلی شیرینه… امیدوارم به همه آرزوهای قشنگتون برسین.

  [پاسخ]

 16. ندا نوشته است:

  سلام. بابت مطالب خوبتون ممنون. من دو ساله که با قانون جذب آشنا شدم و از اون موقع زندگیم خیلی قشنگتر شده… می خواستم به همه دوستام بگم باورش کنن چون خیلی شیرینه… امیدوارم به همه آرزوهای قشنگتون برسین.

  [پاسخ]

 17. mahsa نوشته است:

  salam rastesh man modam negran boodm ke bhtrin dostamoo az dast bedm baad az 6 sal bekhtere ye pesar doostimon tamom shode man chetori mitonam ba ghanon jzb be khodam komak konam ba vojod in ke 4 asare feloransoo khondm ama nmtonm be tanhaee haal konam

  [پاسخ]

 18. 30nazo نوشته است:

  من برخلاف بعضی از دوستان کاملا این قانون رو قبول دارم این قانون قانون امروز و دیروز نیست بلکه از زمان آفرینش بشر وجود داشته طوری که امامان وپیامبران ما به طور غیر مستقیم در موردش صحبت کردن مثلا میگن وقتی دعا می کنی فکر کن که دعات برآورده شده است و….
  در ضمن من خودم این قانون رو در زندگیم چندین بار حس و تجربه کردم
  پس جای شکی برای دوستان باقی نمی مونه
  ممنون از مطلبتون آقای علی پور

  [پاسخ]

 19. لیلا نوشته است:

  سلام. من تازه سایت رو پیدا کردم. عقیده من اینه هر چیزی رو که حتی یک نفر به دست آورد بقیه هم میتونن داشته باشن و هر کاری رو که یک نفر انجام داد بقیه هم میتونن انجام بدن. باید با تمام وجودت اون رو بخوای ,بهش فکر کنی, تصویر سازی کنی و توی رویاهات داشتنش و رسیدن بهش رو تجربه کنی و ازش لذت ببری ناخودآگاه هر روز بیشتر از دیروز برای رسیدن به اون تلاش میکنی..اگه خسته نشدی و ادامه دادی حتما میرسی.حتما..به شرطی که ادا در نیاری و وسطش ببری که اینم به شدت علاقه و تلاشت بستگی داره…بگو یا علی و شروع کن

  [پاسخ]

 20. حسين نوشته است:

  این قانون برخلاف همۀ تفسیرهایی که از آن میشه خیلی قانون ساده ای است. مثل خیلی از مسائل دیگری که در زندگی عادی همه جرایان داره ولی معمولا انسان ها بهشون توجه نمیکنند . یک مثال خیلی کوچیک :
  شاید برای همه پیش اومده باشه وقتی سر کلاس درس معلم میخواد پرش و پاسخ کنه ،‌ اینجا ۲ حالت پیش میاد که شما اگه درس خونده باشید یا نه .
  بیشتر اوقات شده که وقتی درس نخونده اید معلم از شما می پرسه !
  ولی وقتی درس رو خونده اید از شما درس رو نمی پرسه !
  حتی خیلی اوقات پیش میاد که شما هفته ها درس میخونید ولی از شما امتحانی گرفته نمیشه ولی وقتی تنها ۱ هفته مطالعه ندارید همان هفته از شما درس پرسیده میشه !
  این تنها مصداق کوچکی از این قانون در زندگی روزمره همه ماست که شاید تا به امروز به آن با دقت فکر نکرده بودید .

  البته یه قانون است که کسی اونو ننوشته ولی همه میدونیم اونم اینه که خدا رو از یاد نبرید

  [پاسخ]

 21. معصومه نوشته است:

  سلام من به این قانون ایمان دارم یه هفته س که توزندکیم ازش استفاده میکنم_معجزه س هرجی خواستم شده_مستند راز زندکیمو متحول کرد_احساس خوبی دارم_این خواست خدا بود

  [پاسخ]

  معصومه گ پاسخ در تاريخ نوامبر 5th, 2012 2:53 ب.ظ:

  سلام معصومه جون منم معصومه هستم تورو خدا بهم میگی چطور از از این قانون استفاده کردی که ازش معجزه دیدی بگو منم گیرم توزندگیم منم معجزه میخام

  [پاسخ]

  شبنم پاسخ در تاريخ جولای 24th, 2014 12:29 ب.ظ:

  عین فیلم واقعی یه ساعت به چیزی که میخوای فکر کن بعد اونجور که دوسداری پیش ببر مثلا فکر کن توخیالت براورده شده بعد وقتی براورده شده چکارمیکنی چه حسی داری خودتو مثل فیلم بساز تواون حال وتصور کن بعد ذوق تنتو مورمورمیکنه هرروز اینکارو کن روز چهارم یه اتفاق عیجیب میفته….

  [پاسخ]

  معصومه پاسخ در تاريخ جولای 21st, 2015 8:08 ق.ظ:

  سلام …اون موقع که این متن و گذاشتم تو یه حس و حال و دنیای دیگه ای بودم …..اما الان نه ………
  ولی هنوزم دلم معجزه میخاد نه معجزه ی اون موقع رو … واقها اینکارو کنم معجزه میشه

 22. معصومه نوشته است:

  به امید روزی که همه به این قانون ایمان داشته باشند و فقروناراحتی و بیماری تو هیج خونه ی نباشه_ازسایت خوبتون ممنونم

  [پاسخ]

 23. معصومه نوشته است:

  فکرکن تجسم کن و بدست بیار

  [پاسخ]

 24. سمیه نوشته است:

  دوستان سلام من به قانون جذب اعتقاد دارم اگه اثبات نشده بود که قانون نبود میگفتن نظریه.من خودم بیشتر از یکساله که با قانون جذب به خواسته هام میرسم به جز یه مورد که فکر کنم به خاطر حساسیت خودمه یا شایدم نیاز به زمان بیشتری داره.خواهش میکنم هر کی تجربه ای در زمینه قانون جذب داره بگه تا برای بقیه باور ایجاد بشه.یه نکته ای که هست اینه که ما مسلمونا نباید از کائنات انتظار داشته باشیم و فکر کنیم کائنات میتونه آرزوهای ما رو برآورده کنه بلکه از خود خدا بخواهید .به نظر من قانون جذب غربی شده ی نذر و توسل و دعاو… است توجه به معنویات کلید اجابت دعاهاست.

  [پاسخ]

 25. سپیده نوشته است:

  سلام.میشه خواهش کنم در مورد امتحان الهی یه توضیح کوتاه بدید.یه انسان آگاه از قانون جذب همیشه سلامتی،ثروت ،سعادت رو برای خودش آرزو میکنه.آیا خدا این انسانو هم با فقر و بیماری و … آزمایش میکنه؟ حالا اگه خدا خیر و صلاح فرد رو در این قرار بده که مثلا سلامتشو از دست بده بازم با قانون جذب میتونه از خدا سلامتشو بطلبه؟ و سوال مهمتر اینه که اصلا خدا برای بنده هاش فقر و بیماری و … میخواد وصلاح بنده شو تو این موارد قرار میده؟

  [پاسخ]

  اهورا پاسخ در تاريخ ژوئن 14th, 2015 5:41 ب.ظ:

  سلام سپیده جان.خدا برا هیچ کدوم از بنده هاش فقر و بیماری نمیخواد.فقر و بیماری بخاطر افکار خود آدمهاست.خدا تمام انسانها رو در یه حد آفریده چون عادله و نسبت به هیچ کدوم از انسانها بهتر یا بدتر عمل نمیکنه.با تفکر مثبت و منفی میشه خوبی و زشتی یا بهشت و جهنمو تو همین دنیا تجربه کرد.تنها راه خوشبختی و رسیدن به همه خوبیها و آرزوها عشق ورزیدن خیلی زیاد به زندگی اهداف و آرزوهاته.جوری عاشق خواسته ات باش تا از چشهات اشک جاری بشه و این کارو در بیشتر لحظات روز ادامه بده.یه هفته بعد اگه هنوز همون آدم قبلی بودی به من ایمیل بزنید و بگید خوشحال میشم بیشتر کمکتون کنم. قانون جذب یعنی قدرت عشق ..

  [پاسخ]

 26. امید نوشته است:

  سلام دوستان.منم به شدت به این قانون اعتقاد دارم اما نمیدونم چرا وقتی آرزویی دارم با اینکه میدونم این قانون کاملا درسته بازم نمیتونم کاملا باور کنم که بهش میرسم.لطفا راهنماییم کنید.از جناب بور علی هم بابت سایت مفید و بسیار خوبشون تشکر میکنم.حضرت محمد:اگر در حین دعا ایمان داشته باشی که دعایت در همان لحظه اجابت میشود قطعا اجابت خواهد شد.

  [پاسخ]

 27. علی نوشته است:

  ببخشیدا ولی قبل از نیوتن ملعون فراماسون دانشمنان ارزشمند ایرانی قانون
  جاذبه را کشف کرده بودند…

  [پاسخ]

 28. mino.m نوشته است:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون
  من با قانون جاذبه کار کردم وتا به حال در مواردزیادی جواب گرفتم اما
  من یه پسری رو دوست دارم بزرگ ترین ارزوم وصال اون پسر هستش خیلی سعی میکنم طبق این قانون پیش برم اما گاهی مساعلی پیش میاد که من رو ناامید میکنه
  چه کنم تا از این ناامیدی رها بشم
  ممنون

  [پاسخ]

 29. سوال نوشته است:

  سلام با قانون جذب میشه شکل صورت و مدل چشمم تغیر داد؟

  [پاسخ]

  سوال پاسخ در تاريخ دسامبر 25th, 2012 1:37 ب.ظ:

  افزایش قد تو ۲۳ سالگی چه طور؟خواهش میکنم همین جا به سوالاتم پاسخ بدید

  [پاسخ]

  اهورا پاسخ در تاريخ ژوئن 14th, 2015 5:54 ب.ظ:

  سلام دوست عزیز.با قانون جذب میشه کوهها رو هم جابجا کرد به شرطی که ایمان داشته باشی اونم ۱۰۰ در ۱۰۰٫حضرت مسیح با همون قانون جذب مرده ها رو هم زنده میکرد چون صد در صد به قانون جذب یا بهتر بگم به قدرت کاینات یا خدا ایمان داشت.شمس تبریزی رو آب راه میرفت و موسی دریا رو میشکافت و ادیسون به نیروهای هستی رو به کنترل خودش درمیاورد..
  خوشحال میشم با دوستان بیشتر در مورد قدرت انسان صحبت کنم.

  [پاسخ]

 30. مهسا نوشته است:

  دارم دیونه میشم چرا پس من این قانون و نمیبینم این قانون که همه دارین ازش حرف می زنین همه دارین از معجزه این قانون میگین کو کجاست چرا نیست چرا پس من هرچی فکر میکنم چیزی نمیشه آخه تاچقد باید صبر کرد تا چقدر باید تحمل کرد من که نمی تونم صبر ایوب داشته باشم من میمیرم تورو خدا کمک کنین

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ مارس 9th, 2013 6:54 ب.ظ:

  نکنه این قانونم مثل آدما دنیا داره پارتی بازی میکنه

  [پاسخ]

  مهسا پاسخ در تاريخ مارس 9th, 2013 6:59 ب.ظ:

  من از خدا معجزه میخام ای خدا فقط یه معجزه می خام معجزه ای در حد خدا بودنت کمکم کن معجزه کن ای خدا ای خدا ای خدا بی تومیمیرم

  [پاسخ]

 31. مهسا نوشته است:

  سلام آقای پور علی میشه من و راهنمایی کنین من دارم یه هدفی و دنبال می کنم ولی یه دفعه یه دلشوره و استرسی من و درگیر می کنه میترسم از این که نکنه من با این همه انرژی و فکر مثبت یه دفعه اتفاقی بیفته که بر عکس اون چیزی که مبخوام بشه و داغون شم چی کار کنم که این ترس ازم دور شه چی کار کنم که هدفم و باور کنم که حتما به هدفم دست پیدا مینم ، ببخشید این و میگم هر چند که این چیزا خرافاته ، ولی من ۲ ، ۳ روز پیش رفتم فال قهوه یه چیزایی گفت که نا امید شدم تا قبل از اینکه برم باور داشتم و لی از روزی که رفتم دلسرد شدم

  [پاسخ]

 32. فاطمه نوشته است:

  من یه سوالی دارم..گفته شده که برای جذب خواسته هامون باید حتما تمرکز کافی داشته باشیم،تصور کنیم و…اما گاهی برای خیلی از ما پیش اومده که خیلی سریع و حتی در لحظه بدون هیچ تصوری و تمرکزی کائنات جواب میدن!! میشه جواب این سوال رو بدین؟ در ضمن از سایتتون هم متشکرم.

  [پاسخ]

 33. s نوشته است:

  من در این زمینه اطلاعات خیلی بیشتری میخوام.اگر براتون مقدور هستش در این زمینه و اینکه چطور انرژی بفرستیم، راهنمایی م کنید و مطالب بیشتری رو به آدرس میلم ارسال کنید.ممنون

  [پاسخ]

 34. rima نوشته است:

  سلام یکی بهم کمک کنه یکی رو خیلی دوس داشتم ولی اصلأ فک نمیکردم بیاد سمتم ولی اومد ولی بعد ۱سال رفت پاریس بعد ی مدت باهام تموم کرد میشه با قانون جذب کاری کرد؟

  [پاسخ]

  اهورا پاسخ در تاريخ ژوئن 14th, 2015 6:04 ب.ظ:

  سلام.حتی اگه کره ماهم که بره با قانون جذب میتونی بیاری پیش خودت.باور کن عین حقیقته.
  راهشم فکر کردن بهش که پیشتا با تمام عشق بهش تو تصورت لباتو بزار دم گوشش و بهش از صمیم دل بگو دوست دارم.بعد چند روز خودش با عجله میاد پیدات میکنه حتی اگه تو شهرتو عوض کرده باشی.
  هر چی در دنیای بیرون وجود داره انعکاس دنیای درونته.دنیای درونت واقعی تر از دنیای بیرونه.
  خوشحال میشم با انسانهای مثبت و عاشق پیشه آشنا شم

  [پاسخ]

 35. جابر نوشته است:

  باسلام خدمت تمامی دوستان وسروران گرامی حقیرچندساله که متوجه انرژی خودم شدم مه میتونم خیلی ازانرژیهای اطرافموتشخیص بدم مه انرژیهای ساکن وهم انرژیهای جاری فاطمه خانم جواب سوال شما فلسفه خاصی داره که حدود نیم ساعت وقت نیازداره اگرتمیل دارید جواب بدم خبر بدید

  [پاسخ]

  م م پاسخ در تاريخ دسامبر 10th, 2013 1:53 ب.ظ:

  میشه منو راهنمایی کنی

  [پاسخ]

 36. نازنین نوشته است:

  به نظر من این قانون وجود داره.من اینو بارها و بارها توی زندگیم دیدم و حس کردم.ممنون

  [پاسخ]

 37. مهسا نوشته است:

  سلام این قانون کاملا درسته و من خودم نتیجه اش رو در بسیاری موارد زندگیم دیدم و یک دفتر تهیه کردم و اتفاقاتی که با قدرت فکرم به اونها رسیدم رو توش یادداشت کردم . حتی اینکه فرد خاصی که هیچکس فکرش رو نمیکرد به خواستگاریم بیاد اونم با پای خودش هم به صورت عمدی با فکر و تمرکز خودم خواستم.اینکه همه چیز رو کاملا نفی کنید و نپذیرید صحیح نیست کسی که این قانون رو موهوم میدونه چون اعتقادی به اون نداره پس این قانون براش کار نمیکنه و تا پایان عمر بهش اعتقادی پیدا نخواهد کرد.برای یکبار تمرکز واقعی روی چیزی که میخواید البته خواسته عقلانی و صحیح و به نتیجه رسیدنش حتما حتما حتما متعجبتان خواهد کرد امتحانش ضرری نداره اعتقاد قلبی میخواد و البته البته توکل به خدا.

  [پاسخ]

 38. فاطمه نوشته است:

  سلام.من هم دقیقا سوال فاطمه خانم، رو دارم و دوست دارم بدونم تمرکز ذهن بر روی خواسته دقیقا چطوره؟..آیا باید هر روز روی خواسته تمرکز داشته باشیم یا همون یکبار کافیه و باید رهایش کنیم تا زمان برآورده شدن؟.یک سوال دیگه روش تمرکز و خواستن یک فرد خاص، به دلیل اینکه او هم انسانه و دارای فکر و قدرت، آیا با خواستن یک شی مثل ماشین یا…فرقی نداره؟.. ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنه.متشکرم

  [پاسخ]

 39. زیبا نوشته است:

  بهش ایمان دارم و میدونم که درسته و میدونم که میرسم،چون میخام،چون آرزوکردم.

  [پاسخ]

 40. فهیم نوشته است:

  قانون جذب همیشه در حال عملکرده، چه شما اونو قبول داشته باشید و ازش استفاده کنید و چه قبول نداشته باشید و ازش استفاده نکنید.

  [پاسخ]

 41. پروانه نوشته است:

  سلام بچه ها.
  شاید این وبلاگ بتونه توی جذب خواسته هاتون با قدرت ذهن و قدرت تمرکز کمک کنه:

  ghodratezehnema.blogfa.com

  [پاسخ]

 42. مرتضی نوشته است:

  سلام
  من به این قانون ۱۰۰% اعتماد و ایمان دارم
  دوبار تست کردم و بهش رسیدم. من از چند سال پیش متوجه این قانون شدم و بیشتر تحقیق کردم و همیشه تو ذهنم درباره این قانون فکر میکردم
  با وجود اینکه کارمند هستم و پس اندازی ان چنانی هم ندارم
  اما چون به ماشین و خانه فکر میکردم تونستم هر دوتاشو بخرم
  از یه راهی پولشون درست می شد که خودمم تعجب میکردم
  همیشه مثبت اندیش باشین در تمام احوالات

  [پاسخ]

 43. حوا نوشته است:

  چه قدر جالب بود . هم مطلب شما آقای پور علی
  هم کامنتی بچه ها…
  واقعا لذت بردم

  [پاسخ]

 44. نگین نوشته است:

  سلام به همه موافقین و مخالفین این نظر.
  من خودم بارها و بارها با این قانون برخورد کردم و خواستم بگم که خیلی جدی بگیرینش.
  این یه راه خوب برای کنترل فکر هم هست.
  فکرای بدتون و نا امیدیاتون رو کنترل کنید و دور بریزین چون این قانون اون چیزی که بهش فکر میکنی و باور داریش بهت تقدیم میکنه
  همتون موفق و شاد باشید

  [پاسخ]

 45. نگین نوشته است:

  من به نظرم سعی کنید همتون مستند “راز” رو ببینید.خیلی سال پیش از شبکه ۴ سیمای ایران پخش شد.
  به نظر من مستند جالبیه که واسه همه مفیده

  [پاسخ]

 46. mahsa نوشته است:

  من مطمئنم اینها همش چرت
  من عشق یکی شدم ۱۰ سال بود می شناختمش از دور فکر می کردم خوبترین آدم دنیاس فقط این تو ذهنم بود به هم پیشهناد دوستی داد با هاش هر روز با هم حرف می زدیم تلفنی ماهی یه بار یا دو بار می دیدمش بهش ایمان داشتم که بهترین آدم روی زمین ولی بعد یه سال فهمیدم هر چی بهم گفته دروغه فقط می خاسته با دوستاش مسخرم کنه هر بار که باهام حرف میزده دوستاش هم گوش می دادن و فقط هدفش مسخره کردنم بوده .
  این قانون چرت چون من با اون یه کلمه هم دروغ نگفتم و فکر هم نمی کردم اصلا به مغزم نمی خورد اینقد در حقم بد باشه و دروغ بگه چون اصلا فکر نمی کردم اینقد آدم بدی باشه

  [پاسخ]

  اهورا پاسخ در تاريخ ژوئن 14th, 2015 6:31 ب.ظ:

  سلام مهسا این بر میگرده به فکرا و ترسای کوچیک خودت از اون آدم که بعدها احتمالا بیشتر شده.یعنی بعد مثلا ۵ ماه که باهاش دوست بودی فکر کردی نکنه اون بهم دروغ بگه و به مرور این فکرت بیشتر شده.
  اگه با اعتماد بنفس مطمن باشی تو خوبی و اون آدم باهات کاملا صادقه هیچ وقت ازش دروغ و دغل نمیدیدی حتی اگه اون آدم منفی ترین آدم کره زمین باشه.
  یادت نره هر کدوم از آدمهایی که باهاش رابطه داریم به خودی خود بد نیستن بلکه آینه تفکرات و احساسات درون خودمون هستن که بهمون منعکس میشن

  [پاسخ]

 47. راحله نوشته است:

  سلام بسیار عالی بود پیشنهاد میکنم به همه , برای تکمیل اطلاعات خودشون از جانب راز حتما مجله راز را هر هفته مطالعه نمایند واقعا معجزه میکند.

  [پاسخ]

 48. پریسا نوشته است:

  سلام . من به قانون جذب اعتقاد راسخ دارم . شوهر من اصلا اجاره کار کردن به من از اول ازدواجمون نداده بود ولی من همیشه به محل کارم و دوستانم فکر میکردم و بعد از یک سال اوضاع یه جوری شد که الان من سرکارمم هستم خوشحال و راضی . من همیشه حتی وقتی مجرد بودم تصور میکردم یه دختر خوشگل داشته باشم با اینکه خودم دختر زیبایی نیستم خدا به من دختر داده که فوق العاده زیباست این هم از قانون جذبه . یا تصور یه خونه بزرگ داشتم که تا ۸۵ درصد جور شده با اینکه با حدقل حقوق زندگی میکنیم . برای خیلی چیزای دیگه هم استفاده میکنم خیلی هاش میشه . کتاب کیمیاگر رو هم بخوننین خیلی کمک میکنه . در ضمن من یک هفته است دارم روی یه موضوع دیگه از قانون جذب کمک میگیرم که سال بعد مشخص میشه برام دعا کننین اگه به صلاحم هست بشه حتما بهتون خبرش و میدم .

  [پاسخ]

 49. پارسا نوشته است:

  با سلام؛
  من کاملا به این قانون اعتقاد دارم اما متوجه نمیشم دقیقا بأید چیکار کنم؟؟؟ یکى وتور خدا بگه!!!!!!

  [پاسخ]

 50. اميرحسين نوشته است:

  سلام- یه چیزو فراموش نکنید اونم اینکه هر چیزی رو نمیشه جذب کرد دقیقا منظورم قوانین الهیه که جای هیچ تردیدی درموردش نیست-مثلا شما در طبقه ۱۵ ساختمان اقدام به خودکشی میکنی اگه بخوای تصور کنی که پرت کردن خود از این ارتفاع با تصور والهام از قانون جذب مانع مرگ میشهباید به صراحت بگم کاملا اشتباه فکر میکنی…یه مثال عامیانه تر: خانمی با فرد معتاد سابقه دار و بی بند وبار واراذل ازدواج کند نباید منتظر خوشبختی باشد چون اینم یه جورایی از قوانین الهیه اس….پس نتیجه گیری کنیم: خواسته هاتونو با علم واگاهی کامل انتخاب وبعد روش تمرکز وجذبش کنید
  یاعلی…

  [پاسخ]

  اهورا پاسخ در تاريخ ژوئن 14th, 2015 6:39 ب.ظ:

  سلام دوست عزیز اهورا هستم
  در جوابتون باید بگم در هر دو مورد قانون جذب کار میکنه
  نمونه اولش آدمهایی مثل دیوید کاپرفیلدن.البته منظورم شعبده بازا نیستن بلکه آدمهای با قدرتهای خارق العاده که تو مستندهای بعضی شبکه های ماهواره ای خارجی میشه دیدشون
  دومیش داستان ۱۰۰۰ زن و مرده که با ازدواجی به مراتب بدتر از مثال شما با استفاده از قانون جذب به خوشبختی رسیدن

  [پاسخ]

  مارال پاسخ در تاريخ جولای 18th, 2015 5:23 ق.ظ:

  من به این قانون اعتقاد دارم..فقط یه سوالی هست واسم من چند ماه پیش پیش یه ادمی رفتم که سرکتاب باز میکنه ..به کارش اعتماد دارم اما گفت فلانی ازدواجش سنتی..گفت مگر اینکه معجزه ای بشه ..الان نمیدونم که قانون جذب واسش استفاده کنم یا بی فایدس

  [پاسخ]

  مارال پاسخ در تاريخ جولای 18th, 2015 5:27 ق.ظ:

  و اینکه بعضی وقتها وقتی مثلا به یک مهمهونی یا اتفاقی که فکر میکردم میخواد ببفته نمیشد ترسی توش نداشتم اینقدر ای اتفاق میافتاد حتی واسه دوستام که واسه یه موضوعی میگفتیم زیاد حرفشو نزن که نمیشه

 51. منا نوشته است:

  من همیشه به هر چی فکر میکردم اتفاق می افتاد، همیشه به خودم میگفتم چرا اینجوری، تا اینکه فهمیدم این یه قانون هستش از اون به بعد سعی کردم به مسائل مثبت فکر کنم، فقط کافی ذهن قدرت تصویرسازی بالایی داشته باشه، اگه قدرت تصویر سازی ذهن بالا باشه اون مسئله ای که فکر می کنید فقط با معجزه اتفاق می افته حتما به کمک تصویرسازی ذهنی به وقوع می پیونده، من نمی دونستم قانونه وقتی تو فاز منفی بودم به چیزای بد فکر میکردم و عینا اتفاق می افتاد

  [پاسخ]

 52. محمد زندیه نوشته است:

  با سلام.
  من سالها پیش بدون اینکه بدونم از این قانون استفاده کردم.امروز که این مطلب رو مینویسم حدود ۲ ماه هست که شرکت خودم رو تاسیس کردم. ۴ سال هست که ازدواج کردم.تمام اتفاقهایی رو که توی این ده سال اخیر برام افتاده همان افکاری بود که در سنین ۱۰ تا ۲۰سالگی هر روز و هر لحظه بارها و بارها توی ذهنم مرور میکردم. تمام اون چیزهایی که توی ذهنم آورده بودم به همان ترتیب اتفاق افتاد. باورش شاید مشکل باشه. اما زندگی من اونی شد که در ذهنم ساخته بودم.شاید ۵ درصد اون افکار اتفاق نیفتاد.زندگی من به دست خودم ساخته شد.به امید دیدار تمامی شما در بلند ترین نقطه زندگی. شاد باشید.

  [پاسخ]

 53. Maryam نوشته است:

  سلام، من یه دختر ۱۶ ساله ام.. تمام دنیا و هدفم خلاصه شده توی پذیرفته شدن در رشته ی داروسازی دانشگاه اصفهان.. از قانون جذب میخوام استفاده کنم تا موفق بشم میدونم که همین خواسته ی من، همین بزرگترین رویای من، کوچکترین معجزه ی خداست
  برای همه دعا میکنم که به هر خواسته ای که دارن برسن، شما هم اگه شده یه لحظه تو دلتون برای این دختر که همه ی آرزو و امیدش به آینده ست دعا کنید
  ” برای کسی که تصمیمش را گرفته دو راه وجود دارد: یا پیروزی،یا مرگ…” فقط یه لحظه از خدا بخواین که تو اوج جوونی سرانجامم تلخ نشه..

  [پاسخ]

 54. شاهین نوشته است:

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت
  سایت بسیار مفیدی دارین و مطالب کاملا کاربردی هم ارائه میدین
  بنده میخاستم تجربه شخصی خودم رو بصورت خلاصه بگم
  یه روز داشتم به یه کاری که خیلی علاقه دارم ( موفقیت شغلی و بازار یابی ) فکر میکردم تو ذهنم تصویرشو هم ساختم بعدش بخودم گفتم ای بابا فلانی تو اینکاره نیستی با اینکه از نظر منطقی میدونستم کار بسیار راحتیه ولی انگار بخودم نمیدیدم که بتونم انجامش بدم
  بعدش یک دفعه یه چیزی رو متوجه شدم اونم اینه که مهم نیست به چی فکر میکنی یا چه تصویری در ذهنته مهم اینه که خودتو چطور میبینی تصویری که از خودت داری مهمه من تمام روز به موضوع مورد نظرم فکر میکردم ولی عملا هیچ موفقیتی نداشتم چون از خودم تصویر غلطی داشتم تصویر سازی به تنهایی کافی نیست تا به خودت ایمان و باور نداشته باشی کاری صورت نمیگیره
  مهم نیست کی بودی کی هستی و کی میخای بشی
  از خودت چه تصویری در ذهنت داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  تو همون تصویر هستی تو همون باور هستی ضمیر ناخوداگاه همون تصویر و باور رو جذب میکنه و اجرا میکنه چه بخای چه نخای!!!!!!
  از خودت یه تصویر جدید و دلخواه در ذهنت شکل بده بذار ضمیرت ازش عکسبرداری کنه و در بایگانیش ذخیره کنه تا تو رو تبدیل به شخص دلخواهت کنه این تصویر هر چی واضح تر و دوام بیشتری داشته باشه ضمیر قوی تر جذبش میکنه و با قدرت بیکرانش تبدیل به واقعیتش میکنه
  با تشکر……….

  [پاسخ]

 55. parisa نوشته است:

  سلام
  ببخشید میشه منو از شک در بیارین…؟؟میشه با قانون جذب به کسی ک دوس دایم برسیم؟؟یه چیزیه ک همه فک میکنن غیر ممکنه….اخه ی فرد معمولی نیس.من میدونم رسیدن ب این هدف انرژی زیادی میخواد
  میشه با قانون جذب اینکارو کرد؟؟

  [پاسخ]

  Newsha پاسخ در تاريخ ژوئن 8th, 2015 7:17 ب.ظ:

  من این کارو کردم و جواب داده
  من کسی رو جذب کردم که از من متنفر بود ۱۲روز بیشتر طول نکشید و خودش اومد سمت من
  مطمین باش میشه فقط باید عشق درونت رومهار کنی تا بتونی درجهت خواسته هات ازش بهره ببری

  [پاسخ]

  hoora پاسخ در تاريخ جولای 26th, 2015 3:33 ب.ظ:

  جوابت برام خیلی مهمه میشه دقیقاً بگی چیکار کردی؟

  [پاسخ]

  م ش پاسخ در تاريخ جولای 15th, 2016 9:19 ق.ظ:

  سلام .
  لطف میکنی دقیق یگی که چه کاری انجام دادی ؟برام جالبه .
  ممنون
  اگر میشه ایمیل کن برام

  [پاسخ]

  £&R پاسخ در تاريخ نوامبر 29th, 2016 12:14 ق.ظ:

  سلام دوست عزیز میشه بگید چیکار کردید به کمکت نیاز دارم.ممنون

  [پاسخ]

 56. هستی نوشته است:

  سلام خدمت همه ی دوستان عزیز من خودم واقعا به این قانون به عبارتی ایمان دارم شماهم شده حتی یک بارامتحانش کنید فقط کافی تمام افکارمنفی رو یه مدتی کناربزارید بعد متوجه میشید که عین حقیقته مطمین باشید….

  [پاسخ]

 57. مجتبی نوشته است:

  سلام خدمت همه دوستان من از سال ۸۶ دارم با این قانون زندگ میکنم ازشما خواهش میکنم باورش کند اعتقاد داشته باشید ضررنمیکنید ما اشرف مخلوقاتیم از فکر و ذهن میشه استفاده های بالاتری برد تنها مشکل اینجاست بخاطر مشغله زندگی بایستی مدام به خود یادآوری کنیم که هدف چی هست نظر من این هست که به هم یادآوری کنیم هرکس مایل هست نظرش رو واسم بفرسته موفق باشید

  [پاسخ]

  نام شما... پاسخ در تاريخ ژوئن 15th, 2015 12:05 ق.ظ:

  سلام مجتبی با نظرت موافقم.هر روز چند صفحه کتابهایی در خصوص قانون جذب بخونیم یا کتابهای صوتی گوش بدیم چند ماه مطالعه و گوش دادن به نکات مثبت ضمیر ناخوداگاهو برنامه ریزی جدید میکنه و ایمانمونو بیشتر میکنه

  [پاسخ]

 58. Newsha نوشته است:

  باسلام
  من یک سوالی دارم
  من سالهاست که از قانون جذب استفاده میکنم و مدت زمانی که طول میکشه به خواسته ام برسم ۵الی۱۰ روز هست
  میخوام بدونم چطور میشه مدت زمان رسیدن به خواسته ام رو کمتر کنم مثلا ۲روزطول بکشه تابه خواستم برسم
  آیا اصلا امکان داره اگه داره لطفا برام شرح بدین
  باتشکرفراوان

  [پاسخ]

  مجتبی پاسخ در تاريخ ژوئن 16th, 2015 3:13 ب.ظ:

  با
  سلام خدمت شما دوست عزیز همه چیز بسته به خودتون هست که تاچه حد برروی فکر وخواسته خودتون تمرکز داشته باشیدتمرکز داشته باشید

  [پاسخ]

 59. ahuraa نوشته است:

  سلام نیوشا جان.خوش به حالتون ۱۰ روز خیلی زمان خوبیه.بابت این دستاورد هر روز خدا رو شکر کنید.خیلیها حتی تو ۱۰ سالم نمیتونن به خواسته هاشون برسن.با شکر گذاری از این موهبتی که نصیبتون شده زمانش به مرور کمتر میشه.
  خوشحال میشم باهاتون بیشتر در تماس باشم تا از تجربیاتتون استفاده کنم

  [پاسخ]

 60. مجتبی نوشته است:

  لام خدمت همه دوستان من از سال ۸۶ دارم با این قانون زندگ میکنم ازشما خواهش میکنم باورش کند اعتقاد داشته باشید ضررنمیکنید ما اشرف مخلوقاتیم از فکر و ذهن میشه استفاده های بالاتری برد تنها مشکل اینجاست بخاطر مشغله زندگی بایستی مدام به خود یادآوری کنیم که هدف چی هست نظر من این هست که به هم یادآوری کنیم هرکس مایل هست نظرش رو واسم بفرسته موفق باشید

  [پاسخ]

 61. گيسو نوشته است:

  سلام …بابت مطالب واقعا تشکرمیکنم.اینا اثبات شده.دختر خانومایی ک میخوان کیس موردنظرشونو جذب کنن.شما باید بدونین بزور نمیشه کسیو جذب کرد.حتما باید ازخدا بخواین اگه صلاح میدونه براتون جور کنه.شاید طرف تو سرنوشت شما نیس شاید بااون خوشبخت نشین.پس قبل جذب حتما ازخود خدا بخاین

  [پاسخ]

 62. مارال نوشته است:

  اما به نظر من ما هر کسی رو که بخوایم میتونیم جذب کنیم درسته خدا صلاح بدونه اما من خودم با …..دوست بودم که واقعا تو دوستی مغرورو بی تفاوت بود با این که از من پایین تر بود همیشه میگفتم مردم شانس دارن یک دفتر داشتم توش مینوشتم مثلا ……عاشق منه فقط به من فکر میکنه سعی میکردم به جمله هام فکر کنم با اینکه زیادو مدام تمرکزم روش نبود اما جواب داد به حدی رسید که من خودم از زندگیم بیرونش کردم الان که یکسال از جدایی مون گذشته اون هنوز به من فکر میکنه..یادمه یبار قهر کردیم (این که میگم شاید واسه بقیه طبیعی باشه اما واسه من نبود چون واقعا دوست من غدو بی اعتنا بود) قهرکریم من به جای گریه و اه وزاری احساسذکردم هنوز هست تو متن اس ام اس میزدم ..سلام دلم برات تنگ شده ..شاید باور نکنین اما بعد چند روز همین اس ام اس بهم داد..فقط این نبوده تجربه زیادی داشتم ..انرزی منفی جز غم و ناراحتی هیچی نداره..کاره سختی هم نیس باور داشته باش فقط خودتو تجسم کن به چیزی که خواستی رسیدی..تو سختی بگو هیچ یک از اینها تکانم نمیدهد..خداوندشبان من است ..موفق باشید..

  [پاسخ]

 63. نگار نوشته است:

  سلام/من عاشق پسری بودم/اولابهم ابراز علاقه میکردم/الان منوتنها گذاشته ورفته/میتونم کاری کنم عاشقم بشه وبرگرده/باسپاس ازشما

  [پاسخ]

 64. شیرین نوشته است:

  سلام دوستای مثبت
  من یه رابطه عالی داشتم. همه چیز خوب بود و ما واقعا جفت هم بودیم. یکدفعه اون گفت منو نمیخواد!!! و من رو با حرفاش در هم شکست و وقتی که دید حالم بد شده گفت مگه چیه همه همینطوری یه روز دوست میشن یه روز بهم میزنن. در حالی که واقعا خوب بودیم باهم. کلی هم به حال زارم ترحم کرد. و این منو بدتر کرد. به نظرتون میشه جذبش کنم؟ تازه ۴ روز از این ماجرا گذشته

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ آگوست 15th, 2015 8:46 ق.ظ:

  شیرین خانم خودت اینو جذب کردی که از زندگیت بره بازم میتونی جذبش کنی که برگرده

  [پاسخ]

  بنامین پاسخ در تاريخ فوریه 1st, 2017 10:32 ب.ظ:

  سلام و خسته نباشید , این قانون برای من اثبات شدس,چیزایی که خواستمو جوری بهم رسیده که اصلا فکرشو نمیکردم.
  یکیش مثلا من سه سال دنبال یه دختری بودم عاشقش بودم نمیتونستم باهاش حرف بزنم چه برسه بتونم دوست بشم,اقا واقعا وقتی من با این قانون اشنا شدم سعی کردم تصور کنمش حسش کنم با لذت مثل اینکه الون دارمش بخدا بهش رسیدم تقریبا چند هفته بعد این اولین معجزه ی زندگی من بود

  [پاسخ]

 65. Atiiii نوشته است:

  سلام من به قانون جذب ایمان دارم یادمه چند سال پیش خودمو در این سنم تصور میکردم که دانشجوی ارشد هستم و الان این اتفاق افتاد… تصور میکردم که عشقم دارای موقعیت شغلی خوبیه و حتی براش اسم دلخواهمو گذاشتم جالب این جای واقعا اتفاق افتاد شخصی با همون اسم و مشخصات!!!!!!!! هر چند بعد از مدتی بدلیل استرس بیش از و نگرانی خودم باعث جدایی مون شدم…. اما میگم اصلا نگران نیستم چون از ته دل به قانون جذب ایمان دارم و میدونم بر میگرده…. چون هر چیزی رو تصور کردم بدستم رسیده حتی از چیزی هم ترسیدم به سرم اومده…. هر آدمی میتونه بهترین تصمیم های زندگی شو عملی کنه فقط ایمان داشته باشید و فکر کنید

  [پاسخ]

 66. ماندانا نوشته است:

  من نمیتونم این قانون رو باور کنم به دو دلیل یک این که خودک تا به حال هیچ چیزی ازش ندیدم و دو اینکه برای مثال بچه ای که مادر زاد فلج مغزیه آیا خودش این رو جذب کرده؟ یا میتونه چیزی رو از این به بعد جذب کنه؟ نه پس من این قانون رو رد میکنم

  [پاسخ]

  Maede پاسخ در تاريخ دسامبر 27th, 2015 12:40 ب.ظ:

  بحث جذب و راز برای کسی هست که خداوند قدرت و اراده تصمیم گیری و جذب اتفاقای خوب رو به خودش داده نه کسی که خدا از اول خواسته فرشته گونه رو زمین بذاردش، در ضمن اون فلج مادرزاد جذب والدینش بوده خودش یه قربانیه، وقتی مادر دچار بار منفی و غم شدید باشه بوجود اومدن یه بچه سالم یه معجزست.

  [پاسخ]

 67. sara نوشته است:

  سلام.من یه دختر متولد ۱۳۷۴ هستم و هنوز ۲۰ سالم نشده،من دوست دارم قدم بلندتر بشه در حد ۱۰تا۱۵ سانت.به نظر شما من باید چیکار کنم از کجا شروع کنم؟لطفا بهم کمک کنید،من زیاد وارد نیستم.ممنونم از سایت خوبتون

  [پاسخ]

 68. دیاکو نوشته است:

  سلام وجود داره من بدستش اوردم شاید نزدیک ۶ یا ۷ سالی عاشق استقلال مالی بود چه از نظر قدرت کاری چه از نظر رفاه مالیو بدنبال زدن یه کارخونه شدم بدون هیچ سرمایه ای ولی چطوری نمیدونستم همیشه ارزو داشتم با کسی اشنا بشم و راهنماییم کنه شاید باورتون نشه یه روز با کسی اشنا شدم که بصورت حاشیه چیزی در مورد فکر و ایده ام گفت و من یه شب خواب به چشمام نیومد شاید بگم نزدیکای صبح بود وهمش ناخوداگاه تجسم کار و سرمایه ای که مدنظرم بود میکردم.تا اینکه نزدیک یه هفته نشد که من اهدافم وواسم روشنکردنو تا الان که یه ساله از اون ماجرا میگذره ارزوی و که سالهاداشتم داره بدستم میاد که قریب به ۹۹درصد اونو بدست اوردم ارزوم زدن یه کارخونه بود بدون هیچ سرمایه ای الان هم زمین ۲۴۰۰ متری و دارم هم جواز و هم شرکتی که دوست داشتم به اسم خودم بزنم و کسی که دنبال کارام و تسهیلاتی که میخوام…..باورش کن این وجود داره.

  [پاسخ]

 69. Maryam نوشته است:

  با سلام من یه سوالی داشتم جرا وقتی جذب انجام میشه یعنی موقعی به هدف مورد نظر میرسی سریع اون جذب محو میشه واز بین میره یعنی به نتیجه و سرانجام کامل نمیرسه زود ونیمه کاره از بین میره یا یه مساله ای بیش میاد از بین میبرش امیدوارم کسی باشه جواب بده

  [پاسخ]

 70. الی نوشته است:

  آیا علم قانون جذب رو ثابت کرده؟ من چند وقتی هست مشغول تحقیق درباره این موضوع هستم که قانون جذب علمی هست یا خرافه.

  [پاسخ]

  + پاسخ در تاريخ ژانویه 5th, 2016 8:53 ب.ظ:

  آیا تا حالا سعی کردی به جای مطالعه در موردش از ته قلبت به خاطر خودتم شده باورش کنی تا حقیقت رو ببینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  فقط یک بار امتحانش کن بعد نظر بده

  [پاسخ]

  بنامین پاسخ در تاريخ فوریه 1st, 2017 10:35 ب.ظ:

  تو فقط امتحانش کن و بهش اعتماد کن

  [پاسخ]

 71. مهدی نوشته است:

  قانون جذب قانون باوره.
  در قانون جذب ۳مرحله وجود داره:درخواست.باور .دریافت.
  درمرحله اول باید کاملا مشخص کرد خواستار چه چیزی هستیم.درمرحله دوم باید باور داشته باشیم باور یعنی انتظار ورود آنرا به زندگی داشته باشیم مثلا فردی بود خواستار همسری بود او تمام کارهای خواستن تجسم و…را انجام میداد ولی به خواسته خودش نمیرسید تا اینکه قانون انتظار یا همان تدارک را اجرا کرد به این صورت که او همیشه ماشینش را در وسط پارکینگ پارک میکرد ولی اینبار ماشین را در یک طرف پارک کرد تا جا برای خودروی همسر آینده باشد اوهمیشه لباسهارا در جا لباسی در وسط آویز میکرد ولی اینبار لباسهارا در یکطرف آویز کرد اوهمیشه در وسط تخت میخوابید ولی این بار در یک طرف میخوابید در هنگام شام خوردن بشقابی را در طرف دیگر میز برای همسرش میگذاشت تا اینکه چند هفته گذشت دوستش برای استخدام به شرکتی رفته بود که با دوستش به آن شرکت رفت و با رییس شرکت آشناشد و او ۲۰۰ویژگی که از همسرش داشت ۱۹۰ویژگی در او بود و مرحله سوم دریافت است

  [پاسخ]

 72. mohammad نوشته است:

  میان خواسته ی شما در قانون جذب و معجزه ی خداوند دیواری وجود دارد به اسم ایمان.فقط کافی ایمان داشته باشی،بعد می بینی که تمام کائنات در اختیار توست و محال ترین ها ممکن می شه……..

  [پاسخ]

 73. ساسان نوشته است:

  سلام من حدود ۲سالی میشه که از این قانون استفاده میکنم اما فقط برای خواسته های کوچیک جواب داده تا الان.چند ماهی میشه که یه آرزوی بزرگ دارم اما اصلا مشکلم بزرگ و کوچیکی خواستم نیست یعنی نمیگم چون این خواستم بزرگتره حتما بیشتر طول میشکه اما من خیلی دوست دارم وارد کار تجارت بشم ولی چند وقته هرچی تلاش میکنم نه جوابی نه نشونه ای هیچی پیدا نمیکنم خیلی فکرم درگیره میخواستم ببینم اقدام باید چطوری باشه این برای من یه سوال بزرگه واقعا که آیا باید اقدام آگاهانه باشه یا ناخودآگاه(الهام شده) چون من بیشتر چیزایی که تا الان جذب کردم یا دیگران جذب کردم اقدام غیر ارادی بوده یعنی کائنات همه چیزو ترتیب داده و خیلی راحت جذب شده اما این خواستم هنوز خبری ازش نیست خیلی از مقاله ها هم نوشتن که اگر اقدام کنیم یعنی ایکنه به کائنات اعتماد نداریم باید بذاریم کائنات کارو انجام بده و اگه اقدامی هم قرار بود انجام بدیم کائنات ما رو هدایت کنه.نمیدونم چون خودم اقدام میکنم جواب نمیگیرم نمیدونم واقعا چیکار کنم!!!

  [پاسخ]

 74. محمد نوشته است:

  قانون جذب چیزی نیست جز همان دعا که در دین داریم و با یک نام دیگه مطرح میشه. دقت کرده باشید روشهای دعا کردن همان است که در قانون جذب گفته میشه

  [پاسخ]

 75. م ش نوشته است:

  سلام
  من به این قانون باور دارم وقتی تمام تمرکزم رو افکار مثبت میذارم زود جواب میده .یه چیزی هس اینکه وقتی یه بار خواستتو بیانش کنی و رهاش کنی هم زودتر جواب میده خصوصا چیزهای کوچک. حتی اگه عکس چیزی رو که میخای مثلا گوشی مدل خاصی اگه اونو از جایی در بیاری و نگه داری بازم بهش میرسی .من یه خواسته بزرگ دارم ولی همش استرس دارم و تا یکم جلو میرم یه ناامیدی میاد سراغم .

  [پاسخ]

 76. 6pay6dar6 نوشته است:

  سلام و درود بر شما که اینقدر مشتاقید.میخوام چند تا نکته رو بگم که اگر خدا بخواد کمکتان کند اول اینکه بهتره بدونید چجوری کار میکنه تا بهتر بفهمیدش ببینید اگه انسان رو تجزیه کنید …سلول،مولکول،اتم و در اخر میرسید به انرژی پس ما انرژی هستیم و اگر دنیای خود را هم تجزیه کنید همین روند پیش می اید پس ما با دنیای اطرافمان به طور نامحسوس در ارتباطیم و فکر ما که از نوعی انرژی تشکیل شده زمانی که از ذهن ما ساطع میشه نقشه ای رو حمل میکنه که همون خواسته ی ما هست و اینو به کاینات تحمیل میکنه به همین سادگی تشکر

  [پاسخ]

 77. كامبيز نوشته است:

  من آنقدر قوی به خریدن یک ماشین فکر کردم و گویی تک تک سلولهای بدنم آن ماشین رو میخواست و باورتون نمیشه که زیر ١ ماه آن را به دست آوردم من زمانی که به خریدنش فکر کردم حتی ١ میلیون تومان هم نداشتم اما کمتر از ١ ماه ٣٣ میلیون از آسمون واقعا رسید و خریدمش ،،، اگر تمام سلولهای بدنت بخواد ماشین که سهل است ١٠٠ هکتار زمین هم میشه به دست آورد

  [پاسخ]

 78. افسون نوشته است:

  من اواخر اسفند گذشته،سر کلاس درس،واسه دوستم ی کارت عروسی نوشتم و توش تاریخ ازدواجشون رو نیمه تیر زدم.
  اون موقع دوستم تنها بود و هیچکس تو زندگیش نبود.
  بهش قول دادم ک اتفاق میافته راست فقط میخواستم بهش روحیه بدم.
  چن ماه بعد در حالی ک هردومون اون کارت رو فراموش کرده بودیم.یک روز بعد از تاریخ نوشته شده دوستم ازدواج کرد.
  بعد ازدواجش لاب لای جزوه های دانشگاه اون کارتو پیدا کرد و بمن زنگ زد هر دومون شکه بودیم.
  ارزو میکنم همه ب ارزوهاشون برسن.

  [پاسخ]

 79. یاسمین نوشته است:

  سلام مریم عزیزم.من چیزی که شما گفتی رو تجربه کردم.من فکر میکنم دلیلش زور زدن برای چیزیه که واقعا خواسته اصلی روح مون نیست بلکه خواسته خودآگاه ماست.نظر شخصی من برای کسانی که میخوان به شخص خاصی برسن اینه که فقط دعا کنن چون قدرت دعا بیش از حد تصور زیاده.دعا کنن که اگر فلانی خواست خداست بهشون بده و اگر نیست بهترش.چون اکثرن این عشق ها عشق واقعی نیستن.چرا نیستن؟به خیلی دلایل که یکی از دلایلش اینه که بیشتر افراد با قسمت خودآگاه مغزشون عاشق میشن که راهنمایی ها و عشق ها و …. خودآگاه کلن اشتباهن.چیزی که با زور و تلاش زیاد بدست بیاد برای نگه داشتنش هم باید خیلی تلاش کرد و با کوچکترین فکر منفی از دست میره.چرا؟ چون تکیه ات به شخصیتت میشه نه به نیروی برتر و معجزه گر.البته این یکی از دلایلشه.باید هر لحظه افکارت رو کنترل کنی که اینجوری آدم کم میاره و زندگیش کوفتش میشه و انقدر اون موهبت از دستت میره تا خسته بشی و بگذری ازش.باید برت رو بسپاری به قدرت برتر.برا همینه که اینهمه دوستی های نافرجام و عشق ها و ازدواج های بدعاقبت داریم چون حق الهی خودشون رو طلب نمیکنن و به زور میخوان یکی که حقشون نیستو بدست بیارن.اون دختر خانومی که توی این سایت گفته که توی دفترش مینوشته فلانی عاشق منه و بعد خودش از زندگیش بیرونش کرده خیلی مثال جالبیه چیزی که حقش نبوده رو به زور بدست آورده و با نوشتن و تاثیر روی ناخودآگاهش اما بعد خودش پسش زده.فقط حق الهی و جفت الهی تون رو طلب کنین.روح تون چیزی رو که نخاد به هزار روش پس میزنه.برای ازدواج فقط دعا کنین و نقشش رو بازی کنین(اما آدم خاصی رو نگید) و برای بقیه خواسته ها تلاش و نقشش رو بازی کردن و معجزه کلام…

  [پاسخ]

 80. محیا نوشته است:

  سلام قانون جذب حقیقته بستگی به باور و عشقتون به خواستتون داره من از
  یه خانم مدل زیبا خوشم میومد و به نظرم خیلی ناز و های کلاس بود یه بار که داشتم عکساشو توگوشیم نگاه میکردم یه ثانیه ته دلم خواستم که باهاش دوست باشم چون اخه خیلی به نظرم دوست داشتنی بود باورتون نمیشه دوهفته بعد اونو تو بیکی از بوتیک محله امون دیدم باورم نشد اون یه بوتیک زنونه فروشی تو محل خودمون بازکرده بود محلمون بازاره و واسه خریدواسه همین همیشه شلوغه خیلی فوق العاده بود من تونستم از نزدیک ببینمش اونخیلی مهربونو باشخصیته ولی من هیچوقت بهش نگفتم که میشناسمشو از فالورهاشم نمیدونم چرا شاید حس کردم که یه جورایی به دوستی باهاش نمیخورم و اون چندماه اونجابوتیک داشتو بعدش بستو رفت من جذبش کردم ولی حیف که غرورم نذاشت حتی بگم که بهش احساس خوبی داشتم ولی فک کنم خودشم تمایل داشت که با من دوست شه چون بچه محل ما نیستو یه جورایی به محلمون نمیخورد و میتونستم باهاش دوست بشم و برم بوتیکشو باهم بگردیمو حتی بیاد خونمون این قضیه مال دوسال پیشه اون موقع ها هرچیزی رو که باورمیکردم میدیم الانم جذب جواب میده ولی چونبزرگتر شدم خواسته های به دردبخورتر دارم

  [پاسخ]

 81. محیا نوشته است:

  دوستای گلم تا به دست اوردن خواستتونو سخت و محال بدونین بهش نمیرسین تا دنبال راهی واسه رسیدن بهش باشین به نتیجه نمیرسین دوستای عزیز تا تو کوچه خیابونو و… دنبال خواستتون باشینو حی بگردید و اومدن و نیومدنشو سیریش شید به خواستتون نمیرسین اول خواسترو مشخص کنید باور کنید که بهش رسیدید حسش کنید و همراه و مال خودتون ببینیدش و کلا به حسش کردن ادامه بدید دقیقا تو بهترین موقع به خواستتون میرسین در ضمن تو اون قسمت که میگن رها کردن خواسته ینی اینکه دیگه خواستتو صددرصد مال خودت ببین وخودتو مالک ببین حس مالکیت خواستتو داشته باش و اصلا حتی یه دهم درصدم شک نکن و رها کن شک و تردید و دلهره و تمام چیزایی که تو رو از خواستت دور کنه و منحرف کنه تو لایق ترین و بهترین کسی هستی که میتونه صاحب خواستت باشه کلا با خودت و اطرافیانو همه مهربون و شاد و پرانرژی و خوشحال از رسیدن به خواستت باش اونقدی که مثه موم به خواستت تسلط داشته باشی تا اونو کمتر از ارزش خودت نبینی بهش نمیرسی
  فقط باید اونقدی به خواستتون نزدیک باشینو تصورش کنین که انگار همین حالا باشماس
  خوشحالی و ذوق لحظه ی رسیدن بهشو نشون بدید به خاطر به دست اوردنش خوشحال باشید و خدارو از ته ته دل شکر کنید باید جذب همه چیز تونظرتون به راحتیه خریدن دو کیلو پرتقال ابدار باشه رسیدن
  به خواسته ها راجب اغذیه و خواسته های کوچیک خیلی سهل و اسون به نظر میاد پس اسون جذبش میکنیم باید رسیدن به قبولی ـیه مدرک ـیه ماشین ـیه همسرـیه خونه باید تو باور و ذهنمون به اسونی به دست اوردن غذای دلخواهمون باشه دوستان من تا ذهنتون باور نکنه که اون خواسته لایق شماست و شما حتما میتونید داشته باشینش بهش نمیرسین باید هرچقدم که خواسته دست نیافتنیه اونو تو دستای خودمون و همراه خودمون و مال خودمون ببینیمش برای منم اوایل سخت بود ولی الان رسیدن به همسر ایده الم که همین الانم سایشو بالا سرم حس میکنم و خیلی خوشحالمو ذوق دارم که بهش رسیدم من خودمو متاهل فرض میکنم باورتون میشه که بگم برام سخته که بگم حتما میاد چون اون واقعا اومده به دنیای من و من الان زندگیم متفاوت از گذشته اس حسش میکنم باهاش حرف میزنم وواقعا حس میکنم که دستامو با دستای مردونه اش میگیره و اون حس لحظه ی خوشحالی رسیدن بهشو دارم و باهم راه میریم لحظه های خندیدنمونو تصور و حس میکنم لحظه هایی که با هم میدوییم و به نفس نفس زدن میافتم لحظه هایی که باهام شوخی میکنه و لوسم میکنه و… درضمن من کیس خاصی رو مشخص نکردم که حتما اقای به فرض x باشه یه سری خصوصیات ظاهری اخلاقی رفتاری و…به صورت مثبت لیست کردم و هزار درصد مطنم به زودی باهم خواهیم بود

  [پاسخ]

 82. نازنین نوشته است:

  سلام خانوم محیا درست میگن ولی رها کردن خواسته در قانون جذب تعبیر دیگه ای هم داره
  وقتی که خواسته رو تصور میکنی و همش بودنشو حس میکنی و واقعا به دنیات میاد و ضمیر ناخوداگاهت باورش میکنه و وجودشو میپذیره یه جوری اون خواسته برات عادی میشه و صددرصد بودنش برات تو ذهنت حتمی و عادی میشه که خودت تو این حالت خودت خود به خود خواسته رو رها میکنی چون اونو هر لحظه قابل دسترسی برای خودت میبینی و موم شده تو دست خودت ولی توجه کنید عشق به خواستتون تو تصورات و باورتون باید عشق سوزان باشه و اون هیجان عشقو باید حس کنید جوری که خوشحالی و مستی و دیونگی رسیدن به خواسترو از عمق قلبتون حس کنید و صددرصد اگه مراحلو درست و عمق انجام بدین به همه ارزوهاتون میرسین فک کنم توضیحات خانم محیا و من مکمل باشه و اینکه اگه کاملا و عمیقا متوجه نوشته منو ایشون باشین و و کاملا درکش کنید و درست و دقیق انجامش بدین همه ارزوهاتون تحقق پیدا میکنن خلاصه جذبو دوباره میگم
  اول مشخص کنید چی میخواید جزئیاتش رو دقیق مشخص کنید بعدش بنویسیدیش که خواستتون با سند باشه
  و باور کنید. حس کنید . تصور کنید .شکر کنید و مدتی به عشق با اون خواسته سپری کنین بعدش رها کنین و باخودتون و مردم مهربون و با احترام برخورد کنین موفق باشین ایشالله همیشه دل خوش داشته باشین و به ارزوهاتون برسین ممنون

  [پاسخ]

 83. نازنین نوشته است:

  وقتی که ارزو رو خواستتنو کاملا مشخص کردید دیگه برای رسیدن بهش جهت و راهنما ندید چون کائنات خیلی زرنگتر و قوی تر از شماست و کارشو خودش بلده فقط بادادن راه حل به ذهنتون رسیدن به خواستتونو عقب میندازین و تو کار کائنات مداخله میکنن و این باعث میشه کاعنات کارتونو درست نکنه مثلا نگین الان که دارم میرم عروسی جفت روحیمو پیدا کنم یا اینکه تو دانشگاه باهاش اشنا شم و یا حالا هرچی اگه همه کارا رو درست و دقیق انجام بدین کائنات از بهترین روش وبهترین راه و بهترین مو قع اش خواستتونو براورده میکنه و شما رو به خواستتون میرسونه کافیه به کاعنات پیشنهاد و راهنما نشون بدی اونوقت کار نمیکنه پس به کائنات جهت و راهنما و علائم ندیدن که با چه روشی به خواستتون برسین که با اینکار جذبو خراب میکنن و تو انرژی و نیروی کوانتومی و جذب پارازیت میندازین

  در کل هیچ کاری با چجوری به هدف رسیدنتون نداشته باشین عاشق خودتون بشین و پر از انرژی مثبت باشین و همرو دوست داشته باشین از ثانیه ها لذت ببرین و ادمی بشین که پر عشق و محبته و قلب پاک و ذهن تمیز و لطیف داره خدارو سپاسگزاری کنین و پر عشق بشین اونوقت زمین و اسمون نعمت هاشونو براتون میبارن و طبیعت خودش میخواد کاری در حقتون کنه پس ارزوهاتونو براورده میکنه به خاطر تمیزی قلب و عشقتون و مهربونیتون با مردم و خودتون و تمام مخلوقات خدا باید با گیاه و حیونو زمینو هوا و… همه چی با عشق رفتار کنین مثلا زمینو کثیف نکنین هوا رو با سیگار کشیدن کثیف نکنین و…

  [پاسخ]

 84. گلی نوشته است:

  سلام منم به قانون جذب ایمان دارم.سالهاست کسی رو دوست دارم .یه مدت با هم قهر کردیم رهاش کردم برگشت اما همیشه از ابتدای رابطمون تو ذهنم این تصور رو داشتم که جدایی سخت بینمون اتفاق می افته و دوباره بهم می رسیم باورتون نمیشه ۲ ماه عقد کرده هرچند در مرز دیوانگی ام و تمام شهر غم رو تو صورتم می خونن اما ایمان دارم اینبار دوباره خیلی زود و همیشگی بر میگرده.دعا کنید واسم که دارم دیوونه میشم

  [پاسخ]

 85. ساغر نوشته است:

  سلام بچه ها من دو ساله باکسی که خیلی دوسم داره ارتباط دارم اوایل دوستیمون دوستش نداشتم و بخاطر من خیلی گریه میکرد بهم پیشنهاد ازدواج داد مجبوری قبول کردم و کم کم بهش علاقه پیدا کردم و الان خیلی دوسش دارم و دوستش داشتنمون ذره ای کم نشده ولی اون بخاطر ی مسائلی از ازدواج پشیمون شد ولی بخاطر این مسأله گاهی گریه میکنه و هنوز دیوانه وار دوسم داره وتوی رابطمون هیچی واسم کم نمیذاره الان خیلی دوست دارم بهش برسم دوباره بهم پیشنهادازدواج بده چون خیلی پسر خوبیه و نمیخوام از دستش بدم، چکار کنم؟

  [پاسخ]

  نازنین پاسخ در تاريخ آوریل 1st, 2016 3:04 ق.ظ:

  سلام باید بتصورکنی و باورکنی که اون موانع و مساعل که باعث شده منصرف از ازدواجتون بشه همه از بین رفتن
  والان خوشحال و خوشبخت کنارته و عاشقانه باهم ادامه میدین واینکه تو تصوراتت روز عروسیتونو ببین وبچه دارشدنتونو تصور کنوپیرشدنتونم تصور کن حتی
  جذب موفقیتتم بستگی به ایمان و باورت داره اگه معتقدقلبی نباشی وجذبو نفهمیده باشی درکش نکرده باشی و بهت نفوذ نکرده باشه نمیشه جذبش نمیکنی

  [پاسخ]

 86. مینا نوشته است:

  سلام.امیدوارم تک تک ثانیه های زندگیتون شادباشید.همون طور که من تا۵روز پیش بودم.کسی که باتمام وجود دوسم داشت بعدازیکسال خواست تاازش جدابشم وفراموشش کنم.چون توآیندش جایی ندارم وممکنه ازایران بره بهش گفتم بدون تو میمیرم ودست به خودکشی میزنم اما اون اعتنایی نکرد.همیشه ترس ازدست دادنشو داشتم و خیلی وقتاباتفکراتم فقط باعث ناراحتیش شدم ومطمئن اگ رفته بخاطر تفکرات منفی من بوده وگرنه اون زندگیشم بامن تصورمیکرد.تازه چن روزه با کتاب راز وقدرت جذب آشناشدم.عاجزانه ازدوستانی که نتیجه گرفتن میخوام ک راهنماییم کنن تادوباره جذبش کنم.وقتی بااین قدرت آشنا شدم ی چیزه مهم روفهمیدم,کسی ک دوسش دارم بدون اینکه بدونه به این قدرت اعتقادداشت وداره چون همیشه بهم میگفت به چیزی که فکرکنی بهش میرسی.ولی من تازه اینو فهمیدم وبیش ازپیش عاشقش شدم.عاجزانه به کمکمتون نیازمندم.
  تک تک لحظه هاتون شاد وبه سلامتی

  [پاسخ]

 87. ساغر نوشته است:

  سلام نازنین جان مرسی از پاسخت، بخدا خودم خیلی امیدوارم و ی سری کارا رو انجام میدم ی دفترچه گذاشتم که گاهگاهی مینویسم و خداروشکر میکنم،عکسامونو و حتی کارت عروسی با تاریخ چسپوندم میرقصم و خوشحالی میکنم و جوری ک انگار عروسیمه یا نامزدیمه و پیش روم اونو تصور میکنم ولی بعضی وقتها یکم ناامید میشم ولی شاید در حد یک روز این حالتو داشته باشم و همش میترسم نکنه جایی یا نکته ای از کاری ک انجام میدم اشتباه باشه،

  [پاسخ]

 88. حسین نوشته است:

  قبل از نیوتن هم میدونستن که زمین اجسام رو به طرف خودش میکشه!!!

  [پاسخ]

 89. فاطمه نوشته است:

  سلام ببخشید ی سوال داشتم من الان قدم ۱۵۵ سانتی متره و ۱۵ساله هستم آیا واقعااااا میشه با قانون راز ۱۸۵ سانتی متر شم ؟؟؟

  [پاسخ]

  حسین غنی زادگان پاسخ در تاريخ جولای 16th, 2016 9:01 ق.ظ:

  درود به همه عزیزان =میخواستم در جواب خواهرمون فاطمه بگم این شوخی نیست این یک قانونه مثل قانون جاذبه خواسته شما باید واقعی و قابل دست رس باشه نه مثل اینکه من بخوام کره ماه مال من باشه یا قدم ۲متر بشه =خواهرم از شما میخوام برای اطلاعات بیشتر به سایت عباس منش یا دکتر محمود معظمی یا دکتر آزمندیان مراجعه فرمایید

  [پاسخ]

 90. حسین غنی زادگان نوشته است:

  توصیه میکنم کتاب اشتباه قرن رو بخونید که آزمایش دونفرخانم با هم عوض میشه که منجر میشه اونی که سالم بوده با دیدن جواب آزمایش اشتباهی =چون باور میکنه دچار سرطان میشه ولی اون یکی خانم که سرطان داشت جواب ازمایشش نشون میداد سالمه هنوزم زنده است =حقیقت اینه که ما به چی باور داریم زندگی ما هم همون میشه چیز دیگری نیست کل دنیا هول محور این قانون می چرخه بقیه اش فرمالیته است

  [پاسخ]

 91. نونا نوشته است:

  یه سوال دارم از همگی عزیزان
  من دختری ام که بشدت از قانون جذب میترسم!!!
  دلیلش اینه من چهارسالی هست بابامو در یه حادثه ناگهانی از دست دادم.
  و درست قبل فوت بابا هی ترس از دست دادنشو داشتم و هی میومد توی ذهنم!!!
  خلاصه به من ثابت شد مسعول مرگ بابا منم
  خیلی هراس دارم و وحشت
  هی فکر میکنم فکر مرگ هرکیو کنم اون طرف حتمی میمیره!!!
  حتی با این فکر لعنتی لگد به بخت خودمم زدم
  یکیو دوست داشتم اومد برام.از خدام بود جواب مثبت بهش بدم یدفعه یه مدت بی دلیل فکر مردنش زبونم لال بشه اومد تو مغزم و گفتم پس باهاش نرم زیر یه سقف!!!
  خلاصه بهش گفتم نه.
  درحالیکه واقعا دوستش داشتم و هنوزم دوستش دارم.
  ایا واقعا فکر مرگ هرکیو کنم واقعا اتفاق میفته!؟؟
  اخه دست خودمم نیست
  این فکر داره نابودم میکنه
  واقعا از زندگی اینده ترس و هراس دارم

  [پاسخ]

 92. محمد نوشته است:

  سلام علیکم،ضمن عرض احترام،واقعیت مطلب مدتیست که این مساله به گوشم می خورد اما توجه نکردم تا الان.یادم افتاد در بچه گی بعضی از روزها دوست داشتم مهمان بیاید فوری می امدند.این انرژی را بنده به نور تعبیر می کنم(الله نور السموات والارض) حالا به عنوان مثال بنده چند خواسته از خداوند متعال دارم ۱.یک انسان خوش اخلاق ونورانی ۲.حافظ قران کریم ۳.بدنی سالم و ورزشکار ۴.یه شغل خوب در ارتباط درسم ۵.یک زندگی ایده ال۶.یه همسر مومن و منطقی ومحترم و… حالا مثلا در این چند مورد،چی طوریه می تونم باهم فکر کنم یا جدا برای هر موضوع.اخه مثلا زندگی خوب تر داشتن گسترده هستش.یه نکته هم عرض کنم در مسیر این فعالیت ها هستم تقریبا اما بهتره بهتر شه.یعنی لیسانس تموم شده نزدیکم به شغل مورد نظر ولی می خوام عمیق تر بخونم.خلاصه اینکه جدا گانه فکر شود ،روزی چند بار..؛ببخشید طولانی شد. راستی به بعضیا سریعتر نیاز دارم مثلا اخلاق خوب..
  قلبی سر شار از نور الهی داشته باشید انشاالله

  [پاسخ]

 93. پویا نوشته است:

  سلام میشه یه نفر واضح توضیح بده واسه بازگشت یه شخص توی زندگیمون دقیقا باید چه کارایی انجام بدیم، ممنون

  [پاسخ]